Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek varnostnik zaposlitev

varnostnik zaposlitev

A niso zdaj vrednostne kartice za Tuš in Mercator?
[/quote]

So ja in kaj mi bo to eni smrdljivi boni terajo te da moraš tam potrošit denar. K u jugi ….
Plača pa je 630 € hvala za ta denar sem rajši doma … Greš na zavod povejo kako je to dober šiht delaš sob net praznike novo leto za kaj za 630 e ma jebite si mater…. Plus tega moraš biti prijazen in ustrežljiv kot kaka služkinja… Taka oseba ne more imeti avtoritete ne jebe te niko 2 posto. Plus tega kar koli se zgodi ti firma ne krije hrbta njim je važno da dobijo vsak mesec denar in da je naročnik zadovoljen a varnostnika ko jebe ti pa životari s 630 e plače….JEBEM TI TAKO DRŽAVO KI TO DOPUŠČA …..

Podjetja zasebnega varovanja iščejo nove sodelavce. Zanimivo delo, reden dohodek, ki zagotavlja socialno varnost, možnost napredovanja …

No, jaz pa nisem imela velike izbire in sem šla za varnostnico. Imela sem srečo, da me niso dali v trgovino stat, ampak takoj na eno recepcijo. Dela imam več zjutraj, ko pridejo zaposleni ali njihove stranke, potem pa se umiri. Zaenkrat sem 14 dni na mesec prosta, res pa se ne pustim. Delam 2 dni, 2 sem prosta. Oddelam svoje šihte in to je to. Malo mi pogledajo skozi prste, ker nisem več med najmlajšimi. Meni je ok. Ni idealno, je pa služba. Nisem na mrzlem, ne prekladam robe po policah, imam plačan dopust, regres, bolniško, če je treba. Ponavljam, iščem dalje, ampak ko mi na razgovorih rečejo, da bo moja plača ravno tako minimalec, rečem adijo. Za 720 eur, ki jih dobim, sedim za recepcijo, pišem blog, berem knjige, brskam po netu, uredim si vse, kar se da urediti po telefonu in netu. Uredim si vso manikuro in podobno. Brez težav me obišče kaka prijateljica, ki gre v mesto po opravkih, spijeva kavico, poklepetava. Pač ej sem vratarka, so what. Ampak račune pa le lahko plačam, ker tudi mož nima bajne plače. Rajši to, kot da cuzam socialo in da nimam za čevlje. Na uniformo pa gledam tako, s tem prišparam na svojih oblačilih. Eto, zdej pa po meni.

Bravo, tako je treba gledati na stvari v življenju……pa je vse lažje, a ne?

NE HVALA RAJŠI LEŽIM KOT DA DELAM ZA 700 € PO 12 UR ZA TA DENAR….

Živjo pač razumem da je plača 700 € ampak za ta denar sm rajši doma kokr ,da 12 ur jedem govna na recepciji od strank do zaposlenih itd.
Delal sem kot varnostnik par let in vem da je to guženje. Ali mogoče veš koliko firma dobi na uro za varovanje tega objekta? Vi pa delate za 700 € na mesec 170 ur ali več ura objekta je minimalno 10 € oz več … Delal sem pri par varnostnih službah vse je isti kurac…
720 € je plača z malico in prevozom odštejte 100 € je 630€
630:174=3.62 € mate na uro res velik je to ŠVICA ,ki so jo nam obljubljali ob osamosvojitvi. ENI ŠVICAJO DRUGI PA ŠTEJEJO DENAR.
JEBEM TI TAKE FIRME … PLUS UNE GRDE UNIFORME PA KRAVATE ….VAROVANJE V SLOVENIJI JE EN JAJC…

