Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedno ženske nega za otroka

Vedno ženske nega za otroka

Jep. Imaš kaj proti?
[/quote]

Če ti paše…
Fancka, just do it!

LOL
Ampak kje je bil tvoj perfekcionizem, ko si izbirala moža ? :)))))
[/quote]
Izbirala sem genetski material samca za razplod in kasneje varovanje teritorija ne pa pestunjo in negovalko :))))) .


Izbirala sem genetski material samca za razplod in kasneje varovanje teritorija ne pa pestunjo in negovalko :))))) .
[/quote]

Kar je dobro, ampak daleč od perfektnega ;))

in sem lahko izbiral med večimi, izbrala sem takega, ki je imel svoje podjetje v katerem sem sedaj tudi sama zaposlena, ampak ne hodim v službo, zato tudi nimava dneva bolniške. Ker otrokoma želiva najboljše, sem z njima doma v dobrem in slabem in vsi prav uživamo. Moj cenjeni soprog, ker se lahko posveti službi, jaz ker sem tam kjer želim biti in otroka, ki imata ob sebi mamo, bosta pa šla s 5 leti v vrtec za polovični čas, da se spoznata s sovrstniki.
Ve pa le igrajte karieristke in mame hkrati, pa niste ne eno, pa ne drugo, žal, se pa baje cenite ampak kaj pa imate od vsega tega stresa?

Mogoče pa le nimajo vse možnosti biti zaposlene v firmi svojega moža?
Ti to ne pride na misel?
Karieristke? Ker hočejo svoj denar? Lepo.

Potem pa pride ljubica in žena je razočarana. Ampak seveda se ne bo ločila, kako le, če pa nima keša, če je odvisna od moža.

Mogoče pa le nimajo vse možnosti biti zaposlene v firmi svojega moža?
Ti to ne pride na misel?
Karieristke? Ker hočejo svoj denar? Lepo.
[/quote]

Izbirale ste očeta svojim otrokom, ali niste želele najboljše zanje?
Poznam par, kjer on zasluži okrog 1300€ in je ona doma z otroki, ker ji je materinstvo v tako zgodnji fazi pomembnejše od kariere, pa še za vrtec bi plačala cc 500€ za oba, zaslužila pa cc 800€.

Izbirale ste očeta svojim otrokom, ali niste želele najboljše zanje?
Poznam par, kjer on zasluži okrog 1300€ in je ona doma z otroki, ker ji je materinstvo v tako zgodnji fazi pomembnejše od kariere, pa še za vrtec bi plačala cc 500€ za oba, zaslužila pa cc 800€.
[/quote]

In kaj boš ti in ta tvoja znanka, če vaju dedca načevljata?
Ubogi revi brez keša in brez službe.
Aja, tebi in tej tvoji znanki se to seveda ne more zgoditi. Ker ste tako pametni, da sta tako odlično izbrali. Vse ostale, ki se jim pa to zgodi, so pa neumne, a ne?

Izbirale ste očeta svojim otrokom, ali niste želele najboljše zanje?
Poznam par, kjer on zasluži okrog 1300€ in je ona doma z otroki, ker ji je materinstvo v tako zgodnji fazi pomembnejše od kariere, pa še za vrtec bi plačala cc 500€ za oba, zaslužila pa cc 800€.
[/quote]

Kar je sicer lepo, če ima ona nekje na primer svojo nepremičnino, ko jo oddaja, ali kupček gotovine od dediščine. Če je pa odvisna samo od njegovega denarja, bo precej veselo, ko bo on spoznal 15 let mlajšo kolegico in ugtovil, da je ona ljubezen njegovega življenja.
Oh ja, seveda vemo, da tebi se to NE MORE zgoditi, ker si tako perfektno izbrala partnerja.

In kaj boš ti in ta tvoja znanka, če vaju dedca načevljata?
Ubogi revi brez keša in brez službe.
Aja, tebi in tej tvoji znanki se to seveda ne more zgoditi. Ker ste tako pametni, da sta tako odlično izbrali. Vse ostale, ki se jim pa to zgodi, so pa neumne, a ne?
[/quote]

LOL sva pa usklajeni :))))

Izbirale ste očeta svojim otrokom, ali niste želele najboljše zanje?
Poznam par, kjer on zasluži okrog 1300€ in je ona doma z otroki, ker ji je materinstvo v tako zgodnji fazi pomembnejše od kariere, pa še za vrtec bi plačala cc 500€ za oba, zaslužila pa cc 800€.
[/quote]
Ne zavajaj.
Pri takšnih dohodkih staršev je mesečni znesek oskrbnine vrtca, ki jo starša plačata za oba otroka, precej nižja od 500 e.


