Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VARANJE-PUNCE,ŽENE???? KAKO NIČ NE OPAZIJO

VARANJE-PUNCE,ŽENE???? KAKO NIČ NE OPAZIJO

Zakaj pa uboge prevarane žene ostajate z možem?

“saj si boga no”

haha, sems rečna s svojim in tudi misli enako, da varanje ni sprejemljivo. Če se ti fukaš z nekom ki je zaseden, pa je tvoj mentalni problem. Sramota kakšni ljudje obstajate. Zaradi varanja je v časopisih rubrika Črna kronika vedno polna !

Nasvidenje.

Mnoge poročene osebe NE VEDO ( !!! ) da so varane. Raje se vprašajte KAKŠNO PSIHO imajo osebe ki se doma fukajo z možem/ženo, hkrati pa še nekje z drugo osebo !!!! Sramota res sramota.

Ob takem prostaškem obnašanju pa se res ne čudim, da te tvoj vara. Moški imajo radi kulturne ženske, ne pa prostaških babur.

mene ne vara nihče, ti pa si najbrž tko okužena, da ti vagina na daleč smrdi.

kdor vara, sebi laže

Ženske, ste v reali tudi take prostaške in s takim ogabnim besednjakom?
Vas ni nič sram,da ste take?
Dajte se malce bolj kot dame obnašat. Moški imajo radi dame, ne pa prostaških babur.
Razen, če je samo ena tule gor z več niki, ker si res težko predstavljam, da vas je toliko prostakinj tu gor.
Ženska/e, prostaško pišete v javnosti. Se zavedate tega?
Si kar predstavljam, da ste ve tiste dame, ki pustijo za sabo umazan WC. Ženske s takim besednjakom so tudi v reali takšne. Žal.

Spet so na površje priplavale prevarane žene.

Tudi mene ne čudi, da so tele agresivnice v tej temi prevarane. Kdo bo zvest taki ženski kot so tele tule gor?

nismo žene prevarane, ampak priležnice ostanete same, ker se mož noče ločit,hahaaha

S čim si pa okužena, da tvoj dedec te bolezni okrog širi?

opa, kurbe so zasedle mon danes 🙂 morda pa si celo istega kurca delite? 🙂

No ve prevarane ženske, povejte zakaj ostajate poročene? Cel kup se vas je oglasilo, nobena pa ne pove zakaj ostaja pri varajočem možu?

tiste ki tukaj ” zagovarjate ” seks z poročenim moškim 🙂 morda pa si ve tukaj delite enega in istega, haha……kaj čmo……življenje je hecno.

No pojasni, zakaj ostajaš pri možu, ki te vara? A ker takšne prostaške ženske ne mara nihče več? ALi zaradi denarja, ker ti plačuje?

Tvoj mož me je okužil.

mene moj ne vara in se tukaj ob meni križa ko bere da se nekatere dejansko kurbate naokoli ; je lepo povedu kaj bi naredu z tako ženo.

Tvoj je pa najboljši. Ti visiš na monu, on pa pride k meni seksat.

Ne, jaz nisem poročena. Jaz seksam iz užitka, ker je fajn. Moj ljubček plačuje svoji ženi. Ona je prostitutka. Jaz pa uživam, zato mi ni treba plačat.

Ne strinjam se s tem,d a pride do varanja tam, kjer ni seksa in ni ljubezni.

Z mojim bivšim sva seksala tudi po večkrat na dan, ves čas sva si izkazovala ljubezen, bil je pozoren in ljubeč, in si nisem mogla mislit, da za mojih hrbtom išče ženske po internetu, se z njimi dopisuje in dobiva – in kaj vse dela z njimi. Res je, da sva se občasno skregala, ampak sva se vedno tudi pobotala in je zgledalo vse ok. Niti pod razno nisem pričakovala, ko sem na njegovem mobitelu naključno našla sms, ki ga je poslal ženski, ki ji je izpovedoval ljubezen. Bilo je kot strela iz jasnega. Eni so pač dobri bleferji in manipulatorji – takrat spremembe nisem niti slučajno opazila, vse je bilo popolno. Sedaj vem, da bi mogoče bil opozorilni znak to, da je bil preveč osladen – hitro mi je izrazil ljubezen, pošiljal je ljubezenska pisma in to po nekaj tednih, ko sva začela hodit, tisti ki hitro govori o ljubezni, je tak, da to govori vsem – sedaj ko vidim osladne slike različnih parov na facebooku, si zato mislim svoje, ampak tistikrat sem bila neizkušena, bil je moj prvi fant. V tem primeru sem res spadala med 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tistih žensk, ki niso vedele.

Seveda je isti človek postal pozneje tudi brezbrižen – a to je bilo več kot tri leta potem in takrat sem opazila njegovo odtujenost, zaradi katere sva tudi pozneje končala. Mislila sem, da me pač ne ljubi več, nisem pa razmišljala, kaj je vzrok temu – da ima že novo punco ogledano. Z njo sta postala par dva dni potem, ko sem ga pustila (ker pustila sem ga jaz). Pozneje sem zvedela, da novo punco prav tako vara, čeprav je meni zatrjeval, koliko zelo jo ljubi (?).. ampak to mu ni preprečevalo, da ne skakal čez plot.

“ne jaz nisem poročena”

prostitutka si ti, ker si z poročenim, krava smrdljiva. Zakaj se pa on ne loči od nje ? Ker nisi vredna tega. Nekaj časa ti bo pizdo natikal, ostal pa bo z njo in ne bo dovolu, da bi ona imela drugega.

“ne jaz nisem poročena”

ti si neumna kokoš, dejansko si z POROČENIM človekom no, torej se niti ločil ni. Haha, res imaš kokošje možgane. Ona je njegova zakonita žena, no, ne ti. Torej si ti prostitutka, ona pa je njegova zakonita žena pred državo.

Tudi mene zanima, če vas je res toliko prevaranih ali je le ena oseba z več niki?
Namreč tak prostaški besednjak je sigurno produkt prevarank. Tista, ki ni ibla prevarana, ne bo tule gor imela takih prostaških histeričnih izpadov.

tud jaz nisem prevarana in vem da mož znori če sploh kdo govori o prevarah, varate tisti ki ste ničvredni ljudje.

Očitno si malce pomešala pojme. Prostitutka je tista, ki ji moški plača za seks. Meni pa ne plača, jaz seksam iz užitka.
Žena pa ve, da ima ljubico. Vseeno ostaja z njim. Njej plačuje. Ona ne gre stran, ker ji on plačuje. Tudi seks.

New Report

Close