Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek včerajšni večer – sinova punca

včerajšni večer – sinova punca

Od česa pa izvirajo težave tvoje kolegice, če ne od zavijanja v vato? Mogoče se je v otroštvu navadila na tak način vzbujati pozornost staršev, starši pa so to podpirali. Tudi to je ene vrste zavijanje v vato.

Seeda tule ne bomo reševali težav od te punce, bodoči tašči pa lahko damo kak nasvet, zato je ta forum.

po moje pa to ni bilo od tega, tudi jaz sem že naredila isto za kak božič ali praznik pri tašči, pa ne zaradi nje, ampak zato, ker me je fant užalil in taščina reakcija je bila v smislu”saj ni tako mislil”. če bo moj sin kaj takega rekel punci v pričo mene ga bom nahrulila, pa četudi bo star 30 let. verjetno je bil razlog v čem drugem kot v tistemu psu, mogoče v tem, da se vi obnašate, da imate neke enake fore in da jih ona ne šteka,mogoče sta bila sprta še predno sta prišla, pa je bila to le pika na i…tudi moji tašči se sanja ne, kakšna oseba sem v resnici. v njenih očeh sem sitna, zadrgnjena, gospodovalna, itd. v resnici pa sem zelo vesela oseba, celo to, da znam moža spraviti v smeh je ena od stvari, ki jih najbolj ceni pri meni, sem odkrita in sproščena, ampak nikoli ne v njeni družbi, saj najin humor ni na isti valovni dolžini in se zato nikoli povsem ne sprostim, če smop skupaj…drugače je pa krasna ženska, jo imam rada, tudi ona ima mene, le skupnih točk ne najdeva, pa če se obe še tako trudiva:(( tako da,verjemi mi, je razlog, da je šel z bivšo narazen in je razlog, da je zdaj z njo:) sicer pa je pomembno, da se ona razume z njim in ne z vašo družino in s teboj, pa četudi se ne razumeta, bosta sama rešila stvari, še veliko lažje brez vaše družinske pomoči. pa srečno!!

očitno so pri njih stvari drugačne, saj je mati svojemu sinu povedala, kaj si misli o njej, on pa je priznal, da ima prav. Pri njih očitno ne gre samo za to, da se tamlada ne razume s tastaro. Če se je sin strinjal, da je preveč občutljiva, potem je najbrž tudi drugače, ne? Če bi tvoja tašča povedala svojemu sinu, da si zadrgnjena, preobčutljiva in živčna, a misliš, da bi se on strinjal z njo?

Da pa je razlog, da je zdaj z njo: razlogi so lahko čisto banalni. Mogoče dobro zgleda in je super v postelji, čez par tednov bosta pa šla narazen.

Načelno pa mislim, da v tuji hiši glede nepomembnih tem pač ne ne boš gonil svoje do onemoglosti. Pa kaj, če so se malo zezali glede sosedovega psa in se malo pošalili? Tudi če se ti zdi, da ni nujno, da mora biti pes lačen, če je suh, ti ni treba kot gostji na vsak način jih poskušati prepričati, kako nimajo prav. Saj ne gre za vprašanje o enakopravnosti žensk ali kaj podobnega, no. Pač se malo nasmeješ in jih pustiš v svojem prepričanju. Koga briga, ali je sosedov pes res lačen ali ne, konec koncev najbrž je, če prihaja vedno k njim gledat, če so mu pustili kaj jesti. Ali pa tudi ne, WTF. Je pa zadnja stvar, ki naj bi jo naredil v tem primeru, to, da jokaje tečeš stran, ker ti niso dali prav glede psa. Obup, no.

Ženska se res ne zna obvladat in tudi jaz mislim, da gre za vzgojo prevelikega zavijanja v vato, če ni vmes ravno duševna bolezen.

Frca je krasno povedala. Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam z njo. Kaj si pa ti, potem ko si se spravila na frco drugačnega povedala? čisto vse tako kot ona, s tem da tudi tvoj primer kristalno jasno odraža točno zavijanje v vato. da pa zavijanje v vato pomeni nepostavljanje meja otroku, poskušanje da bi otroka obvarovali vsega slabega, odnašanje riti itd. pa vemo vsi. In od kod če ne zaradi zavijanja v vato, izhajajo njene težave? no, še duševna bolezen je možnost, kot omenja wenga.

po moje ne razumeš pojma zavijanje v vato.

podpišem..ampak takim zunanji ne morejo do živega, sprememba se mora zgodit v njej..lahko se bo, lahko pa tudi ne..poznam prvo in drugo varijanto žensk.. Hormonsko neravnotežje ali pa osebnostni problemi..

