Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VARANJE-PUNCE,ŽENE???? KAKO NIČ NE OPAZIJO

VARANJE-PUNCE,ŽENE???? KAKO NIČ NE OPAZIJO

Znori? Zakaj pa znori, ker mu stopijo na žulj? Ziher te vara. Drugače ne bi znorel ob tej temi.

“ne jaz nisem poročena”

zakaj se ne loči od žene in bosta vidva skupaj tudi zakonito?

Prevaranke, če bi bile kaj prida, vas mož ne bi varal.

“zamisli se nad tem”

moj mož bere zdaj tukaj z mano, pijeva kavo. Nočeš vedet kaj večina moških misli, ko pomisli da ga je žena prevarala.

Ker jaz ne želim njemu likati in prati in kuhati. TO naj počne žena. Njej plačuje za seks. Jaz pa samo uživam v seksu. Ona pa skrbi zanj, da je urejen, čist,opran, da ni lačen. Pa še za seks z njim ji plača.

črna kronika je zaradi takih stvari vedno polna.

“ne jaz nisem poročena”

a te ne moti, da doma seksa tudi svojo zakonito ženo?

Hja, on tebe sme varati, če ti njega varaš pa bo ogenj v strehi a ne?
Tvoj zlati možek se tako razburi ob tej temi, ker te vara. Sigurno te vara. O tem ni dvoma.

Saj ji plača, zato, da žena z njim seksa. Zakaj bi me motilo? Samo, da uporablja z mano striktno kondome, da ne prinese kake okužbe od žene pa je ok.

“”ne jaz nisem poročena”

ŽENSKA POSLUŠAJ; ON NJEGOVI ŽENI NE PLAČUJE SEKSA, KER JE NJEN MOŽ IN IMATA PO ZAKONU SKUPNO PREMOŽENJE. PREBERI SI ZAKON O DRUŽINSKIH RAZMERJIH. ON JE NJEN MOŽ . TI NISI NJEGOVA ZAKONITA ŽENA, TOREJ SI SAMO CIPA, OZIROMA PROSTITUKA.

pa lep pozdrav.

pravnica

Mogoče pa imajo najbolj prostaški besednjak ženske, ki same varajo. Zato so pa tako popadle to temo. One smejo varati, njihov mož pa ne sme. Same varajoče ženske v tej temi.

ne jaz nisem poročena, ti si zrela za psihiatrijo sodeč po tvojih odgovorih in upam da te dežurni zdravniki odkrijejo kdo sploh si in kje se nahajaš. Lp

Če si pa pravnica, torej študirana oseba, bi pa ja lahko vedela, da je cipa tista, ki dobi plačano za seks.
Glej. Njegova žena je brez službe, igra gospo. Mož ji nosi denar. Ona ve, da jo on vara. Ona ostaja z njim, ker ji je dobro z denarjem postlano. Ona seksa z njim, ker ji on daje denar. Torej je kaj? Si predstavljaš, on nje ne ljubi, ona ve, da on seksa z drugo pa ona vseeno seksa z njim, ker tako dobi denar od njega. Kaj je potem ta žena?

“”ne jaz nisem poročena”

ti se meni smisliš in ti povem kot oseba ki delam v zdravstvu. To, da si prepričana, da je njegova soproga prostitutka, je bolano in resnično mislim, da potrebuješ strokovno pomoč.

Se bojiš, da sem s tvojim možem? Ne, nisem.
Aja, resnica boli, a ne?
Resnica boli, ko nekdo jasno pove, da žene ostajajo z možem, čeprav vedo, da jih vara. Zakaj pa ostanejo? Ker kot so že zgoraj napisali so mahnjene na denar. Resnica boli , a ne?

…pa ja to mi ni jasno …. SPREMEMBE OPAZIŠ pa naj bo še tako hud/a blefr/ka
….zakaj ene tok ven padete, če ste prevarane …. pač nista za skup …evo priložnost za nov začetek z nekom drugim, ki te bo res spoštoval, cenil, ljubil …

A si čistilka v bolnici?

ne jaz nisem poročena

ona je njegova soproga in imata skupno premoženje, torej ona ne more biti prostitutka, saj sta poročena pred sodnim sistemom, no, imata skupno premoženje, sta mož in žena. Prostitutka ali cipa si pa ti in resnično upam, da te sorodniki od njegove žene že enkrat ” vzamejo v roke”.

Lep pozdrav. Nisi vredna mojega časa.

tale “nisem poročena” je beden primerek propadle ženske,ki obstaja samo z vagino katero za določen čas uporablja nekdo ki je poročen. Ubogica uboga, res mi te je žal.

Zdaj ste se pa vse ustrašile, da sem z vašim možem. Veliko vas je prišlo na plan.
Kaj se bojite, da bo usahnil denar za vas do vašega moža? Ne se bat. Jaz ne jemljem njegovega denarja, jaz nisem cipa. Ne rabim moškega, da me preživlja. Sama fajn zaslužim. Nič nimam proti, da finacira svojo ženo. Uboga reva je itak samo doma.

hohohoho…., nisem prebrala vseh komentarjev. Takole ti povem, moški ste tako neumni, da ne skužite, da vas žene varajo, ste res…ej, nimam besed, ženske smo 1000x bolj inteligentne, zato vas dobimo takoj, ko vi varate. Najboljša ženska dvojna agentka, ni bil moški, bla je Mata Hari. Hihihi, moški ste bed……..

To se pa strinjam, da ste moški naivni. Ženske varamo prav tako kot vi, samo vi ste naivni in tega ne ugotovite.

50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk vara. No ja, toliko jih je priznalo. Vara jih še več.

moj me je varal, dobila sem ga prvi večer, ker je bil tak bedak, da tega sploh ni znal skrit, telefon, sms, zmeda……ko sem ga jaz, se mu niti sanjal……ženske smo INTILIGENTNE!!!!!!!! Če smo že šle v posteljo, kr tko, znamo to skrit, seveda, če ne mislmo dat partnerja na čevelj.

No tako kot je napisano v 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska takoj ve, da jo partner vara.

Zakaj pa ne gredo stran je pa v 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denar. Pač finančna stiska, nezaupanje v sebe glede preživetja… Ko bi vse varajoče ženske imele dovolj denarja za preživetje do konca življenja niti ena ne bi ostala ob varalici. Zato meni tisto tako ga imam rada, otroci, hočem družinico in blablabla gre samo na smeh.

New Report

Close