Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek včerajšni večer – sinova punca

včerajšni večer – sinova punca

Kaj pa se ti obremenjuješ z njo?
Pusti, da si izbira partnerke, kakor želi. Na koncu koncev bo on živel z njo in ne ti.

Saj si izbira ženske kot si sam želi, a misliš, da sem mu jo šla jaz izbrat?! Ali pa katero drugo, ki jo je imel prej?? Halooooooooo! Je pa moj otrok,rada ga imam in želim da si najde veselo žensko, ne pa eno zafrustirano kislico.

Kot da nobena mama ne poda mnenja kako všeč ji je partner otroka – ali še to mame ne smemo več?!

Saj si izbira ženske kot si sam želi, a misliš, da sem mu jo šla jaz izbrat?! Ali pa katero drugo, ki jo je imel prej?? Halooooooooo! Je pa moj otrok,rada ga imam in želim da si najde veselo žensko, ne pa eno zafrustirano kislico.

Kot da nobena mama ne poda mnenja kako všeč ji je partner otroka – ali še to mame ne smemo več?![/quote]

Še enkrat ti povem, da je ljudi zmotilo tisto tvoje “šla sem kontrolirat” in to, da se s prijatelji dobijo pri vas. Pa najbrž se ne dobijo pri vas, pač pa pri njem v stanovanju, ne?

Kakorkoli obrneš ima lahko tip 100x ločeno stanovanje in 100x svoje stopnice pa za moje pojme še vedno živi pri mamici ne pa v nekem kobajagi “svojem stanovanju”.
“Svoje stanovanje” my ass.
V to se za moje pojme šteje tudi “svoja hišica” zgrajena na dvorišču tašče.
In tašča je lepo se zagovorila, da je povabil prijatelje “k nam”.
Se pravi sina in “sinovo stanovanje” kar lepo šteje še vedno po svojo hišno jurisdikcijo.

Pa vse mame si jemljete pravico, da sinovom/hčeram poveste svoje mnjenje o njihovih partnerjih, ker ste pri vas “odprti in si poveste vse po resnici”.
A pa bi to resnico požrle, če bi vam sinovi/hčere povedale tudi svoje mnjenje o tem, kaj si mislijo o izbiri partnerjev mam (se pravi o njihovih očetih?) ali pa bog ne daj o tem kaj si mislijo kakšen kiks za svojo življenjsko srečo je naredil njihov oče, ko je ujagal mamo.
A pa bi rekle, da imate super snaho/zeta, ki je “odprt in si pove vse po resnici in tako super paše v vašo družino”, če bi si ta drznil povedati svoje mnjenje o partnerju tašče in partnerici tasta (se pravi o tašči in tastu kot paru). A bi res? Bi ja my ass!

Ampak mame imajo pa to pravico solit pamet svojim 30 letnim otrokom.
Seveda, ker ga jemljete kot nesposobnega 15 letnika. In potem ni čudno, da si 30 letnik, ki ga mama drži na ravni 15 letnika prižene tako babše k hiši, ki še mora sama odrast – glih vkup štriha!

To je edino pravi nasvet. Pripravljeni ste jo sprejeti, vendar brez njenih muh. Nič se ne sekiraj, upaj samo, da bo sin spregledal, da taka cmera ni za v vašo hišo. Pa še naprej prav lepo praznujte! Srečno.

To je edino pravi nasvet. Pripravljeni ste jo sprejeti, vendar brez njenih muh. Nič se ne sekiraj, upaj samo, da bo sin spregledal, da taka cmera ni za v vašo hišo. Pa še naprej prav lepo praznujte! Srečno.[/quote]

Hvala, enako! Lepo, da se razumemo … .-)))))))))))))

Kot da nobena mama ne poda mnenja kako všeč ji je partner otroka – ali še to mame ne smemo več?![/quote]

sploh pa ne njemu ali sosedom, sorodnikov, njegovim prijateljem..to je nepošteno res..kaj pa če on malo pokomentira kakšnega fotra si mu ti našla? Spoštuj ga kot odraslo osebo ki ima svoj okus in svoje odločitve. A jima boš naslednjič še najbolj primeren položaj za sina izbrala???

ccc to se ne dela draga gospa pa čeprav imaš sina najrajši na svetu..to da ga imaš ti noben ne očita in ne zameri..samo ne vtikuj se ..ima pravico do osebnih odločitev, izbire, napak..torej lastnega življenja. LP

Punca je očitno sociopat, edini razlog, da tak človek ni sam, pa je, da ima med nogami ono reč, ki jo moški hočejo. Sociopatski moški tipično ostanejo brez ženske (jih že spregledajo), baba pa še nobena ni sama ostala, če ji je kolikor toliko do tega, da ima koga za zajebavat.