Psu se ne daje kosti!!!

podpišem..ampak takim zunanji ne morejo do živega, sprememba se mora zgodit v njej..lahko se bo, lahko pa tudi ne..poznam prvo in drugo varijanto žensk.. Hormonsko neravnotežje ali pa osebnostni problemi..[/quote]

To dekle se NIKJER ne bo počutilo sprejeto, razen tam, kjer bodo vsako svojo besedo in dejanje skrbno pretehtali, se odrekli vsake teme, ki bi morda nanjo lahko slabo vplivala itd., se pravi “hodili kot po jajcih”, ko je ona zraven, pa še takrat ni jasno. Tako so najbrž delali okoli nje v njeni primarni družini, zato pa je danes taka. Da pa gre za hormonsko neravnotežje, ne verjamem, ker potem bi bila taka samo v dnevih PMS, pa še takrat bi se tega zavedala in bi točno vedela, da pretirano reagira, naslednjič bi se po vsej verjetnosti opravičila. Tukaj o tem ni govora, baje je 10 dni v mesecu pri tašči in tastu in je vedno isto. in sprememba se ne bo zgodila kar sama od sebe, problema se mora zavedat, kot je že ena zgoraj povedala.

Jaz pa mislim, da je tašča predstavila svojo enačico zgodbe, ker ne vrjamem, da bi punca preživela 10 dni na mesec pri njih in vsak večer v solzah brisala skozi vrata razen, če je en velik mazhoist, kar pa težko vrjamem.

Po moje so imeli kak fajt pri tisti večerji in je imela punca enostavno dovolj.

Če pa je punca res vsak večer v sozah pri vaši mizi pa je po moje zato, ker tam ne želi bit in jo sili fant – češ on bo doma z mamico 10 ali več dni na mesec ona pa al se bo pridužila, ali pa bosta imela najstniško vezo in se videla enkrat na teden.
A vaš sin prodaja svoji punci dejstvo, da al bosta pri vas v stanovanju v vaši hiši al pa nikjer? No tašča bo tako ali tako rekla, da fant naredi za punco vse, da je problem v punci ne v njenem sinu in ne v tašči.

Naj ti povem, kaj bi jaz naredila, če bi me pri fantu spravili v solze tolikokrat kot vi vašo snaho – rekla bi fantu :” Dragi moj. Jaz grem k tvojim za velike praznke, če me bodo povabili – se pravi za veliko noč pa božič, to pa je tudi vse. Ti če me imaš res rad in me spoštuješ veš, da se tam ne počutim dobro in me ne boš niti pod razno silil zraven oz boš razumel, da se teh obiskov čim manj udeležujem. Ti če želiš hodi tja kolikor želiš, ampak če bo potem to pomenilo, da boš 10 dni ali več na mesec preživel z njimi, jaz pa sama oz. z najimi bodočimi otroci, potem si s tabo nimam kaj za začet. Hvala za sodelovanje in ti polagam na dušo, da naslednjo prilagodljivo in vedno tašči kimajujočo putko tutko pa ti naj poišče mamica, da boste se lahko skupaj tiščali v postelji…ammmm pardon…pri mizi 24/7/365

Frca je krasno povedala. Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam z njo. Kaj si pa ti, potem ko si se spravila na frco drugačnega povedala? čisto vse tako kot ona, s tem da tudi tvoj primer kristalno jasno odraža točno zavijanje v vato. da pa zavijanje v vato pomeni nepostavljanje meja otroku, poskušanje da bi otroka obvarovali vsega slabega, odnašanje riti itd. pa vemo vsi. In od kod če ne zaradi zavijanja v vato, izhajajo njene težave? no, še duševna bolezen je možnost, kot omenja wenga.

po moje ne razumeš pojma zavijanje v vato.[/quote]

ah, itak je jasno, da folk mimo dometa ‘permisivno proti postavljanje meja’ ni sposoben gledat, ker pač nobenega globljega uvida nima.od takih se kaj drugega kot ploskanje vedno enim in istim floskulam (mularija je razvajena, ‘zavijanje v vato’) itak ne da pričakovat.

