Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek večke dojke

večke dojke

Berem sosednji forum in se sprašujem, ali je res tako narobe, da smo bolj obdarjene punce topless na plaži ? Ali smo res postale samo seks objekt ?

Tudi  sam aimam večjo košarico in sem ponavadi na dopustu topless pred kolegi od moža, in razen tega de me je enkrat tudi mene na skrivaj slikal kolega od moža večjih težav nisem imela. Seveda so tudi druge partnerke zgoraj brez.

S katere lune si pa ti padla? Kdaj si postala seksualni objekt?!? Če ne prej, takrat, ko so ti zrasli joški. Če se tega ne zavedaš, si pač med tistimi, ki so med prikrajšanimi glede mentalne kapacitete.

Če je kaj narobe če si topless? Ne, če ti res paše taka pozornost.

Ker joški so vedno objekt seksualnega poželenja. Sekundarni spolni znak. Za kaj drugega (hranjenje) so zanemarljiv del življenja.

Imam velike prsi, modrc 75E, topless sem edino leze, cim vstanem, modrc gor ali majco. No, zadnje case se niti ne soncim kaj dosti, ne da se mi vec lezat, tako da sem edno oblecena vsaj v kopalke.

 

Meni je blazno neokusno, ko vidim kako druzbo, moski in zenske, potem se pa ena sama slece in skace tam s tistimi joski okoli cele druzbe. Bedno.

 

Nic nimam proti goloti, ampak vsi ali nihce! V kampu, kjer letujemo, si vsako jutro nesem kavo na plazo, ko se komaj zdani in prihajajo skupine, ki se takrat nage kopajo,stari in mladi, moski in zenske, se slecejo na plazi, zaplavajo in se oblecejo nazaj. Na plazi pa oni, jaz in mogoce kdaj kak sprehajalec psa ali tekac. Recimo ti me sploh ne motijo.

Odgovor na objavo uporabnika
neokusno, 27.05.2022 ob 19:05

Imam velike prsi, modrc 75E, topless sem edino leze, cim vstanem, modrc gor ali majco. No, zadnje case se niti ne soncim kaj dosti, ne da se mi vec lezat, tako da sem edno oblecena vsaj v kopalke.

 

Meni je blazno neokusno, ko vidim kako druzbo, moski in zenske, potem se pa ena sama slece in skace tam s tistimi joski okoli cele druzbe. Bedno.

 

Nic nimam proti goloti, ampak vsi ali nihce! V kampu, kjer letujemo, si vsako jutro nesem kavo na plazo, ko se komaj zdani in prihajajo skupine, ki se takrat nage kopajo,stari in mladi, moski in zenske, se slecejo na plazi, zaplavajo in se oblecejo nazaj. Na plazi pa oni, jaz in mogoce kdaj kak sprehajalec psa ali tekac. Recimo ti me sploh ne motijo.

No ja no – je razlika bit “topless” v taki izvedbi pri višini nekje 170-180cm:

 

.Zilda Williams struggles to contain her huge E-cup breasts in tiny swimsuit  | Daily Mail Online

Ali pa taki, pri višini nekje 150-165 cm:

Fat woman sits in a chair and eats sandwich, overweight, fatty and bulimic.  Unhealthy lifestyle, obesity Stock Photo - Alamy

 

Gre za podobno velikost košarice – E.

 

Odgovor na objavo uporabnika
razlika v cm in proporcionalnosti, 27.05.2022 ob 19:57

No ja no – je razlika bit “topless” v taki izvedbi pri višini nekje 170-180cm:

 

.Zilda Williams struggles to contain her huge E-cup breasts in tiny swimsuit  | Daily Mail Online

Ali pa taki, pri višini nekje 150-165 cm:

Fat woman sits in a chair and eats sandwich, overweight, fatty and bulimic.  Unhealthy lifestyle, obesity Stock Photo - Alamy

 

Gre za podobno velikost košarice – E.

 

:)))))

Koliko ima košarico Nuša Lesar?

Gumpec, E košarica pri 70 ali 75 NI enaka kot pa pri 95 ali 100! Osnove, gumpec, osnove!

Takole si sledi enak volumen:

75e=80d=85c=90b

In obratno – volumen košarice pri 85b je enak volumnu 80c, 75d, 70e.

Da ne boš več lepil neumnosti.😂

 

 

 

Prvo, E ni samo E, ampak ima tudi cifro in stevilka 75 tudi na 160cm visoki zenski ni niti priblizno debelo, na 180cm visoki pa se toliko manj!

