Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu varanje nad 30

varanje nad 30

točno tako

he he he… seveda, obljubit je lahko… Upaj, da ni držal fige v žepu 🙂

sicer se pa čisto strinjam s saro*

Stara sem 35 let. In življenske izkušnje so me naučile, da tale pregovor še kako drži:

MOŠKI SO KOT PODEN, BOLJŠE KOT GA POLOŽIŠ, DLJE LAHKO HODIŠ PO NJEM!

DRŽI 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

lol, pa še res je

do neke mere se čisto strinjam s tabo (aja, pa upam, da je zveza 12 let dovoljšna, da se imam pravico oglasit) in sploh ne zanikam tega kar si napisala, samo včasih pa pridejo situacije, ko…. in tvoje pisanje zveni kot, da so ženske na svetu za zadovoljevanje moških potreb… in če se lahko jaz prilagodim in mu ustrežem, lahko kdaj to naredi tudi on!

to pa itak, da je namen, da tudi on tebi poskuša zadovoljevat potrebe (ne samo spolne)

potlej je pa v redu. včasih ko berem tale forum, dobim namreč tak občutek, da v obratni smeri ne gre. je pa hecno, da je ena tako naravna stvar lahko tako komplicirana in deležna takšnih razprav, da ima celo svoj forum :))).

lp

niti predstavljaš si ne, koliko vez pade zaradi spolnosti. Da o varanju sploh ne govorimo.

po pravici povedano niti ne vem če želim vedeti :)))). ja si pa mislim, če je že pri nama včasih problem, pa se mi zdi, da bi človeka, ki bi se bolje prilegal na moj karakter že težko našala.
lp

Moj kolega je bil kar dobro “položen”, zdržal pa ni kdo ve kako dolgo…

izjeme potrjujejo pravilo

ja fer plej vedno velja, to mora biti jaz njemu on meni, če tega ni, kaj cmo pol sploh delat skupaj, pol je ze na zacetku vse obsojeno na propad, ce nekdo gleda samo nase, pol se ne more it nekega partnerstva, dalj casa si skupaj, bolj ti to postaja jasno, da edin en fer plej se dela lep dan in normalen

No ko sem bil star približno 29 in 30 let je vame skakala neka punca .
Se prav se bil srečno zaljubljenj v drugo dekle si cer punca je bila zelo ljubosumna zato kjer sem se svojo punco družil .
No par let nazaj je želela punca seksati z menoj sicer je pa nabrita vse ji hodi namisev .

Jas nisem nikoli varal je pa varala moja punca insicer ko je bila stara že 30 let je sla z mentarico na adipiado na češko .
Sicer jespoznala nekega fanta iz amnika .
Vendar je rekla da je mislila seksati pa jo niso pustili .
Čez leto smo imeli v domžalah olimpijado gorenske in sta se srečala .
Nekaj casa sta se skrivala za zidom da sta se v miru poljubljala ko je bil ples sta objta plesala .
No kolegica je bil zelo ljubosumna zato je mene povavila na ples ter me med plesom poljubljala in rekla glej kolegica kako ga imam rada .

To ni odločitev, srečaš nekoga, pa se zgodi. Potem pa a si karakter al pa nisi.

Kar se mene tiče to niti slučajno ni bilo povezano ali pa razlog za to. Pa poznam še par parov kjer se je dogajalo isto pa nikol domačl seks ni bil razlog. Tle je sam vprašanje ali si v danem trenutku karatkter al pa ne . Zame moja prav da nisem, a jebiga, tak pač sem. Prav iskal pa nisem nikol, mi ni blo treba :). Pa se je zgodl v enem primeru par let po zakonu pa v drugem dolgoooo po tem.

No še mene vprašate   drage punce   sem doživel   velik korak .

Vsaka  punca ki je stara ukoli trideset let se hoče z menoj poljubiti   .

Vendar  smo bili na  morju   in tam sem spoznal   prijateljico z katero   sva celo noč plesala  .

No moja punca ni hotela z menoj na ples   zato mi je rekla   če sem v prijateljico zaljubljenj   .

Sicer   sem zvedel   da se moja  punca nastavlja drugim fantom   .

No prijateljica   me je cez par dni na nekem srečanju vprašala   če  uživam ob tem ko ona z menoj pleše    .

Potem sva se dobila   na zimovanju    na  Pokljuki   je vsak večer   nezno z menoj plesala   .

Enkrat   me je peljala za drevo   tam me je   prijela za roko   in sva se casa   pogovarjala   .

New Report

Close