kurnik frca fanic je pa itak stalno na delu, ker svojega mnenja ni sposoben imet, zato pač pada na vsak koherentno sestavljen spis in ‘aplavdira’.

frca je že ničkolikorat pokazala in dokazala, da razmišlja omejeno, mehanično, cela psihologija se pa zanjo očitnozvede na en pavšalni behaviorizem.

dokler pa ti teh pojmov nisi sposobna razumet, se ne spuščaj v globlje debate, ampak lepo ostani pri kimanju in strinjaju s personami, ki znajo vrteti mentalni stroj, empatije in globine pa nimajo nobene. pač, vsak na svojem nivoju.

pa lp

Frca je krasno povedala. Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam z njo. Kaj si pa ti, potem ko si se spravila na frco drugačnega povedala? čisto vse tako kot ona, s tem da tudi tvoj primer kristalno jasno odraža točno zavijanje v vato. da pa zavijanje v vato pomeni nepostavljanje meja otroku, poskušanje da bi otroka obvarovali vsega slabega, odnašanje riti itd. pa vemo vsi. In od kod če ne zaradi zavijanja v vato, izhajajo njene težave? no, še duševna bolezen je možnost, kot omenja wenga.

po moje ne razumeš pojma zavijanje v vato.[/quote]

ah, itak je jasno, da folk mimo dometa ‘permisivno proti postavljanje meja’ ni sposoben gledat, ker pač nobenega globljega uvida nima.od takih se kaj drugega kot ploskanje vedno enim in istim floskulam (mularija je razvajena, ‘zavijanje v vato’) itak ne da pričakovat.

kurnik frca fanic je pa itak stalno na delu, ker svojega mnenja ni sposoben imet, zato pač pada na vsak koherentno sestavljen spis in ‘aplavdira’.

frca je že ničkolikorat pokazala in dokazala, da razmišlja omejeno, mehanično, cela psihologija se pa zanjo očitnozvede na en pavšalni behaviorizem.

dokler pa ti teh pojmov nisi sposobna razumet, se ne spuščaj v globlje debate, ampak lepo ostani pri kimanju in strinjaju s personami, ki znajo vrteti mentalni stroj, empatije in globine pa nimajo nobene. pač, vsak na svojem nivoju.

pa lp[/quote]

Razen tega, da kritiziraš frcino razmišljanje in ga negiraš, nikjer nisem opazila kakšne druge postavljene alternative. ti samo sesuvaš tisto, kar pravi frca o tem primeru, večino istega poveš, samo v enem se z njo ne strinjaš, ne poveš pa niti zakaj se ne strinjaš s tem niti ne daš neke svoje druge možnosti. Potem začneš žaliti še mene, ki se še nikoli nisem oglasila v zvezi s frcinimi razmišljanji, sem jih pa že brala in se velikokrat z njimi strinjam, kdaj pa tudi ne. Torej me kar vnaprej obkladaš z nekim kurnikom, hkrati mi poveš da nisem sposobna razumeti določenih pojmov, česar ne moreš vedeti in me označiš za kimačico. Res krasno od tebe, ki baje vse psihološke pojme in globlje plasti človeške psihe tako dobro razumeš, hkrati pa najbolj osnovnih zadev nisi sposobna razložiti. Še več, ker tega nisi sposobna se skrivaš za žaljenjem drugih. Res, empatija in globina na nivoju.

Frca je krasno povedala. Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam z njo. Kaj si pa ti, potem ko si se spravila na frco drugačnega povedala? čisto vse tako kot ona, s tem da tudi tvoj primer kristalno jasno odraža točno zavijanje v vato. da pa zavijanje v vato pomeni nepostavljanje meja otroku, poskušanje da bi otroka obvarovali vsega slabega, odnašanje riti itd. pa vemo vsi. In od kod če ne zaradi zavijanja v vato, izhajajo njene težave? no, še duševna bolezen je možnost, kot omenja wenga.

po moje ne razumeš pojma zavijanje v vato.[/quote]

ah, itak je jasno, da folk mimo dometa ‘permisivno proti postavljanje meja’ ni sposoben gledat, ker pač nobenega globljega uvida nima.od takih se kaj drugega kot ploskanje vedno enim in istim floskulam (mularija je razvajena, ‘zavijanje v vato’) itak ne da pričakovat.

kurnik frca fanic je pa itak stalno na delu, ker svojega mnenja ni sposoben imet, zato pač pada na vsak koherentno sestavljen spis in ‘aplavdira’.

