Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek varnostnik zaposlitev

varnostnik zaposlitev

Toplo priporočam, tudi tebi. Edini pogoj za tako tarifo je, da moraš bit vrhunskega izgleda in predvsem, da ga znaš dobro potegnit.
[/quote]

Čisti primitivizem. Over and Out.

Čisti primitivizem. Over and Out.
[/quote]

Pa še naprej guli stol na vratarnici in si misli kako bi bilo lepo imeti plačo tistih, ki hodijo mimo tebe vsak dan.

Čim se ti 10 let nisi nikamor premaknila od te uniforme, kaj prida že ne moreš biti.
[/quote]

Mogoče bi bilo boljše, da namesto tega vleče socialo?
Samo vprašam.

Plače so redne, ampak več od minimalca ne pričakuj (+ kakšen dodatek na nočne / nedeljske / praznične ure). Za izredna varovanja naj kdo drug pove, drugje se plačujejo posebej in se ne štejejo v fond ur.

Delovno obleko oz. uniformo se nosi na delovnem mestu. Seveda nihče ne komplicira, če se že doma oblečeš in se z avtom zapelješ do službe. Sintalovce redno videvam tudi na biciklih oz. med pešačenjem. Na avtobusu / vlaku si v civilu, pač odneseš obleko s sabo. Po lokalih, trgovinah, itd. se pa ne kaži po službi (vrzi kakšno civilno jakno / majico v avto). Sorodstvu se mirno lahko pokažeš, doma te nihče ne kontrolira.

Delal sem za Varnost Maribor/ kasneje Aktivo, jaz sem hodil v uniformi v službo, po službi sem šel še v uniformi v trgovino, samo ime in oznako sem z uniforme vrgel, da se je videlo, da nisem v službi. Nobenih problemov zaradi tega.

Pri Aktivi so IV posebaj plačani, če si priden, lahko prideš s plačo blizu 900, kaj več pa težko.

Sintal ima fiksne nasitke (vsaj na receptorskih uniformah), ampak vojaka bojo najbrz dali na intervencijo / prevoze.
Kjerkoli se ze dela, vsakemu priporocam, da stopi do sivilje in si zrihta nasitke na jezka.

Zakaj bi se hvalil da si varnostnik? Ni neki za hvalit. Vojak je povsem drugo. Nazaj v vojsko pejt.

Koliko zasluzi v neto eur danes začetnik varnostnik v Aktivi, ki stoji po 10 ur v trgovini? Koliko dobi za malico?

Osnovni nesporazum v tej temi je, da nihče ni povedal, koliko ur mesecno oddela za minimalca. 160-168 ur mesečno ali 200 ur??

Razbrati je, kot da po 12 ur dnevno stojite na nogah in se na obhodih po 13 km dnevno sprehodite z nadurami za 200 ur dela mesečno za 604 eur bruto ali 500 neto. Zakaj pišete brez točne info.

A zdaj dobite v Sintal in Aktivi za 40 urni tedensko oz 160 ur mesecno plačo neto minimalca + 100 eur za malico, ali ne? Ker samo sinfate.

176 ur v dnevni izmeni = minimalec

Pa še naprej guli stol na vratarnici in si misli kako bi bilo lepo imeti plačo tistih, ki hodijo mimo tebe vsak dan.
[/quote]