Pa glejte vsi tisti, ki se zgražate nad menoj. Sem izobražena, olikana, govorim 3 tuje jezike, urejena. Ampak v nekem trenutku sem rabila službo in izbire ni bilo veliko. Lahko bi delala v veliki trgovini, s strankami, salamami, denarjem, cunjo in metlo, tako kot delajo mnoge trgovke. Lahko bi delala v računovodskem servisu za 900 neto + 40 min vožnje v eno smer ali pa tukaj na recepciji. Izbrala sem zadnje. 15 oz 16 dni na mesec delam po 12 ur, prosta sem več kot bi bila kot recimo trgovka. Težav s strankamk nimam, nasprotno. Radi me imajo. Ni ga praznovanja, da mi ne bi na recepcijo prinesli dobrot in pijače. Enkrat se je zavlekla NL zabava in so me prosili, če malo podaljšam. Ta malo je bil potem še dobre 3 ure žurke, po tistem sem še odnesla v hladilnik ostanke, zaprla okna, naredila obhod. Domov sem šla izza polnoči. Drugi dan sem od glavnega šefa dobila darilce in kuverto. Za mojo uslugo so zbrali 100 eur in mi jih dali za prijaznost in potrpežljivost.
Vem, da služba ni idealna, da je slabo plačana, podcenjena, a ne garam, sem prijazna in razen redkih izjem, so vsi prijazni z menoj. Moji šefi so me že hoteli premestiti na slabši nalog, a se firma vedno zavzame zame in me pustijo tu, kjer sem. Dokler mi drugje za garanje z neplačanimi nadurami ponujajo skoraj enako plačo, se ne premaknem drugam. Vem, da zveni kot hvalisanje, ampak jaz se na svojem delovnem mestu dobro počutim. Danes malo tipkam po netu, napisala sem lušen sestavek v angleščini na svoj blog, zjutraj sem si uredila make up in nohte, čakam moža da pride s kosilom in potem greva skupaj domov. Ok, nekateri bi raje sedeli doma za ta denar, ampak jaz sem na račun te službe 10 let bližje penziji. Nikoli pa ne veš, morda bo pa ravno v kateri od teh firm, kdaj prosto delovno mesto zame.
Btw, sploh nisem sama v hiši danes, kar nekaj ljudi kljub prazniku po firmah dela.
Uniforma je, kakršna je. V teh 10 letih sem na račun uniforme prihranila verjetno kar precej denarja, ker kupim malo, a kvalitetno in imam za dolgo časa. Če ne bi imela kravate, ampak rutko, bi zgledala kot stevardesa 🙂 🙂
Mislim, da je vse skupaj stvar percepcije. Tudi jaz si želim boljšo plačo, pa proste vikende in praznike da bi bila z družino, svojo pisarno in kreativno delo. A dokler nimam, ne vidim razloga, zakaj ta čas ne bi delala kaj drugega. Namesto zagrenjenosti, si nadanem make up in bleščeč nasmeh. To pa res nič ne stane 🙂

Ja, saj ženskam v varnostnih firmah običajno res ni hudega. Babe kasirajo neke nezahtevne recepcije, kjer kofetkajo, nakladajo po mobitelih in se kratkočasijo na službenih računalnikih. Tipe dajo pa v štacune, na prireditve, na tovorne vhode, da se za isti denar zajebavajo z vsem, kar jim nasproti pride. Za enak denar. Čista uravnilovka, ne glede, če si na toplem rit greješ pred računalnikom ali zunaj zmrzuješ in se z neotesanci ukvarjaš. Podn od šihta.

Spoštovana gospa vam je lepo na recepciji meni pa ni bilo stanje po 12 ur oz več trgovine recepcije prireditve lokali tereni itd
Od varovanja se edino splača nočni lokal delat drugo ne hvala … Enim je kul drugim pa ne …
Ampak za ta denar neeeeeee. In prosim ,da ne olepšavate situacije če niste delali prireditev stali po 12 ur oz več za kaj za 700-900 €

ZADNJIČ VAS SPRAŠUJEM ALI VESTE KOLIKO JE URA VAROVANJA ,KI GA VAŠA DOBI OD TEGA PODJETJA? PROSIM ZA ODGOVOR.

PLUS TEGA ZA TE UNIFORME ZGLEDAŠ K JUMBO PLAKAT V NJEJ NA VSAKEM KRAJU VAROVANJE VAROVANJE VAROVANJE K REKLAMA ZA LIDL !!!!!

KAKE KRAVATE PLUS RDEČE KRAVATE K DA SI V KOMUNIZMU SAMO ŠE OD TITOTA SLIKA FALI.

PROBLEM V SLOVENIJI JE V TEM MINIMALCU OZ SE TO NE DOBIMO 603 BRUTO PLAČA UUUUU JEBEM JIM MATER !!!!!

ZARADI TAKIH KOT STE VI SE STANJE V VAROVANJU NE BO NIKOLI SPREMENILO….
KER STE TIHO IN GLEDATE VSAKEGA 15 . GA V MESECU UNO SMRDLJIVO PLAČILNO LISTO….IN UN MINIMALC…. MI SLO U EU A CIGANSKE PLAČE….A ZAHTEVAJO NE VEM KAJ HVALA PLUS TE NADZORNIKI K UČITELJI V OŠ SPRAŠUJEJO TE UKREPE. ENMU SM REKU TUKI MAŠ NALEPKO PA SI JIH PREBER PASTIR ….

ZARADI MENE DELAJTE DO 100 LETA KAKA BO PA PLAČA SI SAMI IZRAČUNAJTE SAJ STE REKLI DA BI LAHKI DELALI V RAČUNOVODSTVU…. S 603 BRUTO OZ 478 BRUTO KOKR MA SINTAL NE VERJAMEM DA BOSTE ŽIVELI V IZOBILJU NA STARA LETA…

ŽELIM VAM VSE NAJBOLJŠE

Čim se ti 10 let nisi nikamor premaknila od te uniforme, kaj prida že ne moreš biti.