frca je že ničkolikorat pokazala in dokazala, da razmišlja omejeno, mehanično, cela psihologija se pa zanjo očitnozvede na en pavšalni behaviorizem.

dokler pa ti teh pojmov nisi sposobna razumet, se ne spuščaj v globlje debate, ampak lepo ostani pri kimanju in strinjaju s personami, ki znajo vrteti mentalni stroj, empatije in globine pa nimajo nobene. pač, vsak na svojem nivoju.

pa lp[/quote]

ojoj, daj ne seri no!!! Celi traktati in klobase o zadevi, samo zato ker je napisala frca. Če bi bil en xy nick grem stavit da se niti javila ne bi ali pa bi napisala kako se v celoti strinjaš z vsem napisanim, vsekakor ničesar novega nisi dodala tistemu, kar je že ona napisala.:))

da se ti ljubi…… a se zaradi nje počutiš v senci?

Res je! Medvedjo uslugo mu delate. Kosti so za psa lahko zelo nevarne, razen tistih velikih iz juhe. Ne dajajte mu kosti, ker je lahko po njem.

ah, itak je jasno, da folk mimo dometa ‘permisivno proti postavljanje meja’ ni sposoben gledat, ker pač nobenega globljega uvida nima.od takih se kaj drugega kot ploskanje vedno enim in istim floskulam (mularija je razvajena, ‘zavijanje v vato’) itak ne da pričakovat.

kurnik frca fanic je pa itak stalno na delu, ker svojega mnenja ni sposoben imet, zato pač pada na vsak koherentno sestavljen spis in ‘aplavdira’.

frca je že ničkolikorat pokazala in dokazala, da razmišlja omejeno, mehanično, cela psihologija se pa zanjo očitnozvede na en pavšalni behaviorizem.

dokler pa ti teh pojmov nisi sposobna razumet, se ne spuščaj v globlje debate, ampak lepo ostani pri kimanju in strinjaju s personami, ki znajo vrteti mentalni stroj, empatije in globine pa nimajo nobene. pač, vsak na svojem nivoju.

pa lp[/quote]

ojoj, daj ne seri no!!! Celi traktati in klobase o zadevi, samo zato ker je napisala frca. Če bi bil en xy nick grem stavit da se niti javila ne bi ali pa bi napisala kako se v celoti strinjaš z vsem napisanim, vsekakor ničesar novega nisi dodala tistemu, kar je že ona napisala.:))

da se ti ljubi…… a se zaradi nje počutiš v senci?[/quote]

ne, tak odgovor podam vsakič ko vidim poceni, pavšalno psihologiziranje in zvajanje človeka na mehanizem. Frca pa pač slovi po tem, njeni odgovori so vedno na isto žogo, samo verjamem, da je večini folka to popolnoma nemogoče videti, hkrati pa, kot rečeno, vsak malo bolje spacani prispevek je tule že senzacija.

Frca pač podaja neke kvazi psihološke razlage, normalno je, da bo kasirala tudi kak protiargument. Če jih ti nisi sposobna dajati in znaš samo podpisovati tuje misli ter aplavdirati, ta intelektualni manko pripiši sebi. Eni znamo tudi s svojo glavo misliti.

In nikakor nisem napisala enako kot ona, tudi pod razno ne, je precejšnja razlika, samo je subtilna in zahteva nekaj inteligence in uvida, da se jo zazna.

Pri ljudeh ter psihološki obravnavi so subtilne razlike še kako pomembne – vsak človek je unikat. Res pa je, da to od folka, ki stvari vidi plastično in črno-belo ter grobo ni pričakovati tovrstnega razumevanja. Sploh ne pri tistih, ki aplavdirajo floskulam.

