Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varcni radiatorji

Varcni radiatorji

Popoln bedak še kar nabija.

Meni tudi pozabljivost privarčuje bencin. Zadnjič sem zgubil ključe od avta, jih 2 dni nisem našel, pa tista 2 dni nisem nič bencina porabil…

Ker ste pri fiziki sedeli na ušesih, sedaj plačujete davek na neumnost.

Si vis pacem, para bellum.

No, ti z električnimi radiatorji ne znaš delati. Vsako segrevanje, dodajanje energije (beri: delovanje električnega radiatorja), pospešuje izgube toplote skozi stene. Če ti temperaturo vzdržuješ tudi takrat, ko je ne rabiš (npr. ko spiš ali te ni doma), potem mečeš denar skozi okno. Od tega nimaš na elektriki čisto nič, ker je izkoristek v vsakem primeru konstaten – 100 odstoten.

Te pa tvoje napačno razumevanje ne kaznuje kaj dosti, ker si itak primorka, tam nobeno ogrevanje ni prav drago. In me seveda tudi ne čudi, da nekdo s slabim razumevanjem odšteje denar za “varčne” električne radiatorje.
[/quote]

Pametuj kolikor želiš, govorim iz izkušenj. Prvo leto smo jih izklapljali in so bile položnice bistveno višje .

Pametuj kolikor želiš, govorim iz izkušenj. Prvo leto smo jih izklapljali in so bile položnice bistveno višje .
[/quote]

Seveda so prvo in drugo leto bile temperature popolnoma identične. Ne moreš se proti fiziki borit, čeprav se ti zdi, da si pametna za znoret. Ampak že to, da si lastiš “varčne” električne radiatorje, pove dosti o tem, da kandidatka za nobelovo iz fizike ravno nisi.

80. ☺

81. ☺

82. ☺

83. ☺

84. ☺

85. ☺

86. ☺

87. ☺

87. ☺

88. ☺

89. ☺

90. ☺

91. ☺

92. ☺

93. ☺

96. ☺

95. ☺

97. ☺

98. ☺

98. ☺

New Report

Close