Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vase mnenje

Vase mnenje

Sem izobrazena pa tud ne izgledam slabo… mogoce me je zivljenje pripeljalo na pot o kateri nisem sanjala. Sprejela sem, da sem od nekoga ljubica in prijateljica, da mu pomagam in sem z njim. Na zacetku je bilo to zelo enostavno. Zadnje case pa me cedalje bolj moti, da se druzi z drugo zensko.. ne vem ali naj grem ali naj ostanem. Niti tega ne vem, ce bi z njim ostala…. ker me je to prevec prizadelo…vem, da bi bilo najbolje, da grem in da spozna, kaj je imel. Komentarji, da sem z nekom zaradi denarja ta post obvozite…saj sem sama vec financirala zadevo od druge strani…..

Kako ne veš?
Če se sama ve veš kaj bi rada, kako naj ti mi pomagamo?

spravi se k sebi ženska in začni živeti svoje življenje v polnosti. Čisto enostavno narediš tako, da ga ne pustiš, ampak se nehaš skrivati, če si želiš otrok, kar zanosi z njim, če ne drugega boš vsaj otroka imela. Če pa si še dovolj mlada, pa ga načevljaj in se spravi k sebi. V ozadju je samo tvoje nizko samospoštovanje, ko pobiraš drobtinice, namesto, da bi zajela s polno žlico.

To ni ljubezen, to je utsljenost, on ima se drugo zensko in ti bi zdaj iz uzaljenosti rada, da tip spozna, kaj je imel….

Sta le sexs frenda, zakaj si uzaljena? Ce bi ti ze prej hotela kaj vec, bi to imela.

Če te je prizadelo, potem si od vsega skupaj verjetno pričakovala precej več, kot je v resnici bilo, četudi si tega nisi ravno priznala. Tipu tudi očitno ni prav veliko do tebe, če ima še druge. Poleg tega je mogoče take vrste človek, ki bo vedno sedel na več stolih. Ker tebe to prizadene, očitno nisi za te finte. Zato zadevo preboli in se umakni. To ni zate. Bojim se, da če boš ostala z njim, boš samo še naprej izpostavljena istim zgodbam in večnim dvomom. Raje oditi, vzemi to kot neke vrste lekcijo – spoznanje, da nisi material za ljubico oz. za nezavezujoče zveze – ter si najdi drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena35148, 31.05.2021 ob 10:46

Sem izobrazena pa tud ne izgledam slabo… mogoce me je zivljenje pripeljalo na pot o kateri nisem sanjala. Sprejela sem, da sem od nekoga ljubica in prijateljica, da mu pomagam in sem z njim. Na zacetku je bilo to zelo enostavno. Zadnje case pa me cedalje bolj moti, da se druzi z drugo zensko.. ne vem ali naj grem ali naj ostanem. Niti tega ne vem, ce bi z njim ostala…. ker me je to prevec prizadelo…vem, da bi bilo najbolje, da grem in da spozna, kaj je imel. Komentarji, da sem z nekom zaradi denarja ta post obvozite…saj sem sama vec financirala zadevo od druge strani…..

kako že gre tista..

kdor se z ognjem igra.. se (lahko) opeče..

mislim, vse te stvari so v paketu.. tako med kot ..

“vem, da bi bilo najbolje, da grem in da spozna, kaj je imel”

Za koga in zakaj bi bilo pa to najbolje?

ne daj se Ines, če se ne počutiš dobro, odklop… Škoda je ženske, da se muči z nekom, ki ni pri stvari, je pa ženska vroča roba. Življenje je treba uživat, ne pa travmirat.

Človek je nad denarjem, neskončno močnejši od denarja, tudi vi. Vsemogočnost je skrita v človeku in ne v denarju. Še to napišem, da bankovec, ki ga držite 30cm pred očmi, svetloba od njega do oči potuje milijardinko sekunde. Izven vas je preteklost, sedanjost je znotraj vas samih. Velja za vsakega posameznika. Ko ste na ulici in gledate ljudi, ki hodijo po ulici, ti ljudje so za vas preteklost.

Hja, da grem je dobro predvsem zame, ker sej sva govorila bo spremenil ampak dejanj ni. Mene caka pa zunaj svet moskih, ki sem njih vajena postavnih in zanimivih.

 

ti si kura zmešana, če si tako izobražena in pametna bi se lahko postavila v vlogo od tvojega ljubčka partnerico .. sploh pa kakšnega bedaka imaš za ljubčka.. kaj boš delala s takim tipom?

 

Zmedena, brez zaupanja vase, izgubljena.

Sklepam, da ne izgledaš tako zelo dobro, da s tem zadržala tipa ob sebi. Morda pa je razlog kje drugje, da beži od tebe. 😉

Ne beži od mene prej jaz od njega on me je vprašal, da če bi vedel bi že prej kaj naredil, da se bi boljše počutila. No ja vsi pravijo, da  nisem slaba na pogled ne vem, kaj me na njemu tako privlači neka energija, ki je ne znam pojasnit..

New Report

Close