http://www.sindikat-skvns.si/

Sam sem že član sindikata že par let kar koli rabim pokličem in je stvar urejena na firmi pa naj buzerirajo koga drugega mene ne bojo.
V slogi je moč čim več varnostnikov naj se včlani v sindikat pa se take stvari nebodo dogajale od minimalnih plač mobinga in drugega sranja.
V firmah rabijo varnostnike ki jih lahko upravljajo po svoje za ta denar .Lahko delam samo lokale recepcij pa trgovin ne delam hvala da tm stojim pa jem drek od obiskovalcev zaposlenih za 630 € ne hvala … PROSIM LJUDI DA DELIJO TO OBJAVO NAJ SE LJUDJE VČLANIJO V SINDIKAT IN NAJ ZAŠČITIJO SVOJE PRAVICE NAJ SE NE PUSTIJO DRKATI RAZNIM FIRMAM ZA TA DROBIŽ V SLOGI JE MOČ…..

http://www.sindikat-skvns.si/

LP

Itak je boljš žret drek in kozlanje od pijancev in budal v lokalih za 3,5 evra na uro. Čista zmaga!

Lokal je plačan 60€ oz več kolega ima 100€ na noč tako da bolje to kot da stojim v trgovini oz da delam na recepciji…. 3-4 na teden lokal je 240 to je na mesec 960 € za 100-120 ur na mesec pa se fraj sm non stop fitnes vsak dan glej do jaja ….

Lp

Pusti ti lokale. To je zase liga. Za varovanje lokalov moraš bit kar orenk samozavesten konj in natreniran. Varovanje lokalov izvajajo firme z mafijskim kapitalom. To je nekaj drugega kot običajno zasebno varovanje štacun, recepcij in fabrik.

To vse spada pod zasebno varovanje … Zakaj si lokal lahko plačan več a smrdljivo štacuno oz recepcijo ne moreš bit … Pa še da delam 12 ur ne bom za kaj 630 € pa vsak ki ima 5 minut časa te drka…. Za varovanje trgovine firma dobi minimalno 10 € poznam pa tudi firme ,ki dobivajo 15 oz več…. Plus nočno delo recepcija firma dobi minimalno 15 € za dnevno varovanje pa tm 10-12€ in kaj jaz pa da delam za 3,50 hvala majo migrante pa naj jih jahajo od jutra do sutra….

…ker je v lokalih večji faktor tveganja.

Tudi sama delam v recepciji na enem od ministrstev in mi ni hudega. Z lahkoto se podpišem pod zapis receptorke zgoraj.
Oddelam svojih 15x /12 ur, ostale dni sem frej. Vikende in praznike sem prosta. Plača je minimalec, ampak sem raje tu, kot na blagajni, kjer imam 5 šefov. Z zaposlenimi se odlično razumem, z nekaterimi sem na njihovo željo na Ti. Skratka, nič mi ne manjka, razen ene 150 dodatnih Eurov 🙂

Lahko med vikendi nadomestiš z dajanjem nog narazen, glede na to, da si iz šihta domov spočita.

To vse spada pod zasebno varovanje … Zakaj si lokal lahko plačan več a smrdljivo štacuno oz recepcijo ne moreš bit … Pa še da delam 12 ur ne bom za kaj 630 € pa vsak ki ima 5 minut časa te drka…. Za varovanje trgovine firma dobi minimalno 10 € poznam pa tudi firme ,ki dobivajo 15 oz več…. Plus nočno delo recepcija firma dobi minimalno 15 € za dnevno varovanje pa tm 10-12€ in kaj jaz pa da delam za 3,50 hvala majo migrante pa naj jih jahajo od jutra do sutra….
[/quote]

Pod zasebno varovanje spadajo tudi direktorji sektorjev varovanja, ki zaslužijo vsaj desetkratnik plače varnostnika. Pojdi raje za direktorja.

Lahko med vikendi nadomestiš z dajanjem nog narazen, glede na to, da si iz šihta domov spočita.
[/quote]

…ne vem čemu tako bebav komentar.

…ne vem čemu tako bebav komentar.
[/quote]

Če si želiš še tistih 150€ dodatnih. Dvakrat razširiš noge in jih imaš. Samo potem boš verjetno opustila službo varnostnice.

Če si želiš še tistih 150€ dodatnih. Dvakrat razširiš noge in jih imaš. Samo potem boš verjetno opustila službo varnostnice.
[/quote]

Še vedno ne razumem zakaj taka komunikacija… in če vaša žena ali partnerka, mati, hči in sestra- širijo noge za 150€ na mesec, to ne pomeni, da so tudi druge ženske takšne.

Še vedno ne razumem zakaj taka komunikacija… in če vaša žena ali partnerka, mati, hči in sestra- širijo noge za 150€ na mesec, to ne pomeni, da so tudi druge ženske takšne.
[/quote]

Ne na mesec, ampak na en skok!

Ne na mesec, ampak na en skok!
[/quote]

Potem pa pustit službo kot varnostnik in svoje ženske nagnat širit noge za 150 € na skok.

Potem pa pustit službo kot varnostnik in svoje ženske nagnat širit noge za 150 € na skok.
[/quote]

Toplo priporočam, tudi tebi. Edini pogoj za tako tarifo je, da moraš bit vrhunskega izgleda in predvsem, da ga znaš dobro potegnit.

New Report

Close