Najdi forum

Naslovnica Forum Avto.Over.Net Pomoč voznikom v prometu Varna vožnja in nosečnost

Varna vožnja in nosečnost

Pozdravljeni,

10.10.2020 mi poteče vozniško dovoljenje. V tem času bi morala opraviti tudi varno vožnjo vendar sem tekom letošnjega leta zanosila(rok imam decembra 2020). Ker sem bila prepričana,da se da vozniško podaljšati za eno leto varne voznje nisem opravila predvsem, ker verjamem da je kar nekaj zategovanja pasu, “rukanja” in podobno. Zanima me ali obstaja način podaljšanja vsaj za pol leta Oz. Je po vašem mnenju varno opraviti varno vožnjo v 7 oz. 8 mesecu nosečnosti?

Lp,

Pozdravljeni, glede tega se pogovrite z zdravnikom in vam bo svetoval. Rok je možno podaljšati za eno leto, če imate tehten razlog, kar ga vi imate. Predlagam pa da se obrnete na uE in pojasnite situacijo za vsak slučaj. Ali je varno opravljanje tečaja varne vožnje v nosečnosti pa se dogovorite z zdravnikom. Lp

****************************************** Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK Litostrojska cesta 40a, Ljubljana 040/310-140, 01/518 13 56 http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

Najlepša hvala za odgovor in vsaj kanček spodbude. Ginekologinja je odločno proti tako, da opravljanje odpade. Žal pa so na UE mnenja, da ni izjem. Kdo sploh odloča o tem? Na koga se še lahko obrnem? Varno vožnjo pa se verjetno v devh delih ne da opraviti – sedaj teorijo in kasneje prakso?

Lp

New Report

Close