Heh, vem, da je tema stara ampak ta komunikacija v temi s temi dvemi mi je zanimiva…, nekdo predlaga tej ženski, naj se ene dvakrat kresne in kešira 150€ za dve akcije, ko je ta ženska potarnala, da ji bi bilo ok., če bi dobila še ene 150€ več plače za delo na recepciji…
Fora je v tem, da ta kao tip, ki jo nagovarja, da ženska naredi to, si predstavlja v virtuali, da je ženska zdrava in privlačna in, da jo bi vsak z veseljem obdelal, se pa seveda tud zajebava ampak…, kje je keč, komunikacija se bi prec prekinila, ko bi ženska napisala…, lej, to pri meni ne gre, sem neprivlačna, že v letih ali pa nisem zdrava (imamdosti težav z zdravjem), šah mat, (ona pa šablonsko takemu modelu omenja njegovo hčerko, sestro, mamo, hehe…) in je konec debate.
V takem primeru se bi ta, ki jo nagovarja in njemu podobni vsaj malo zamislil, pa tud, če je virtuala, ker ženske, ki sem jih jst videl na recepcijah v oblekah, ki jih imajo varnostniki, večinoma sintalovih, so bile vse invalidke z vsem spoštovanjem do takih ljudi z moje strani ampak ta tip, ki jo nagovarja itak nima pojma o življenju, ne moreš kar tako pisat nekomu, naj se gre kresat, ki se mogoče ni kresal/a 10/30 let in takšno osebo v bistvu tist trenutek spraviš v nek neprijetne položaj, ki je bolj nikakav kot, da ti nekdo recimo napiše, da si bedak.., na recepcijah firm namreč niso mlade, jebozovne in privlačen bejbe, študentke tujih jezikov, kot so recimo tiste v hotelih, hehe…

176 ur v dnevni izmeni = minimalec
[/quote]

Ur 174, placa minimalc + malica + prevoz
Uravnilovka, vseeno ce stojis v trgovini ali sedis pred tv.

Koliko pa dobiš vsak mesec za malico?

Koliko pa dobiš vsak mesec za malico?
[/quote]

Minimalno, 3.60 na dan

Kako je to možno, da je 16 nadur vključenih v minimalko za vseh 160 ur? Nadure se povsod posebej plačajo. Kot dodatno delo. Če to drži, potem cela plača ni minimalka 667 eur , ampak je resnična plača 604 eur neto! A tukaj ni uzakonjena koletkivna pogodba, ki garantira minimalko za celomesečno obveznost + nadure?

Saj ni striktno 20 delovnih dni na mesec, prazniki se pa tudi stejejo kot delovni dnevi. Nikjer se nisem imela manj kot 176 ur na pogodbi.

15 sihtov po 12 ur in so ze 4 nadure, sah ni tako hudo. Malica je okrog 80€ mesecno.

Kako je to možno, da je 16 nadur vključenih v minimalko za vseh 160 ur? Nadure se povsod posebej plačajo. Kot dodatno delo. Če to drži, potem cela plača ni minimalka 667 eur , ampak je resnična plača 604 eur neto! A tukaj ni uzakonjena koletkivna pogodba, ki garantira minimalko za celomesečno obveznost + nadure?
[/quote]

Moram te popraviti. Povsod se obracunava se 174 ur mesecno pavsalno, ker se konec leta to vse izravna. Februar je kratek, kaksen mesec ima 5 vikendov in zato manj delovnih dni, itd itd
Kar je nad 174 ur so nadure.

Me zanima, če ima kdo izkušnje s firmo Protect iz Mb?

Jaz,odhajam od njih stran.ziva katastrofa

Imamo enega, ko je odhajal, je z ritjo rušil mostove, celo skregal se je na plačah in žalil punce na osebnem nivoju, kot da so one krive za nizke plače. Tam, kjer so ga vzeli, ni opravil poskusnega dela. Seveda, tam je bilo treba delat in ne meglo mešat. Potem je razvažal pice pol leta in se po kolenih privlekel nazaj. Plača je res bolj slaba, a se ne pretegne. Slišim, da se zdaj spet nekam pakira, v neko proizvodnjo. Očitno spet vidi samo denar in ne dela, ki ga je potrebno opraviti.

Me prav zanima zakaj gre stran ? Lahko je hladit jaja v upravi in biti vodja 1500 e neto na mesec a kok pa je ta gospod dobu 700e jebat ga treba delat al to je ze smešno vse firme sam izkoriscajo .

Me prav zanima zakaj gre stran ? Lahko je hladit jaja v upravi in biti vodja 1500 e neto na mesec a kok pa je ta gospod dobu 700e jebat ga treba delat al to je ze smešno vse firme sam izkoriscajo .

Kaj pa te zanima?

https://youtu.be/Bg77rTE4g3g

Sintalček čaka na vas 😀

Evo vam še ene cvetke iz varovanja jokam hahhahah

https://youtu.be/YuJqiLB22NM

New Report

Close