Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu včeraj sem pisala na dva maila

včeraj sem pisala na dva maila

pošlji mi mail na moj mail in videla boš,da neboš več potrebovala vibratorja in želela si boš samo vroč in nepozaben sex
mail je [email protected]

ps piši mi

kak smo dedi pri*uiknjeni…tud datumov ne čekiramo…)))))))vse za sex…dober al slab…

Odgovor na objavo uporabnika
neposexksana, 15.04.2011 ob 09:11

ena je včeraj tu pisala, da bi rada bila dobro poseksana
ampak jaz bi tudi bila, še nikoli nisem bila kot una tam piše
pa sem pisala in se javila na kar nekaj mailov od moških, je bilo ene par resnih kandidatov in se mi je zdelo, da so tud tko potrebni in hočejo sex avanturo

a glej ga zlomka, noben se mi ni oglasil, kaj mislite ženske, zakaj?
govorijo pol pa nič, sem razočarana in žalostna
spet bom morala vibratorja vključit pa se sama malo, saj veste
eh ta sex

Neposeksana javi se na [email protected]

Pa se dogovorimo za vse

če si kakšna želi bit dejansko noro posexana naj me kontaktira. jaz odpišem na vse mejle in tudi dejansko se dobim v živo. [email protected]

če jo še zanima naj mi piše na  [email protected]

Zivjo lah se dobiva mi dvoje jas sam danas frej da lah se zmeniva mam veliki korenjak bom te dobro lizo in fuko lah mi napaies pa se dobiva [email protected]

[email protected]

Javi se na ta meil in boš dobila dober fuk z debelim in velikim kurcom, sam pa sem visok in postaven : [email protected]

Draga dama očitno pišeš, na napačne naslove.

Javi se in ti pustim kontakt.

[email protected]

Pisi meni pa se spoznava

[email protected]

Če bi rada družbo in še kaj več se nama javi sma mož in žena in prav tako iščema žensko za druženje in seveda za v troje. Vrjamem da se boš imela fajn in boš zagotovo uživala. Piši in se dogovorimo vse kako in kaj lep pozdrav

Kontakt: [email protected]

#neposeksana

[email protected]

vezan mlajsi…

Sem vezan štajerec star 35 let, če si za mi piši na [email protected].

Pozdravljena.

Za vse tvoje zelje sem ti na voljo na mailu, ki ti ga posiljam na dnu sporocila.

Poslji mi kaj si zelis, jaz pa ti posredujem telefonsko stevilko.

 

Sem urejen in diskreten 35 let star slovenec, na voljo sem ti po predhodnem dogovoru.

 

 

[email protected]

 

Ime v mailu je samo za kamuflazo 😉

Napisi bom te Fuko 070 430 056

Sem resen, če kera zeli naj piše na mail [email protected],  imam že nekaj iskušenj z njo in s parom

Odgovor na objavo uporabnika
Neposeksana, 18.06.2011 ob 22:29

A se boš tut u oučko obleku, če bom hotela?

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
neposexksana, 15.04.2011 ob 10:30

znam si sama pomagat na baterije sem naročena, haha
sam ti povem ta pravi desc ga ni čez to

ko mi ga je enkrat že dolgo je tega en ta naravno obdarjen s konkretnim moškim orodjem ga v mojo nožnico samo požgečkal pa not porinil milijonkrat sem se vsa naježila in mi je bilo lepo da sem kričala ko nora
potem nikoli več da sem pozabila a spomnim se tega večkrat, pa je ta reč take nature da kliče po še ker je dobro
sam kaj ko ni prav takih žrebcev če se tako izrazim po kmečko sem preprosta veš, rada pa sexam o to pa

[email protected]

Ojla, pisi na [email protected]

Javi se na [email protected] bova sigurno zrihtala 😉

Ojla, neposexana, mogoče pa nisi pisala na moj mail, sem resen, rad bi se odzval, piši na [email protected], se zmeniva

napisi na [email protected]

 

neposexksana

oglasi se  mi [email protected]

JAvi se na mon mail.

[email protected]

New Report

Close