Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ VDC Litija – vsi cepljeni – vročina, bruhanje, trzanje

VDC Litija – vsi cepljeni – vročina, bruhanje, trzanje

…..(še) ni prišlo v javnost.

Vsi so se vsi cepili. Takšni stranski učinki da so zaprli enoto do nadaljnjega …. 40 vročine , trzanje obraza, potenje,da lahko perilo ožemaš , bolečine v kosteh , migrena , bruhanje krvi itd…… Toliko so uspeli dat ven. Prizadeti so pa tudi vsi stanovalci varstvenega centra ……

Javite se vsi z nadaljnimi informacijami.

http://vdc-zagorje.si/2021/02/12/ceplenje/

Hahaha, obupani antimaskarji so pa res obupani.

morate brati med vrsticami, v njihovi izjavi pravijo da neznanec piše laži o negativnih učinkih cepljenja potem pa v naslednjem stavku povedo, da so možen stranski učinek cepljenja imeli trije zaposleni vročina slabo počuje kot pri gripi. pOTEM PIŠEJO DA PRI 28 DRUGIH CEPLJENIH ni prišlo do hujših reakcij, kar najbrž pomeni da do blažjih ali srednjih pa je prišlo in jih ne zanikajo. Tudi o 96 cepljenih včeraj nikljer ne zanikajo da do reakcij ni prišlo niti kakšnih ampak da njihovo stanje skrbno beležijo. BRATI MORATE MED VRSTICAMI NJIHOVA IZJAVA JE PO MOJEM OSEBNEM PREPRIČANJU. ZELO PREMIŠLJENO NAPISANA ZA OVCE BEBAT.NISEM NASPROTNIK CEPLJENJA POZIVAM VSE KAR CEPITE SE SAM NE MI GOVORT DA CEPIVO KI JE BILO NAREJENO V NEKAJ MESECIH NIMA STRANSKIH UČINKOV VČASIH KAR MOČNIH.

Ker se po FB deli lažna objava o negativnih učinkih cepljenja pri uporabnikih v dnevni enoti VDC LITIJA naj še enkrat napišemo, da uporabniki v VDC DE Litija sploh še NISO bili cepljeni. Enota je bila danes zaprta, ker so možen stranski učinek cepljenja imeli 3 zaposleni (vročina in slabše počutje kot pri gripi, ki se že izboljšuje). Pri 26 stanovalcih in 22 zaposlenih enot bivanja, ki so bili že pred 14 dnevi drugič cepljeni NI prišlo do nobene hujše reakcije. Tudi vse reakcije včerajšnjega prvega cepljenja 96 uporabnikov dnevne enote Zagorje in vseh redno in pogodbenih zaposlenih v VDC Zagorje si skrbno beležimo in jih bomo poročali naprej. Zaenkrat ni nobenih nepredvidenih učinkov, o katerih piše FB objava, ki jo piše neznanec.

Se strinjam…..stranski učinki zagotovo so. O hujših se pač ne govori in se informacije skriva. Da je cepivo narejeno tako rekoč čez noč in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varno…….mene nihče ne bo prepričal. Seveda cepite se! Jaz se ne bom.

Mi bomo s cepilno knjižico pohajali okoli, ker bomo cepljeni s cepivi , ki imajo dovoljenje za promet in uporabo v EU, ti boš pa doma ostalaaaa, suhe žemlje ribalaaa….

Kako eni radi bobnate in širite naprej slabe in lažne novice!

Me prav zanima, če takrat recimo, KO SE TEBI ZGODI KAJ SLABEGA ; ali bobnaš vsem naprej

ali si TIHO KOT RIT?

Tvoja novica je LAŽNA IN NEPREVERJENA.

BRCNI SE V RIT.

