Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek varnostnik

varnostnik

Če je v firmi varsnostnik me zanima ali ti lahko pregleda torbico oziroma tvojo osebno vrečko.

Niti slučajno! Lahko te prosi, da jo izprazniš sama, če zavrneš in ima utemljen sum, te zadrži in pokliče policijo, nima pa te pravice on preiskat!

lp, ewy

in če se izkaže, da je bil sum neutemeljen? Kaj lahko v tem primeru zahtevam?

Kako pravi zakon, ne vem. Pri nas je vsake toliko rutinska “preiskava” – prosi in mu pokažemo, kaj imamo v torbicah, vrečah,… Moram pa jaz odpreti, nikoli pa ne rabimo zlagati ven.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Zahtevaš lahko zgolj opravičilo.

lp, ewy

kolikor je meni znano ne smeš nobenega zadržat.

A pa to zaposlene kontrolirajo ali stranke? Kaj pa iščejo? A švercate mamila ali kaj?

Zdi se mi žalostno…

točno tako ne vem kam bomo prišli

Zaposlene.

Hja, veš… Žalostno je tudi to, da smo imeli tudi med zaposlenimi že take z dolgimi prsti. :((

Lahko pa varnostnik seveda tudi stranko ustavi, mora pa biti utemeljeni sum. Imamo tudi varnostnika v civilu, ki se pomeša med stranke. Če opazi kakšnega dolgoprstneža, ga varnostnik na vhodu ustavi in prosi, da gre z njim zadaj v službene prostore – tam pa mu pokaže, kaj ima v torbi, na roki, na sebi,… Potem pa se pokliče policijo. In da ne boš mislila, da je tega malo… Letošnja pomlad je bila dobesedno nora. Vsak dan sta bila vsaj en do dva primera… In to v glavnem mlade frčafelce od 12 let naprej. :((

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Svašta! Kam gre ta svet…

Zdaj pa govorim kot ena nona 🙂

Dihaš na škrge ali si ves čas pod vodo vtej vročini?

Ja, je kar kriza okoli teh malih dolgoprstnežev… Ampak navadno potem starši sprašujejo, kako naj ravnajo, ko pa jim vendar vse dajo… Ah…

Deloma sem na škrge, deloma v banji s knjigo, deloma pa na kavču z leptopom. :)) K sreči pa naj bi klimo montirali kmalu, tako, da bo potem lažje za preživet. :)) Pri vas je verjetno še bolj soparno, kot tule v notranjosti?

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ja, tako se začne, s krajami, pol pridejo mamila, pol pa streljanje. Vem, malo sem cinična. V začetku meseca je 15-letnik na Kozini ustrelil policista v glavo, na srečo mu je ta uspel roko odrinit in ga je krogla samo oplazila. Starši so še do pred kratkim trdili, da gre samo za mladostniško objestnost in pubertetniške težave.

Joj, upam, da nam uspe dobro vzgojit naše mulčke!

Pri nas je kar soparno, ampak vsake toliko malo popihlja, pa ponoči se fajn shladi (zjutraj sem v dolgih rokavih sedela za računalnikom), tako da se da preživet. Meni je mnogo lažje prenašat vročino tule kot v Ljubljani. Še en mesec do dopusta.

Lepo se imej!

New Report

Close