Če Frca dejstvo, da neka punca reagira preobčutljivo, pripisuje ‘zavijanju v vato’, s tem pljuva v svojo intelektulano skledo in kaže svoj omejen domet. Že normalna inteligenca pove, da se vzorokov ne da zvajati na neko pavšalno bazo. Vsak, ki količkaj dela z ljudmi, ve, da je vsaka oseba unikat.
Preobčuljivost ima mnogokrat ravno nasproten vzrok – premajhno, negotovo navezavo na skrbnika v otroštvu, lahko celo osebnostno motnjo, prehitro potisnjenost v situacije, v kateri se kot otrok oseba ni znašla, itd, itd. Lahko tudi zlorabo. Tega se ne da ugotavljati ad hoc, sploh pa ne na nekem forumu.
Tako da so Frcine trditve milo rečeno plitke in nedorasle, nespoštljive do sočloveka, popolnoma brez empatije, prazne in mehanicistične. V skladu s splošno mentaliteto babje zasedbe tule gor pa seveda itak žanje aplavze s strani ‘fenic’, ki imajo ravno tako kratek domet.

zdaj se mi pa ne da več, kdor razume, prav, kdor do sedaj ni, tudi ne bo in je škoda cajta.

lp

No, prejle sem se pa le odločla, da grem k sinu v stanovanje, da malo “prekontroliram” situacijo. Zmenjeni so bili štirje pari, da se dobijo popoldne na popoldanskem druženju pri nas, nje seveda ni bilo, ker se doma kuja in joka (očitno – ker se ne javi na njegov gsm).

Sine je sam rekel, da ima dovolj njenih izpadov (ne skuja se samo pri nas – ne, ni samo tašča kriva, ampak tudi ker on kaj reče/naredi – to je v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov) in da je že nekaj časa premišljeval, da ni zanga. Da ne bo stalno gledal v kisel in objokan ksiht.

Tudi v njegovi družbi se ne počuti sprejete – tudi tam je že naredila podobno stvar – s fantom sta odšla dva dni prej z dopusta, ker ji je od enega prijatelja dekle že spet ni ustrezalo, saj je vseeno kakšne so podrobnosti.So mu pa menda tudi iz družbe rekli, da je tečna za ne prenašat.

Naj pa povem, da drugače izgleda kot lutka – res je izredno lepo dekle, tudi vedno zelo lepo urejeno. Ampak kaj ti to koristi, če …

Če tvoj sine pravi, da ni zanjga, ne vem zakaj potem enostavno ne gresta vsak svojo pot? Je lažje nateg* kot pa se vsesti in reči bobu bob? Ali zavlačuje zato, ker bo itak spet jokala, če jo že misli pustit? In če jo misli pustit, ni na mestu, da jo sploh vozi sem in tja, če mu ona ne odgovarja, njej pa kaj drugega ne odgovarja.

Na ostale “menda”, ker ne govorijo svoje zgodbe, niti jo ne govori tvoj sin in ker jo tudi ona ne govori z morebitno razlago, zakaj se ne počuti sprejete ali kakšno ozadje imata onadva, pa sploh ne bom sodila ne komentirala.

Jaz bi se tudi “doma kujala” če bi tašča svojemu 30 letnemu sinu hodila čekirat situcijo in prirejala za njegove prijatelje “druženja pri nas doma”….dejte no…punca se lahko bogu zahvali, da jo bo tip skenclal…

Ojoj, punca je končno prišla k pameti. Upam, da bo kar sama skenslala tega tipa, ki nima svojega mnenja in posluša mamico, mamica pa kontrolira situacijo itd. Draga deklica, ne izgubljaj časa s takimi …!

Mene je pa najbolj zmotilo to, da ženksa FUTRA sosedovega psa. Zanima me, ali imate dovojenje sosedov, da lahko hranite njihovega psa???? Jezuskristus ljudje božji, zakaj ste vsi prepričani da lastniki nimajo pojma o hranjenju svojih psov?!?!

Zakaj bi moral pes za božič dobiti večjo porcijo kot ponavadi?

za gospo kdgh imam pa še nekaj: kdo hodi z to punco – VI ALI VAŠ SIN??

Zakaj ne. Sosedje so npr. imeli dober standard in so nabavili psa. V zadnjem času jim je standard padel in so veseli, da ga sosedje hranijo, če ne bi končal kar na njihovem krožniku.

Sosedje, ki ga pa hranijo so pa tudi veseli, ker jih pes opozori oz. preganje roparje, ki jih zadnje mesece kar mrgoli.

če že sosedovega psa ure in ure premlevate v pogovoru, koliko šele čez sinovo punco govorite, ko je in še več ko ni pri vas?

Očitno si ena tistih, ki ima o vsem vse prav,
in ko ta punca vidi, da imaš še prehrambene navade sosedovega psa pod kontrolo,
pomisli pod kakšno kontrolo imaš svojega sina in njo, in seveda plane v jok, saj si ne more predstavljati življenja s tabo v žlahti.

