Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek včeri gledala

včeri gledala

Včeraj sem si pogledala prvo soočenje na pop zvečer. Vsak vreden svojega denarja, jaz v resnici sploh ne vem koga volit. Prav v stiski sem. Ampak Joveva…Pa kdo to voli? Tečna, nesramna, butasta, neotesana… To ni za nikamor, kaj šele za v E parlament. Nivo osnovno šolske pubertetnice.

Jst sm tudi videl to..  lej ne vem kakih igrc se greste tlele. Niti desna opcija ni boljsa… vsi se hodite napajat.

Jaz bom anti Janša.  Koga pa še ne vem.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz tako, 10.05.2024 ob 16:42

Jaz bom anti Janša.  Koga pa še ne vem.

j itak ne in tonin  (njihovi). kaj bomo izbrali od ostanka?

Res ne ves koga bi volil… meni je isto ta drugace antipaticna… mislim da je makedonka… ma nek podcast… sem prav poslusal z niko kovac… ona je za splav… pravi nika hocejo nas kontrolirat… isto tu zadnjic v temi o splavu..  pa kdo vas hoce kontrolirat🤣🤣🤣🤣

Kako???? Kdo jebote???

Establishment? Nika je del establishmenta.

Moski? Ga ni. Delas kar ti pase.

Lej kako logiko uporabljajo in vi kupujete… kontrolirat vas hocejo🤣

In replike to kupijo

Odgovor na objavo uporabnika
kdo voli jovevo, 10.05.2024 ob 16:37

Včeraj sem si pogledala prvo soočenje na pop zvečer. Vsak vreden svojega denarja, jaz v resnici sploh ne vem koga volit. Prav v stiski sem. Ampak Joveva…Pa kdo to voli? Tečna, nesramna, butasta, neotesana… To ni za nikamor, kaj šele za v E parlament. Nivo osnovno šolske pubertetnice.

Se popolnoma strinjam.
Retoricni izpadi + grimase na njenem ksihtu kazejo na nivo pubertetnice, ki se ji trenutno zdi, da je prijela jajca pomembnega deca.

Zal, premnogi pozabljate, da je Holob pred volitvami lajal s kako super druper izobrazenci prihaja na sceno.

P.S.: Za SDS_antiJansa_klub izjavljam, da je moj listek na volitvah bil obkrozen za Pirate.

Vedno bom volila slovensko stranko. To je SDS, edina stranka s pravo vsebino.

Ne samo izobrazenci….. kolk obljub je dal… in ona prihaja iz te stranke…

Kr neki z to rosvito… vasa vlada je to… vasa tisto…

 

Bom pikuletu tlele odgovoril. Jansa je isti kurac.

Et ti bom kot ena mlada oseba povedal. Jst nimam obcutka da bi mi neka politicna stran izboljsevala pogoje ali pa ustvarjala priloznosti…

Za 300e bonov sem dobil… katere sem placal kolk?

Mislim da je bil dolg med 15-18… po jansi mislim da cez 20…

Et…

To sem dobil…

Bedaki ste vsi ki boste volili za lopove, ki si zelijo zvisati place za norih 40 %. Namesto da bi vsem bedakom, ki se grebejo za stolice, ne za vas samo pljunili v njihov usrani ksiht. Prasci so vsi od prvih do zadnjih. LOPOVI.

Odgovor na objavo uporabnika
to je jasno, 10.05.2024 ob 16:48

j itak ne in tonin  (njihovi). kaj bomo izbrali od ostanka?

Kogarkoli, samo gamadi SDS, NSi, SLS in ostalih podobnih zlikovcev ne!

 

 

Desnice sigurno ne. Teh huskašev ne rabimo ne pri nas ne v EU, ne vem kdo sploh voli to desno sranje.

Tomc je zlo na Zemlji.

Slovenskemu narodu dejansko ni pomoči. Saj znajo voliti vedno samo ene in iste. Ali bolje rečeno, dvoje in iste. Janša fan klub in Anti-Janša fan klub. To je vse, kar poznajo in vse, kar znajo obkrožit. Volivci ostalih strank so dejansko v zanemarljivem številu. Bog ne daj, da bi kdaj volili za koga tretjega ali četrtega. Ne, to pa ne.

OK, pa ne. Ampak potem ne jamrajte čez naše politike, če jih pa sami izvolite!!

Moja glas ima Zala Tomašič.

Odgovor na objavo uporabnika
Mushroom, 10.05.2024 ob 20:08

Tomc je zlo na Zemlji.

 

Kdo  je to?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Politični analitik, 10.05.2024 ob 20:25

Slovenskemu narodu dejansko ni pomoči. Saj znajo voliti vedno samo ene in iste. Ali bolje rečeno, dvoje in iste. Janša fan klub in Anti-Janša fan klub. To je vse, kar poznajo in vse, kar znajo obkrožit. Volivci ostalih strank so dejansko v zanemarljivem številu. Bog ne daj, da bi kdaj volili za koga tretjega ali četrtega. Ne, to pa ne.

OK, pa ne. Ampak potem ne jamrajte čez naše politike, če jih pa sami izvolite!!

 

Smo že volili razne stranke. No, sds nikoli, pa Nsi ne (približno eno in isto), ostalo smo pa volili.

 

SD ali NSI

Volitve v Sloveniji so zelo enostavne…  Ko vidiš pacienta in njegove sektase, vidiš veliko zlo, ki mu ne more konkurirat niti fašizem, nacizem niti komunizem…, je stvar jasna kot današnje jutro na nebu.. Tud za žakelj peska je bolje dat glas kot za te karakterno odvratne ljudi….

New Report

Close