Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vec orgazmov!

Vec orgazmov!

Resno vprasanje! Kolikokrat dozivite orgazem med enim sexom? Ali ga samo enkrat,ali ga veckrat? Dvakrat,trikrat…

Čist odvisno, nobenega pravila, včasih enega, včasih več

Se zgodi, da včasih dva zaporedoma, običajno pa je treba malo prekinit, pa spet malo predigre (oz. medigre) pol pa dalje…

Čuj, vpraš še mal na zeliščih :-)))))

-mm 🙂 auc spet,no!!! Moram pa res iti tja malo med zelisca se pogledat,ha ha ha
Pa mislis,da bo kaj odziva,ali me bodo napadli,kot me tukaj napadas ti 🙂

Nisem farizej,ne fantast,ne fanatik,odkrito ti priznam,Jaz sem le FLEGMATIK!

Ponavadi enega prej in drugega skupaj :))))) skoraj nikoli, da ni bilo orgazma pri meni :)))

Odvisno, najveckrat enkrat, če imava dan in si zeliva vec, pa tudi veckrat s tem, da vse skupaj traja dalj časa.

Odvisno kako kdaj….vcasih tudi do 4,5krat. 😉

jaz se ne bi glih zanesla na odgovore forumašov in forumašic
ker to so vse supermeni in superženske kar se sexa tiče

mislim da je sexualno življenje vseh teh mačotov z velikimi qrci in neverjetno potenco in vseh teh razuzdank, ki neprestano doživljajo multiple orgazme, v resnici precej bolj klavrno

verjetno je tudi kakšna izjema, ki dejansko piše resnico, ampak izjema!

ljudje večinoma zelo napihujejo stvari, zato da izpadejo boljši od tistih, ki imajo nek problem in si s tem napihujejo ego, češ ti uboga para, poglej mene kakšen car sem in kako visoko nad tabo sem

in vse tole pretiravanje o sexu je samo dokaz, da to da si anonimen sploh nima nobene veze glede resnice in laži

mene je pa sedajšni fant resnično presenetil!!! ko sva sexala mu je zelo hitro prišlo ko sem jaz šele začela uživat,čez 5 minut pa sva ponovila,ne morem verjet da je možno že po 5minutah…a ma še kdo take iskušnje ker me je resnično šokiralo!?

venusss- vsaka čast…

Tudi jaz bi včasih tako mislila, ampak zdaj se mi pa res dogaja, da doživljam neverjetno zadovoljstvo in po več orgazmov. Prepričana pa sem, da stvar ni v tehniki, ampak v čustveni bližini.

verjetno maš prav… kar se mene tiče, napišem tak ko je, za druge me pa pravzaprav tudi bolj malo boli, kolk nakladajo in kolk ne

ja… čisto možno… ampak z leti ta sposobnost upada…

Pri meni je tako, da z ženo seks ni glih uh in ah in posledično tudi orgazem ni zelo globok (pa čeprav je lahko dober) torej tak iz celega telesa, ki te pol malo omrtvi… Tako da se večkrat zgodi, da mi takoj po seksu (par minut kasneje) paše, če me še enkrat oralno ali z roko (ji ni do tega, da bi še enkrat zares).

No, kadar je seks bolj zahteven, pa sem ponavadi tudi bolj izčrpan in malo dlje traja, da gospoda prepričam, naj se spet zbudi… Itak je pa največ odvisno od psihe, stresa…

Pri sexu z možem orgazem zelo redko, pač tako je po 20-ih letih zakona, pa že na začetku je bila bolj simpatija kot pa velika zaljubljenost.
V ljubimca pa sem zaljubljena do ušes in še čez (kar bo sicer minilo) in se orgazmi kar vrstijo.

he he he he…. čestitam za odkritost :-))))

pr men pa tkole se full rada razvajam in hočem full dolgooo predigro, tko da mojga na konc ze kr mal celjust boli,ker k dožvim en orgazem ne morem nehat in pol še in še in še tko da sem na konc ze full “suha” in hripava.pr seksu je drugač dožvim orgazem in to je end of story.

pri penetraciji je odvisno od želje po njem, večja ko je, večkrat lahko…pri oralnem…je eden in tolk močnejši vedno da je za neki časa mir

čisto odvisno, včasih niti enega…včasih pa več, mmmm, to je najbolje:))

tok je…pr vseh teh komentarjih menim,da je “venuss”se najbolj odkrit napisala; res si sicer izjeme,vendar pa če po seb gledam,je tako:s fantom sva skupaj že več kot tri leta,imava čudovito spolno življunje,vedn kaj novga,nikol dolgčasa al pa neke rutine,zanimive dolge predigre,velik užitka,obema je vedn fajn,pa kljub temu,da njem vedn pride,men pa nikol,pa vendar tega nobeden od naju ne pogresa,da bi men prišlo,pa tud js se s tem nikol ne obremenjujem-menim,da je važn užitek,pa učinek in ne orgazem oz.multiorgazmi .

love story – žalostno res.Ali si ne znaš sama pomagati? še par let pa sploh ne boš več hotela seksati z njim, pa še on bo kriv – jasno, kdo pa drug

ni res,pr nama je se vedn tko kot je blo na začetku,mogoče še celo boljše-nisi očitn zastopla,mojga nič ne moti,če mi ne pride,pa tud js sploh tega ne pogrešam-tok je prava resnica je daleč od tega kar večina piše-mam kolegic par,k so na podobnem kot js-velik ženskam sploh v življenju nikol ne pride-pa kaj,glih tok uživajo.

love story – razumem jaz tebe zelo dobro, vendar bo prišel čas, ko boš razumela tudi ti mene.Lepo te pozdravljam

no če tok vztrajaš…a bi lohk s čim js mogoč le dosegla orgazm?….kaj pol ti predlagas,če si ekspertka…..mislim konkretno-če bi si res kdaj tega zAŽELELA….

sama spoznaj svoje telo in se samozadovoljuj kadar koli imaš možnost za to,ščegetavček je temu namenjen.Boš videla kako boš srečna, nevem ali hočeš da ti razlagam v potankosti?….

ok štekam…..bom mal prakticirala….nikol neveš,mogoče pa se mi bo res kdaj zahotelo orgazma:))))

New Report

Close