Namesto, da kontroliraš sosede in svojo družino, pusti tamladi dvema, da se razkomotita na kavču, ti pa z možem malo na sprehod pojdi. Mogoče ti bo sveži zrak spodbudil delovanje možganov.

kje si pa videla, da se oni ure in ure pogovarjajo o psu? Ure in ure se vi tukaj o tem pogovarjate.:))

Tale mama je mogoče res prezaščitniška ali se rada pretirano vtika, ampak punca ima pa svoje probleme, ki nimajo veze s taščo. O njej mislijo isto tako njena bivša družba kot njen sin in kot njegovi prijatelji, torej mora biti nekaj na tem, ne?

spet bluziš. Zgoraj je podanih ogromno poceni, pavšalnih psihologiziranj (podzavestno išče mamo, tašča ne sprejema novega dekleta, punca je razvajena, scrkljana egoistka in še in še…), pa si se obregnila samo ob frco. Gojiš osebne zamere?

kje si pa videla, da se oni ure in ure pogovarjajo o psu? Ure in ure se vi tukaj o tem pogovarjate.:))

Tale mama je mogoče res prezaščitniška ali se rada pretirano vtika, ampak punca ima pa svoje probleme, ki nimajo veze s taščo. O njej mislijo isto tako njena bivša družba kot njen sin in kot njegovi prijatelji, torej mora biti nekaj na tem, ne?[/quote]

Ne razumem, da praviš, da se preveč vtikam ali sem preveč zaščitniška. A zdaj je to že preveliko vtikanje, če sina vprašam kako je s tamlado?! Tiste snahe, ki mislite, da se s sinom zdaj, ko je odrasel sploh ne smem pogovarjati, ste patološko ljubosumne na mamo in jo že od začetka ne želite sprejeti. Zaščitniška sem do sina? Ne vem, če je to razbrati s pisem, čeprav sama menim, da nič bolj kot povprečna mama – res si ne želim takšne tamlade, ki se bo več čas jokcala kako jo je prizadelo to in ono. Zanj si želim le zrele in vesele, neobremenjene in “nezatežene” ženske. Zame je njegova sedanja punca labilna oseba, ki potrebuje strokovno pomoč.
Žurk za njegove prijatelje pa ne prirejam, ker jih je povabil sam – v svoje stanovanje.
Neverjetno kako bi eni hitro prilagodili stvari na svoj mlin, če so sami nastrojeni proti družini svojega moškega.
Sosedovega psa pa hranimo tako, da mu damo ostanke hrane pred kompost, drugače smo jih metali na kompost in nam je tako ali tako vse premetal, pa ker ga imamo v zemlji, še ven ni mogle priti. Tako da mislim, da je večja odgovornost soseda, da ga ne spušča brez nadzora – pa ne bo jedel naših kosti in ostalih ostankov.

IMAŠ KAR PRAV v vseh svojih mnenjih in zgodilo se bo neizbežno slej kot prej ..samo nekja pa mi ni všeč..ne hodi ga kontrolirat in pustimu da sam operira s svojim življenjem..ker če si sam ne bo mogel izoblikovati mnenja in narediti korakov k boljšemu življenju brez tvoje pomoči in dobronamernih nasvetov in dejanj (če k njim nisi pozvana!!) potem se mu slabo piše za čas kot te ne bo..naj sam sprejme lekcijo in odločitve..ker če tebe naslednje leto pobere (Bog ne daj saj veš da karikiram a vseeno) potem lahko dobi še večjega zmaja a sam ne bo znal nič izlušiti in ukreniti in bo trpel izpade celo življenje..zato se umakni, pusti ga da sam osvoji življenske lekcije..bodo nekje zadaj, tiho..in v pripravljenosti da te pozove če bo karkoli rabil..sicer pa se nikakor ne vmešavaj. Verjami, tako mu boš najbolje koristila. Vem oz si predstavljam da je težćko gledati otroka in se ne vmešati a vseeno je to bolje zanj. Srečno!

No, tole je mene zmotilo, da sem napisala, da si prezaščitniška. V sinovo stanovanje greš “kontrolirat” situacijo. Potem pa tisto, da se dobijo prijatelji od sina na druženju “pri vas”. To je verjetno zmotilo marsikoga in zvenelo, kot da si sin prireja žurke pri tebi v stanovanju. Gre pa najbrž za njegovo stanovanje v isti hiši, ali kako?

New Report

Close