Poznam eno tako, je tako zelo občutljiva, da joka ker je prehlajena. Ne moreš verjeti, ampak je res. Iz nosa ji teče, ona pa v jok, kako je bolna. Pa vsaka stvar jo tako gane, da se mora takoj umakniti. In če je jezna na fanta, je jezna na cel svet in to odločno pokaže.
Mama, verjamem, da ti ni vseeno, kakšno ta mlado je/bo pripeljal k hiši. Opažam zadnje čase, da so snahe veliko bolj pasje, ko tašče. Včasih so bile tašče grozne, pa smo/so očitno ta mlade danes preventivno bolj ostre do tašč, še preden so lahko one do nas/njih. Ene pa gredo preko vseh mej in bi rade svoje fante prav odklopile iz primarne družine.
Kot je že ena svetovala, ne obremenjujte se in ne prilagajajte. Če se bo vklopila se bo, če ne, pač ne. In če sta za skupaj bosta ostala skupaj, če nista, bosta šla prej kot slej narazen. In morda bo ta nova ta mlada boljšega karakterja. Ti privoščim da bo, pa njemu tudi. Pa lp

Psu se daje kosti, ampak tiste, ki so za to primerne. In svojemu psu, ne kar enemu brez vednosti skrbnika.
Si dosti kosti sami med sabo očitno dajete glodat, tako da pse pri miru pustite.

Ojla, tašče (in tasti), pozor.
Dobrih in slabih tašč in tastov ni, so samo osebe takšne, kakršne so.Tašče in tasta si pa res ne moreš izbirati, tako kot partnerja, ju paš dobiš v “paketu” ali hočeš ali pa nočeš. Je pa res totalno destruktivno za otroke, ki imajo mamice in tašče, ki se vtikajo v njihova življenja, zato prosim pojdite sekirat svoje možke, če jih še imate, otroke pa prosim pustite pri miru, saj ste svoje naredile v tistih 15 letih, kar vam je bilo dano. Zdaj ste lahko samo še odlične ali pa manj dobre babice in to je to. Ampak prosim preberite si kakšno knjigo, kaj pomeni biti babica in dedek svojim vnukom (ne da se spet vtikate v vzgojo in pametujete kaj je za vas prav in kaj ne ter rušite avtoriteto staršev svojih vnučkov), da bodo imeli vnučki na vas lepe spomine, da ste jih kaj naučili – npr. prišiti gumb na srajčki in da niste nikoli noreli, ko ste se šli skupaj človek ne jezi se. To je vaša vloga, ki vam pritiče in ne to, da “ocenjujete” kakšnega partnerja je izbral vaš otrok in itak, da bi bil najboljši partner kar vi sami, kajne?

Poanta je drugje…… Punce , dekleta, ženske…… so danes, v tem času zelooo….. nepredvidljive…. Tukaj je glavni problem. Štala, skratka….vse mislijo,da se svet okoli njih vrti, ko vidijo,da se ne…… pa potegnejo take poteze,da niso za nikamor. Sinu pa kar svetuj,….dal bo od nje lepše mu bo. edino, če si želi samo z njo živet pa nikamor hodit na obisk z njo.

Ko sem prebrala avtoričine vpise, sem se živo spomnila svojega bivšega in kako sva midva furala odnos…. In se mi zdi, da ima ta zgodba dve resnično drugačni plati, da delate punci veliko kivico s tem, ko jo opisujete kot čustveno razrvano, preobčutljivo itd… Jaz sem bila s svojim bivšim 5 let, in velikokrat me je on sparvil v tako situacijo, da sem na koncu izpadla tista tačudna. In ker sem na koncu res že neznosno trpela zaradi tega, je tudi postal moj bivši. Zdaj imam že 7 let drugega partnerja, imava družino in o takih situacijah ni ne duha ne sluha. Ker se spoštujeva in se drživa tega, kar se zmeniva, upoštevava želje drugega…

