Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Velik avto, kateri?

Velik avto, kateri?

Nas je vse več, zato moramo kupiti en velik avto. Jaz ne bi karavana temvec rajsi enoprostorca. Kaj imate oz. kaj nam svetujete da se ne bomo drenjali.

Lep pozdrav

Mi ravno prodajamo ogromnega karavana in sicer 2 leti staro Hondo Accord. Če vas zanima piši na email.

Mi smo zelo zadovoljni z Multiplo. Prostora je veliko, zadnjim sedežem se zniža naklon, tako da otroci lahko fino zaspijo. Pregled na cesto je super, edino širine se moraš navaditi.

Večini je grda, nam je pač všeč :))))

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

Meni je zelo všeč Citroen Picasso in bi ga/ga bom kupila takoj, ko ga bom potrebovala.

Toyota corolla verso- enoprostorec s katerim so suuuuper zadovoljni.

Tudi pri našem se da zadnje sedeže regulirat kar se tiče naklona in naprej , nazaj ( v smislu da je več prostora za noge).

Lp

Nisi napisala, koliko vas je. Vsak enoprostorec ima namreč kar dovolj prtljažnika, če potrebuješ 5 sedežev, če pa je treba še kakšnega dodati, pa nekaterim ostane komaj kaj prtljažnega prostora.

Tudi jaz sem moža hecala za Multiplo, pa se ne da 🙂

Trenutno imamo C8 in notri 6 sedežev (2+2+2), a ker s tem ne odhajamo na daljše počitnice, nam zadostuje.

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

vw touran. zelo prostoren. mogoče na izgled nič posebnega, ampak…

Toyota corolla verso je zakon,…mi smo zelo zadovoljni z njo in je res priporočam vsem, sploh kar se tiče varnosti je ena a, kar je pa zelo pomembno za celo družino.

Touran je zelo v redu, zadaj ima 3 sedeže, opcija je montaža še dveh v prtljažnem prostoru.

Škoda denarja za tako investicijo, ker tastarejši otroci itak ne bodo hotli nikamor z tabo.
Bodo šli raje sami peš ali s kolegi.

Kaj pa Opel Zafira? Ima še dva dodatna sedeža zadaj, tako da gresta lahko z vami tudi babica in dedek.

Assya, gresta že lahko tudi dedek in babica. Kam pa gre potem prtljaga?

Zakaj ste tako navdušeni nad Corolo verso, če pa ima prav majhen prtljažnik, če sta notri tudi zadnja sedeža?

Mene je očarala Opel Zafira-od zunaj, sicer pa je bil do pred kratkim moj favorit VW Touran.

Lp, Srči

Še ena, ki navija za VW Touran. Imela sem ga sicer samo na testu (čez vikend), pa me je čisto navdušil. Notri je izredno veliko prostora, na zadnjih 3 sedežih z lahkoto sedijo 3 odrasli ljudje, pa tudi prtljažnik je kar velik.

VW Caddy, ogromno prostora, možnost dodatnih sedežev v prtljažniku, prostornina prtljažnega prostora večja kot pri touranu, pa še cenejši je, mi ga imamo in je super!!!!

New Report

Close