Ne zavajaj.
Pri takšnih dohodkih staršev je mesečni znesek oskrbnine vrtca, ki jo starša plačata za oba otroka, precej nižja od 500 e.
[/quote]
kdo pravi, da bi otrok dobil mesto v javnem vrtcu? če moraš otroke dat v privat vrtec, so cene hitro več kot 500 eur


Ne zavajaj.
Pri takšnih dohodkih staršev je mesečni znesek oskrbnine vrtca, ki jo starša plačata za oba otroka, precej nižja od 500 e.
[/quote]

Poglej: http://www.mddsz.gov.si/si/uveljavljanje_pravic/socialna_zakonodaja/znizano_placilo_vrtca/
in povej kdo zavaja, če on zasluži 1300 in ona 800 koliko plačata vrtca za oba otroka?

Glede ločitve pa tako, ali imate ve s službo zagotovilo za službo? Ker jaz imam namreč službo, le delam ne in če pride do ločitve, je potem tu še ZRSZZ, in pa še vedno lahko služim kot pred tem z inštrukcijami, znesek je bil kar lep, tako, da nič bat zame in za moj zakon, kaj bo ko bo pa bomo videli.

Poglej: http://www.mddsz.gov.si/si/uveljavljanje_pravic/socialna_zakonodaja/znizano_placilo_vrtca/
in povej kdo zavaja, če on zasluži 1300 in ona 800 koliko plačata vrtca za oba otroka?

Glede ločitve pa tako, ali imate ve s službo zagotovilo za službo? Ker jaz imam namreč službo, le delam ne in če pride do ločitve, je potem tu še ZRSZZ, in pa še vedno lahko služim kot pred tem z inštrukcijami, znesek je bil kar lep, tako, da nič bat zame in za moj zakon, kaj bo ko bo pa bomo videli.
[/quote]

za prvega 43{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in za drugega 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ekonomske cene vrtca. pri povprečni ekonomski ceni vrtca tam pri 450 EUR, to znese 330 EUR za oba

Poglej: http://www.mddsz.gov.si/si/uveljavljanje_pravic/socialna_zakonodaja/znizano_placilo_vrtca/
in povej kdo zavaja, če on zasluži 1300 in ona 800 koliko plačata vrtca za oba otroka?

Glede ločitve pa tako, ali imate ve s službo zagotovilo za službo? Ker jaz imam namreč službo, le delam ne in če pride do ločitve, je potem tu še ZRSZZ, in pa še vedno lahko služim kot pred tem z inštrukcijami, znesek je bil kar lep, tako, da nič bat zame in za moj zakon, kaj bo ko bo pa bomo videli.
[/quote]

Hja, in kdo te bo vzel za inštruktorico?
Babnico, ki že več let ni delala?

za prvega 43{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in za drugega 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ekonomske cene vrtca. pri povprečni ekonomski ceni vrtca tam pri 450 EUR, to znese 330 EUR za oba
[/quote]

Cena je cc 500€ za prvo starostno obdobje in ja lahko da on zasluži celo 1400-1500€ skratka znesek zanju bi bil 500€ ona bi pa zaslužila 800€.

Glede starosti, sem mlajša od njega 11 let in zame nič bat, pa kdo bi me vzel za inštruktorico, se tudi na preveč sikirati. Jaz se ne 🙂 , zdaj pa imam “delo”, lepo bodite.

Pri nas imamo sodelavca, ki VEDNO vzame nego za otroke. Najprej zboli eden, potem drugi in večinoma na koncu še tretji. V celem letu ni bilo niti enega samega meseca, da je bil sodelavec prisoten vse delovne dni v mesecu. Če ne manjka 1 teden ali dva, pa vsaj kakšen dan, dva ali tri.

Njegova žena zasluži precej več kot on. Pa se hudo kariero ima, tako da je on bolj “mama” kot ona.

Če povem po resnici, ga imamo sodelavke in sodelavci že poln kufer. Mogoče je res odličen očka, ampak delavec pa ni kaj prida. Nezanesljiv totalno.

Cena je cc 500€ za prvo starostno obdobje in ja lahko da on zasluži celo 1400-1500€ skratka znesek zanju bi bil 500€ ona bi pa zaslužila 800€.