Mislim, da se tej bogi punci dogaja podobno, kot se je meni (jaz sicer nikoli nisem jokalal vpričo njegovih staršev, sem se pa nekajkrat tudi strmala). Stavim, da dejansko bistvo problema leži v odnosu med njo in partneričinim sinom. Verjetno on ni tak super fant, kot izgleda na prvi pogled, verjetno on marsikaj obljubi, reče, potem pa požre svoje besede, se ji niti ne opraviči ampak se mu zdi logično, da spreminja obljube, kadar gre zanj, za njegove starše, prijatelje… Kaj če je bilo tako: fant in punca sta se zmenila, da bosta šla k njegovim na kosilo, potem pa nekam ven na kavico/sprehod/… In ji je obljubil, ker ve, da ji ni najbolj prijetno v njihovi družbi, da bosta šla takoj ko bo mogoče. In kaj se je zgodilo??? Ne, oni so se zasedeli, zaklepetali, stresali nesmisle, po možosti še skušali prepričevati punco, da oni pa ja vejo, kaj je najbolje za sosedovega psa (o tem malo pozneje)… In njej se ulije, pa ne samo zaradi te situacije ampak zato, ker se je to dogajalo že prej. To se po mojem dogaja tudi, kadar gresta skupaj kam z NJEGOVIMI prijatelji. A se kdo vpraša, a gre on kdaj kam z njo in NJENIMI prijatelji??? Včasih fantovi prijatelji niso tako naklonjeni tanovi punci kot bi bili lahko, še posebej, če je malo bolj zaprta oseba. Mene je npr. takrat ena fantova prijateljica označila za hinavsko in da ne izrazim svojega mnenja, ker sem rekla, da se z nečim strinjam (ona je pričakovala, da se ne bom strinjala, ampak to JE bilo moje mnenje). Nato me je kritizirala, ker se ga nisem hotela do mrtvega napiti in mi je kar naprej govorila naj pijeeeeem, pijeeeem, zakaj ne pijeeem. Skratka, cel žur je bil – poslušati vsakih pet minut, da sem taka in ne drugačna, da ne pijem, da nisem zabavna, ker ne pijem dovolj… In ko sem znorela in ji povedala, da me je čisto zamorila s tem, ko se ima toliko za ukvarjati z mano, se izpadla čudna. In mislim, da se tej punci dogaja podobno. Njen fant, ki je očitno vzgojen v egoističnega nedoraslega maminega sinka, ji obljubi, “jaaaaa, draga, saj bova šla po svoje, če ti bodo šli na živce.” Ker pa se ima on seveda super v svoji družbi, niti ne opazi, da ona trpi, nič ne ukrene, še celo reče ji:”Ahhhh, daj no, še malo ostaniva, če je pa tako super tu…” In na koncu ona izbruhne in potem je ona tista taobčutljiva. Mogoče on nikoli ne upošteva njenih želja, vedno le govori in obljubi, potem se pa nič ne zgodi in ona je razočarana. Danes, Jutri, Pojutrišnjem. In ko bosta popojutrišnjem šla k njegovim staršem na kosilo, in bo on spet obljubil nekaj in nato naredil čisto po egoistično drugače, bo izbruhnila.

Tako da, draga avtorica, malo povprašajte sina, glede na to, če ga že tako nadzirate, da hodite preverjat kako so v njegovo stanovanje, če on kdaj požre besedo, ki jo da svoji punci in če ji kdaj izpolni kakšno željo. Mogoče se ona resnično trudi, da bi bila sprejeta v njegovo družbo, a jo oni iz nekega razloga zavračajo. Težko je, ko prideš nekam, kjer nikogar ne poznaš, a te vsi ocenjujejo in imajo do tebe določena pričakovanja. Ne zanj ampak zanjo bo bolje, da ne bosta več skupaj, naj si najde enega normalnega moškega, ki jo bo resnično čutil. On bo pa težko s takim obnašanjem našel punco, ki ga ne bo čez čas pustila. In zakaj sta šla s prejšnjo narazen, to me res zanima!

In ja, glede na vaše pisanje se mi dozdeva, da ste resnično ena tistih družin, kjer ima mama vedno prav, o vsem ima mnenje in vedno pravilno, pa čeprav gre za sosedovega psa! Kdo vam je dal pravico da se opredeljujete do tega, ali dobi dovolj za jest ali ne? Če mislite, da ne skrbijo zanj kot je treba, jih prijavite na društvo za zaščito in proti mučenju živali ali na veterinarsko inšpekcijo. Drugače pa se NE VTIKAJTE v tuja življenja, tuje pse itd… Ker RES je edino to, da se TUJIH psov ne hrani brez dovoljenja njihovega lastnika, nekateri psi so alergični npr. na svinjino, po kosteh imajo hude prebavne motnje/drisko/jokajo, ko grejo na potrebo itd… Če mislite, da ste dobri, ker hranite tujega psa, potem je to samo zato, da sebi filate ego, v resnici pa mu delate prej škodo kot korist. ŠE POSEBAJ ČE SOSEDI SAMI PRAVIJO, da pazijo na linijo psa – a je labradorec? Ker e so še posebno nagnjeni k temu, da požrejo čisto vse, kar vidijo. In je dejansko treba pazit, da se ne zredijo preveč. Pa še vprašanje za vas, ljuba avtorica: Če bi vi imeli psa, bi vam bilo v redu, da bi ga sosedi hodili futrat s kostmi in bog si ga vedi še s kakšno svinjarijo, ker bi se jim zdel presuh?

