Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vas kuri?

Vas kuri?

Ko vam vaš partner/ica razlaga o svojih bivših?

ne, čeprav je bil le eden

Prepričan?:-)))

1.000.000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Japajade,misliš da ti bo vse povedala po pravici.-))))

Včasih je bolje, če ne veš vsega.:))) Dobro jutro sonček!

O tu si srčika moja! Jaz sem te pa obtožil da se ukvarjaš z agencijo!

zanimivo, ja…ljubosumje je res pravi adrenalin…
mene kuri…

***

Ljubosumen na agencijo?

zelo:-)))))))

Zelo žgečkljivo je,veš:-)

KIR stari! Mislim, da si s tole izjavo precej falil!!! Ženske vedno rečejo ali da so imele le enega ali pa, da ti prekašaš vse ostale, ki so bili pred tabo in se igrali z njeno vagino pred tabo 😉 Tako, da ti zagotovo lahko trdim, da jih je bilo več. Če dobro pomislim, sem tudi jaz kar nekaj svojih bivših dobesedno “pozabil” 😉

PS
Ti je kaj govorila kaj vse sta počela? 😉 hihi

Ne stari, sigurno se ne motim!
Tudi jaz sem jih kar nekaj pozabil, ona pa je preveč drugačna. Je govorila tudi o tistem, sam jaz raje slišim kaj drugega:-)))

“resnic”…ki jih premore nežnejši spol….

5. Devica sem.
4. Kako je velik!
3. Tega ne morem narediti najboljši prijateljici…
2. Po poroki se ne bom zredila.
1. Prihaja mi! Prihaja mi!!

khmmm…….a bo kir razumel?..haha

leta letijo - iščem stevardeso

Mislim, da je čas, da začneš razmišljati še malo drugače! Za nas moške je vsaka “preveč” drugačna in, ko samo malo posumi, da bi nam šlo kaj na jetra, je raje tiho oz. pove nekaj drugega kot je v resnici. Meni verjemi, bolje, da začneš razmišljat o tem sedaj, kot pa ko boš imel kakšen krizni trenutek…!

Mislim, da si bo pridobil tudi tu na tem forumu kar nekaj znanja! 😉

Seveda le kdor se uči bo kaj znal:-)))

Sploh pa KIR, a ni čudovito, ko misliš celo življenje, da je bil le eden, v bistvu je pa kar nekajkrat dala noge narazen, pa celo v takih pozah in načinih, da niti tebi nebi bilo všeč…? 😉

še dobr, da si napisal “nežnejši”…

:))) Sem prepričana, da bo Kir razumel. Pa si razumel ti in se iz tega kaj pametnega naučil? Vse te “resnice” ne bi bile potrebne, če bi se moški vsaj malo potrudili zadovoljiti ženske.

Res je tako Maja,swe sdtrinjam s tabo.Partnerke ali žene je treba zadovoljiti in osrečiti.

zdaj se pa že odloči…a boš naš frend…ali se boš dobrikal, kljub lažem…khmmmm

leta letijo - iščem stevardeso

ja ja……

še kaj?

leta letijo - iščem stevardeso

Razo!Za domovino z vami naprej:-)))))

veš..pupam, pa naj bojo še tak maljivo zapeljive..ne smeš vedno dat prav…grrrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close