Glede starosti, sem mlajša od njega 11 let in zame nič bat, pa kdo bi me vzel za inštruktorico, se tudi na preveč sikirati. Jaz se ne 🙂 , zdaj pa imam “delo”, lepo bodite.
[/quote]

Se niti ne sikiramo, niti ne sekiramo zate.
Samo napisali smo ti, da tvoja navedba ne drži.

Kot inštruktorica pa menda znaš najti na spletu dostopne uradne podatke ter na njihovi podlagi izračunati prave vrednosti, kajne?

za prvega 43{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in za drugega 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ekonomske cene vrtca. pri povprečni ekonomski ceni vrtca tam pri 450 EUR, to znese 330 EUR za oba
[/quote]

Če je povprečna cena 450 €, to znese za 1. otroka v 6. dohodkovnem razredu (43 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ) 193,5 €, za drugega pa 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od tega zneska, ne od izhodiščnega zneska, torej 193,5 € * 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} = 58,05 €. Skupaj torej za dva 251,55 €.

Hja, v dveh mesecih pa res pridejo na 500 € …

Gre za njegovo intimno zadevo, o kateri ne smete imeti kot sodelavci svojega mnenja in samo mislite, da njegove neplanirane odsotnosti vplivajo na vas.
V resnici vas to ne moti.

Se niti ne sikiramo, niti ne sekiramo zate.
Samo napisali smo ti, da tvoja navedba ne drži.

Kot inštruktorica pa menda znaš najti na spletu dostopne uradne podatke ter na njihovi podlagi izračunati prave vrednosti, kajne?
[/quote]

Napisala je samo plačo, ostalih dohodkov pa ne, tudi nepremičnin in premičnin ne, tako da tudi vajin izračun lahko ne velja, oz. velja le za tiste ki imajo samo in zgolj plačo kot osnovni dohodek, brez nagrad, regresov…….
Torej z možem po plačah padeva v 6. plačilni razred, pa je mož z regresom in nagrado, prebil cenzus.

Imamo sodelavko s 3 otroki in razen kaksen dan vedno vzame bolnisko moz, ker je v JU. Imamo pa tudi sodelavca, ki vedno vzame bolnisko, ker je njegova zena espe in kao ne more vzet bolniske. Tako da iz nasega vzorca so na bolniski ocetje.

Napisala je samo plačo, ostalih dohodkov pa ne, tudi nepremičnin in premičnin ne, tako da tudi vajin izračun lahko ne velja, oz. velja le za tiste ki imajo samo in zgolj plačo kot osnovni dohodek, brez nagrad, regresov…….
Torej z možem po plačah padeva v 6. plačilni razred, pa je mož z regresom in nagrado, prebil cenzus.
[/quote]

Jao.
Četudi imata toliko premoženja (mimogrede: na 100000 € upoštevanega premoženja to predstavlja 15,6 € pribitka na osebo) in dodatnih prihodkov, da morebiti ta obravnavana družina pristane v 7. plačilnem razredu vrtca, to še vedno pomeni okrog 310 € oskrbnine za oba otroka. Še vedno kar nekaj € manjka do zneska 500 €.

Napisala je samo plačo, ostalih dohodkov pa ne, tudi nepremičnin in premičnin ne, tako da tudi vajin izračun lahko ne velja, oz. velja le za tiste ki imajo samo in zgolj plačo kot osnovni dohodek, brez nagrad, regresov…….
Torej z možem po plačah padeva v 6. plačilni razred, pa je mož z regresom in nagrado, prebil cenzus.
[/quote]

Aja pa polna cena vrtca je pri nas za 2. skupino 486€, za 1. pa 538€. Izračun po novem je, za oba plačujeva 492€/mesec. (en je 1. st. skupina, en pa 2.)

Jao.
Četudi imata toliko premoženja (mimogrede: na 100000 € upoštevanega premoženja to predstavlja 15,6 € pribitka na osebo) in dodatnih prihodkov, da morebiti ta obravnavana družina pristane v 7. plačilnem razredu vrtca, to še vedno pomeni okrog 310 € oskrbnine za oba otroka. Še vedno kar nekaj € manjka do zneska 500 €.
[/quote]

Na 100.000€ premoženja je pribitka na osebo točno 158€/osebo. O ostalem pa ne bom, vidim da nima smisla imaš pa vse na netu.

New Report

Close