Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Včeraj žena,danes ljubica

Včeraj žena,danes ljubica

Pa kaj je tem ženskam?A res ne skužita mojega načina zajebancije?Ena jemlje stvar premalo resno,druga pa preveč.
Jaz na koncu pa poscan,enkrat od ene,enkrat od druge.
Ej Razo,bom začel tud jaz pesmice pisat,če bo šlo tko naprej…
In dan se je tako lepo začel……
Sp

Sprevrženček, Sprevrženček … jej jej … Pa a ne veš osnovnega pravila … Ena ženska v življenju moškega je več kot preveč … ti pa se matraš z dvemi … in to še prostovoljno … jej jej …

Če že imaš ljubico, se ji moreš lagat, da nimaš žene … ali pa, če že tega ne moreš, jo vsaj prepričaš, da sta skupaj le zaradi otrok in da se sploh ne štekata … In vsekakor … takoj ko vidiš, da jemlje vajino razmerje preresno … jo poslat nekam …

Ah … ne vem, ne vem … Da vas mora ženska te zadeve učit, je pa že žalostno … :))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ojla muci…

ja kdo na s bo pa učil, če ne izkušene ženska…hihihi

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

V vsakem hecu je nekaj resnice, kako boš potem lahko pameten in vedel kaj se misli resno in kaj ne…je treba pa vseeno malo misliti kaj se dela in kaj piše…
Konec koncev pa kaj se jima pustis, ignoriraj jih pa bo…;)) cmoka, saj bo bolje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Preveč komplicirano življenje si izbral.

P.S.
Tolaži se, da vsaj na suhem nisi (če si že poscan…:-)))

Jah … Razo … pa to imate ja moški že v nagonu … Ne vem, ne vem … Žaaaaaaaaaaaaalost … žalost …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pismo saj s tebe pa še kaj bo……..počasi…….

premisli tole:

Moškega ne skrbi za svojo prihodnost, dokler ne najde žene!!!!!!!!!!!!

hihiih

ps. ti kaj pa če bi midva danes malo sexala………

leta letijo - iščem stevardeso.....

A boš tiho,da spet ne ščijem od smeha….hi,hi,hi,he,he,he:-))))))))))

Bi,bi,samo ne med sabo!

Prav. Kar daj, boš vsaj sam od sebe poscan, ne od unih dveh zmajevk…:-)

Stopita skupaj do šanka, pa vzamita pivke in ga eksajta – brez s!!!
:-)))

Ne pijem pira!Ne seksam z moškimi in tudi namena nimam!
Sem pa včeraj na SLO2 gledal en zanimiv film,ko so se trije dol dali(moja pobožna želja,oh!) in sicer dva jebota in ena super muca.Vsak z vsakim!Mi je nategnilo,khm jajca ornk!
Sp

ej kako nočes s sabo…..
si pa zahteven dedc postal…..

ma glej tisto tvojo sosedo in …ops….tukaj naj ti pa nagajivke namignejo, kaj boš počel…………

saj veš deci se znamo tak fino urihtat…. ženske pa zmerajl hočejo, naj jim pokažemo….grrrrrrr….

Poleg tega pa babnce tudi ne vedo, da:

JE SEX KOT TABLETA PROTI BOLEČINAM:DELUJE PROTI REVMI,GLAVOBOLU IN MIŠIČNIM KRČEM

tele naše pupike, samo dražile bi pol bi blo pa tak kot doma:
na kraju s trdnmo spet………………..grrrrrrrrrrrrrrrrrr.

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Viš, zato te pa danes v noge zebe – ti je vsa kri v jajca šla…. potem pa sprašuješ, zakaj?!

Sprašujem se, sprašujem:”Le zakaj moraš doma z trdim spat???
Tukaj nekaj ne štima, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ker ne pozna Desanke…..

zakaj zafrkavata mojega frenda……
pamagati pa tko ne znata….hahahha

vaju bom že…….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa saj ne hecava njega – tebe……:-))

A boš tiho!Ker mi zaradi tebe od smeha vsa kri v glavo plane!
Mrha!
Sp

Društvo narukometaša pozdravlja kongres!
Sp

Vseeno bolje, da gre vsa kri v glao, drugače bi ti ja jajčka razneslo…..???

Saj nisem rekel v katero glavo,lumpa!
Lepotička!
Sp

hiter led gor, razneslo jo bo, ker je premajhna za tako količino krvi….ej, a si zadnjič gledal na Ekstra, ko je enemu ubožčku dobesedno razneslo vražička?! :-)))) Pa to nisi bil ti, ne?! Upam, vsaj…..:-)))

Ne nisem!Še malo ga seri,pa bo meni trebušno prepono razgnalo!Najjači padnu poslednji(tič)!
Sp

Zakaj?! No, ja, malo še druge poste skontroliraj…:-))

New Report

Close