Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu včeraj sem pisala na dva maila

včeraj sem pisala na dva maila

ena je včeraj tu pisala, da bi rada bila dobro poseksana
ampak jaz bi tudi bila, še nikoli nisem bila kot una tam piše
pa sem pisala in se javila na kar nekaj mailov od moških, je bilo ene par resnih kandidatov in se mi je zdelo, da so tud tko potrebni in hočejo sex avanturo

a glej ga zlomka, noben se mi ni oglasil, kaj mislite ženske, zakaj?
govorijo pol pa nič, sem razočarana in žalostna
spet bom morala vibratorja vključit pa se sama malo, saj veste
eh ta sex

Fukfehtarji, ki se tu hvalisajo niso samski brez razloga. Dobri ljubimci so(smo) oddani.
Dober sex boš morala iskati pri poročenih moških.
Na podlagi svojih izkušenj pa lahko trdim, da sex na hitro nikoli ni tako dober, kot sex med parom z daljšo kilometrino.

Seks na eks?! Ali se obnese? Cel vikend je na voljo in ne le e-mail.

Treba je videti barvo pijače, prijeti kozarec v roko (nekatere pijače je treba malo pogreti), začutiti aromo, vzeti si čas in užitkariti v vseh opojnih dražljajih – mentalnih in telesnih … ;)))

To drži tudi na podlagi mojih izkušenj.
Tako da… za kar en sex lahko na hitro pobereš koga, ampak za res dobro stvar… bo treba pa veliko dela na spoznavanju človeka.

Ker dober sex pač ni le nabijanje, ampak stvar ki se začne že ure, dneve ali tedne prej, preden sploh pride do fizičnega dotika. Gre za naelektrenost (ki jo je treba zgradit), ko se ti naježi koža že ob dotiku prsta, ko ti oči govore o tem kaj vse bosta počela, ko se ideje ujamejo z bežnimi namigi in dotiki… in tako dalje.

ti mene samo hecaš, vem to, ker govoriš o pijančevanju, jaz pa konkretno o sexu
si pa res bjond, s tabo se že ne bi dala dol verjetno smrdiš po alkoholu

To drži tudi na podlagi mojih izkušenj.
Tako da… za kar en sex lahko na hitro pobereš koga, ampak za res dobro stvar… bo treba pa veliko dela na spoznavanju človeka.

Ker dober sex pač ni le nabijanje, ampak stvar ki se začne že ure, dneve ali tedne prej, preden sploh pride do fizičnega dotika. Gre za naelektrenost (ki jo je treba zgradit), ko se ti naježi koža že ob dotiku prsta, ko ti oči govore o tem kaj vse bosta počela, ko se ideje ujamejo z bežnimi namigi in dotiki… in tako dalje.[/quote]

hihihiiiii
in ko se zbudiš ves moker ga še vržeš na roke

@neposexksana

Nikoli se ne “dajem dol”, karkoli to že pomeni in še manj pijem na eks.

Da se opijem, potrebujem več časa in tudi moje “pijanstvo” ali opojno stanje traja dlje časa. Zanimivo, da potem nikoli nimam “mačka”, le prijetno se počutim. 😉

Baterije so v KIK fuul poceni.A da te ni hotel nobeden poseksat???Verjetno smrdiš in si grda kot kaka spaka Hahahaha.

Glede na odgovore, predvidevam, da se zato ni noben oglasil, ker jim je seks na zadnjem mestu 🙂

Saj vidiš, vsi si želijo vse kaj drugega, daljšo zvezo, spoznavanje, blablabla….. potem pa eventuelno še seks, ampak ne na eks :))))

Neposeksana, tudi če se trudim, te ne morem razumeti.

Kako težko pa je v teh časih najti enega, da te dobr poseksa. Decov, ki bi hoteli neobvezno telovadbo je na kupe, še otepat se jih je treba. Pa sem starejša kot ti in mi res ni jasno, kako da ni 10 potrebnežev okoli tebe.

Drugo kar mi pa ni jasno, je pa to, ali si ne znaš sama pomagat. Ženska sama najbolje ve, kaj ženska najbolj rabi. In ga ni čez to.