 

Drugo, tale ta druga jelahko popolnoma brez kopalk, pa tega verjetno nihce ne bi opazil, medtem ko prva bi pa na polni plazi zgledala pa zelo neokusno brez modrca, nedostojanstveno in brez trohice samospostovanja!

Problem toplesa danes je da takoj končaš na netu. Na Absolventskem smo se punce skuupinsko slikale zgoraj  brez na plaži in ta slika še danes kroži po netu.

Punca od kolega me je enkrat na dopustu prosila, če lahko na jadrnici nosim zgornji del kopalk, ker je njenmu tipu skoz stal 😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
Andreja_123, 27.05.2022 ob 18:38

Berem sosednji forum in se sprašujem, ali je res tako narobe, da smo bolj obdarjene punce topless na plaži ? Ali smo res postale samo seks objekt ?

Isto, kot bi si od tvojega prjatli  slekli kopalke in okrog tebe skakali z otepačem, potem pa bi ma forumu nedolžni in butasti spraševali, će je pri tem kaj narobe….

Odgovor na objavo uporabnika
Nina317, 28.05.2022 ob 04:07

Punca od kolega me je enkrat na dopustu prosila, če lahko na jadrnici nosim zgornji del kopalk, ker je njenmu tipu skoz stal 😉

 

In zakaj že imaš ti kolege? Da se slinijo zaradi tebe in ti tako dvigujejo samozavest ali mogoče še zakaj drugega?

Tvoje obnašanje je patetično.

Ker ne, kljub vsej goloti pač ni normalno, da bi ženske pri nas naokoli skakale zgoraj brez. Ja, imaš pravico to počeli na plaži, tudi na jadrnici, samo moraš pa imeti pri sebi toliko razčiščeno, da veš, da s tem zbujaš pozornost. In če se ti fino zdi kolega spravljati v zadrego, potem si pač za en k…c kolegica. Bolj eksihibicionistka in nastavljačica. In če potrebuješ kolege za to, da te gledajo in samo čakaj, da te podrejo, potem si dosegla svoje.

Na FKK plaži so vsi goli, tam pač ne izstopaš, drugje pa. Se sončim in kopam brez vsega, ampak vem kje in pred kom to lahko počnem brez takšnih pripetljajev. Pred kolegi se pač ne.

Ne, ni to problem. Problem je, da imate danes stare babe neverjetno potrebo po razkazovanju, nastavljanju in predstavljanju kot spolni objekt. Najmanj kar je, je to neokusno. Ve pa iz užaljenosti potem trolate, da vas nekdo dojema kot spolni objekt, a še pes odvrne pogled stran, da ne izgubi apetit, kaj šele moški.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 28.05.2022 ob 07:12

Ne, ni to problem. Problem je, da imate danes stare babe neverjetno potrebo po razkazovanju, nastavljanju in predstavljanju kot spolni objekt. Najmanj kar je, je to neokusno. Ve pa iz užaljenosti potem trolate, da vas nekdo dojema kot spolni objekt, a še pes odvrne pogled stran, da ne izgubi apetit, kaj šele moški.

Odgovoril sem Andreji123

Btw… na jadrnici smo bile vse zgoraj brez, ene obdarjene več, druge manj

Odgovor na objavo uporabnika
Nina317, 28.05.2022 ob 07:34

Btw… na jadrnici smo bile vse zgoraj brez, ene obdarjene več, druge manj

Ista sorta na kup leti.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokosnjak, 28.05.2022 ob 08:22

Ista sorta na kup leti.

To je spet stara replika, ki se hvali z dopustovanji na stari barki. Bo še pod vzdevkom jonc in senza  ter desetimi drugimi vzdevki potrdila, kako je ona oh in sploh.☝️😁

A res obstajajo bebci, ki mislijo, da je D kosarica vedno enaka? 😀

No, če obstajo bebčice, ki hodijo naokoli z joški, ki prosto plapolajo v vetru, potem se pa sprašujejo kdaj so postale sekaualni objekt…I guess vse je mogoče. 🤣

pozdravljena zakaj bi bilo narobe lepo je videt vecje prsi in kolk imas kosarico

Imam št. modrca 100 D, 55 let in sem čisto komot zgoraj brez na plaži. Če koga moti naj pač svoje oči usmeri kam druga. Problem rešen.

New Report

Close