Se strinjam…..stranski učinki zagotovo so. O hujših se pač ne govori in se informacije skriva. Da je cepivo narejeno tako rekoč čez noč in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varno…….mene nihče ne bo prepričal. Seveda cepite se! Jaz se ne bom.
[/quote]
Pri tej hitrosti cepljenja in vseh mutibaričih, ki želijo pri tem zaslužiti, mislim na svetovni ravni, ne samo v dolinici šentflorjanski, se ni za bati, da bodo do populacije pod 50 celo pod 60 prišli prej kot leta 2030.
Do takrat bo pa cepivo že krepko preizkušeno.
Morda bo celo COVID sam omagal.
Morda bo že kakšen drug virus zanetil kakšno drugo pandemijo.
Nič bat.
Nikogar ne bodo silili cepiti se.
Sploh, če ste že malo bolj v letih in bolehni je celo zaželeno, da se ne cepite in čimprej nehate zajedat pokojninsko blagajno.


Pasje cepilne knjižice. Pa ne pozabi na steklino in kužne bolezni. Pa ovratnik za bolhe in klope. Srečno pohajanje in ne pozabite cepilnih knjižic, v kolikor boste šli pohajat.

“Vaccine development is a long, complex process, often lasting 10-15 years and involving a combination of public and private involvement.”

“Razvoj cepiv je dolg in zapleten postopek, ki pogosto traja od 10-15 let in vključuje
kombinacijo javne in zasebne udeležbe”

Jaz sem slišal, da je šlo za reptilce, kjer bi morali uporabiti cepivo, prilagojeno za bitja z nestalno telesno temperaturo, pa ga niso.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Sem se cepila, ampak tega kar opisuješ nisem doživela, sem imela pa mrzlico, to je tresenje, ne vem a spada to pod kar opisuješ kot trzanje? So pa nekateri imeli zgoraj opisane znake, vročino, sicer ne tako visoko, verjetno je potenje posledica, glavobole (migrena je spet nekaj drugega). Bruhal kri ni nihče, bi pa rekla da je to posledica nečesa drugega, ne cepljenja? Če so zavod zaprli, mogoče tudi ker pri takšnih reakcijah niti ne moreš biti prepričan da ne gre za okužbo. Ker mine v enem dnevu lahko pripišejo cepljenju.


Pri tej hitrosti cepljenja in vseh mutibaričih, ki želijo pri tem zaslužiti, mislim na svetovni ravni, ne samo v dolinici šentflorjanski, se ni za bati, da bodo do populacije pod 50 celo pod 60 prišli prej kot leta 2030.
Do takrat bo pa cepivo že krepko preizkušeno.
Morda bo celo COVID sam omagal.
Morda bo že kakšen drug virus zanetil kakšno drugo pandemijo.
Nič bat.
Nikogar ne bodo silili cepiti se.
Sploh, če ste že malo bolj v letih in bolehni je celo zaželeno, da se ne cepite in čimprej nehate zajedat pokojninsko blagajno.
[/quote]

ja, ampak med tem bo zmanjkalo zdravnikov, učiteljev, vzgojiteljev, starih ljudi pa sploh več ne bo.

zakaj pa potem zaprto????bi kar verjela,da do stranski učinki ubitacni.

zakaj pa potem zaprto????bi kar verjela,da do stranski učinki ubitacni.
[/quote]dvomim da so zaprli zato kot kar so nam razložilii, sem prepričan da je zadaj mnogo več kot to sicer pa nič bat predno bodo imeli dovolj cepiva za vse bo že leto 2050

Zaprto zato, ker so v enoti zaposleni štirje in trije imajo blažje učinke. Ostane 1 zaposlen, ki žal ne more delati sam. Uporabniki v Litiji pa še niso bili cepljeni.

Dost hudo, da so zaprli, ker so zaposleni po cepljenju zboleli.

Kako šele bodo cepljenje doživeli tako šibko imuni, kot so uporabniki teh centrov.

Sedaj se jasno kaže agenda ” varovancev živali”, da se jih ne uporablja za testiranje farmacevtskih korporacij.

Naj živijo živalice. Saj imamo žive ljudi za to. Zaenkrat še.

Tole pa ne štima. Če imaš blage učinke, te le ti ne ovirajo pri delu, zato lahko normalno opraviš svoj delovnik. To pomeni, če od 4 zaposlenih dela samo 1, so imeli drugi 3 močne stranske učinke, tako močne, da niso sposobni za delo.

New Report

Close