ej,…. BISTVO JE DRUGJE……. heeh….. to kar si napisala gor je problem punce, ki je mogoče preveč resno vzela njegove besede….. ampak komentar na tvoj komentar…. japaja….. , če ti kaj ni všeč se lepo posloviš od tega kar ti ni všeč…. ne pa zgubit glavo… in oditi, ko brez glave. Preprosto pa narediš tako, da ne prideš več… Ne pa kot ti, k isi poslušala prijatelico od fanta, ki ti je nabijala zakaj ne piješ. Odgovoriš pač enkrat, edin bedakom je treba včkrat povedat.

Dragi Možakar,

dva čoveka, ki sta skupaj, ki se imata resnično rada in se spoštujeta, vzameta resno besede, ki jih izrečeta. Le take besede, ki so resno mišljene, namreč lahko štejejo. Človeku, ki nekaj govori, pa tega ne misli zares, jaz ne morem zaupati. Če nekaj rečeš, ne moreš čez 5 minut vzeti besed nazaj. Tisti, ki si to dovolijo, pa največkrat niso do bližnjih prav nič prizanesljivi, kadar jim kdo od njih naredi enako.

Enim bedakom lahko poveš tudi stokrat, pa ne bodo razumeli.

No, po vsem prebranem, se mi zdi, da sem zelo redko zasledila – da bi kdo vendarle svetoval, naj se punco vendarle vpraša, zakaj joka. Mogoče se ne bo odprla takoj, ampak najbrž se bo, če ne drugemu, upam vsaj fantu.

Označevat nekoga, da je zavit v vato in mu zato ne pomagati, se mi zdi tudi zelo egoistično, saj je to, kar nas ponavadi moti pri drugih – počnemo prav sami. (Vključno z mano, da ne bo pomote).

Če pri vas, kot dojamem iz napisanega, res ni problem v komunikaciji – potem naj ne bi bil problem tudi v tem, da bi znali vprašati punco, zakaj joka in kaj je tisto, kar jo teži. Ker je le ona tista, ki edina to ve.

Kontracepcijske tablete-hormoni.

аристабиологицалс
Tegs: аурион https://chimmed.ru/

anamed gele
anamed-gele com
anamed-gele.com

Ссылка на гидру hydraruzxpnew4af hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid onion hydraruzxpnew4af v3 – https://hydraruzpnew4afonion.com – Как уже было сказано, Гидра – крупнейший центр торговли HYDRA onion в тор браузере. В данном маркетплейсе есть возможность приобрести то, что в открытом доступе приобрести критически сложно или невозможно. Каждый зарегистрированный пользователь может зайти в любой из имеющихся на сервисе магазинов и купить нелегальный товар, организовав его поставку в города России и страны СНГ. Преобритение товара возможна в любое время суток из любого региона. Особое преимущество hydraruzxpnew4af.com.co площадки это регулярное обновление ассортимента магазинов. Выбрать и пробрести товар или услугу hydraclub не составит труда. Перед покупкой можно ознакомиться с настоящими отзывами покупателей купивших товар. Поэтому пользователь сайта может заранее оценить hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid качество будущей покупки и решить, нужен ему товар или все же от этой покупки стоит отказаться. Приемущество анонимного интернет-магазина в наличии службы контрольных закупок. Стоит заметить, что регулярно домен Гидры обновляется ее создателями. ГИДРА site официальный имеет множество зеркал

Se skrega s tipom pol pa rabi tolazbo pa poklice seveda razumevajocega bivsega fukacka za en hop.

Bdp,nom ali kaj tretjega v bistvu ni vazno ker je to samo pekel sinu bo lazje ce bo sam dokler ne razisce sam pri sebi zakaj rabi to dramo.

Tema pa iz leta 2011,tip ma verjetno zdej ze vnuke

New Report

Close