Kaj pa tisti žigolo Miki,ki daje v oglase ,da zadovolji vse ženske na vse načine?

znam si sama pomagat na baterije sem naročena, haha
sam ti povem ta pravi desc ga ni čez to

ko mi ga je enkrat že dolgo je tega en ta naravno obdarjen s konkretnim moškim orodjem ga v mojo nožnico samo požgečkal pa not porinil milijonkrat sem se vsa naježila in mi je bilo lepo da sem kričala ko nora
potem nikoli več da sem pozabila a spomnim se tega večkrat, pa je ta reč take nature da kliče po še ker je dobro
sam kaj ko ni prav takih žrebcev če se tako izrazim po kmečko sem preprosta veš, rada pa sexam o to pa

znam si sama pomagat na baterije sem naročena, haha
sam ti povem ta pravi desc ga ni čez to

ko mi ga je enkrat že dolgo je tega en ta naravno obdarjen s konkretnim moškim orodjem ga v mojo nožnico samo požgečkal pa not porinil milijonkrat sem se vsa naježila in mi je bilo lepo da sem kričala ko nora

Kaj pa v ritko te ni nič analno nabrisal?
potem nikoli več da sem pozabila a spomnim se tega večkrat, pa je ta reč take nature da kliče po še ker je dobro
sam kaj ko ni prav takih žrebcev če se tako izrazim po kmečko sem preprosta veš, rada pa sexam o to pa[/quote]

znam si sama pomagat na baterije sem naročena, haha
sam ti povem ta pravi desc ga ni čez to

ko mi ga je enkrat že dolgo je tega en ta naravno obdarjen s konkretnim moškim orodjem ga v mojo nožnico samo požgečkal pa not porinil milijonkrat sem se vsa naježila in mi je bilo lepo da sem kričala ko nora

Kaj pa v ritko te ni nič analno nabrisal?
potem nikoli več da sem pozabila a spomnim se tega večkrat, pa je ta reč take nature da kliče po še ker je dobro
sam kaj ko ni prav takih žrebcev če se tako izrazim po kmečko sem preprosta veš, rada pa sexam o to pa[/quote][/quote]

Si tudi kričala ko ti ga je v rit nabijal in miksal po tvoji zlati žili?

Sem spoznala enega dedca, ki fantazira samo o sexu ter avanturah, ampak pazi tole:
1. on ne more kar tako z eno takoj, ko jo spozna, ampak jo mora bolj spoznat. Zanimivo:)
2. mi pove, kako se ta, ona, tretja… zanimajo zanj. Ga vprasam: kje je problem? Pof… jih! Odgovori, da ne more, ker ena je poročena, druga ni tako hudo lepa, tretja je to, četrta je ono. Spet zanimivo:)
3. spozna eno, ki mu je privlačna ter gre z njo na zmenek. Nato mi sporoči, da ima ženska grozno osebnost. Pa čak, kaj te tukaj osebnost zanima, če želiš le f*k ter si jajca spraznit?? Meni nič jasno:)

Ker me je ta tip privlačil in očitno tudi obratno, sva se spravila midva k avanturi. Se je izkazalo, da je tak grob kujon oz. runkelj v postelji, po domače povedano, da me je v 3 min vse minilo in sem ga poslala domov. Namest, da bi me znal ogreti za stvar, me je ohladil. Že jezik mi je do grla zaril, tako da me je minilo zanimanje, da mi zarije oneta v mucko.
Si od takrat vedno mislim le to: srečna tista, ki ga bo zgrešila:) On pa itak tako komplicira v zvezi s temi avanturami, da res še dooolgo ne bo seksal.

Mogoče se ti ni noben oglasil, ker so bili sami firbci ali pa firbčne ženske.
Piši mi na brdopriafnagmailpikacom pa boš videla kdo drži besedo.

napiši sms na 041 994 315

zdej pa sanjam :)))

Ni res, kaj pišeš.

Kolikor pač imam časa, lovim moške. Kr je že čas. Nič od nič. Maš plac je prvo vprašanje ponavadi. emšo imam tudi iz leta v leto bolj neprivlačen. Jeba je ja – če ne tista zaželjena, pa vsaj taka, da me mine in ne pogrešam več tako seksa.:-)

Meni odgovarja samo 45+

Piši na [email protected] 😉

vibra je zakon, nikoli ne zataji..tud pri meni ne…no večinoma..)))))))

leta letijo - iščem stevardeso

zahtevna za moške?

leta letijo - iščem stevardeso

To drži tudi na podlagi mojih izkušenj.
Tako da… za kar en sex lahko na hitro pobereš koga, ampak za res dobro stvar… bo treba pa veliko dela na spoznavanju človeka.

Ker dober sex pač ni le nabijanje, ampak stvar ki se začne že ure, dneve ali tedne prej, preden sploh pride do fizičnega dotika. Gre za naelektrenost (ki jo je treba zgradit), ko se ti naježi koža že ob dotiku prsta, ko ti oči govore o tem kaj vse bosta počela, ko se ideje ujamejo z bežnimi namigi in dotiki… in tako dalje.[/quote]

Virgin alert!
Sex je precej bolj porazen, kot ga vidiš na internetu. Včasih vpleteni tudi jočejo po dejanju. Če sploh ne seksaš ni tako slabo.

No, če bi kaka dama res rada seksala naj objav svojo sliko (od obraza navzdol). Potem se bomo dalje pogovarjali, ker……kar jaz vidim v družbi je tako, da ga vsaka dobi, če ga hoče.

New Report

Close