Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Velika MON vojna

Velika MON vojna

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 17:53

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 17:48

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 17:41

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 17:31

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 17:23

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 16:41

Pa kaj si se vpicila v Zartrose??? Samo njej tezis za IP. A mislisda je Zartrose tvoj bivsi??

Poglej koliko ljudi pise na Mon neprijavljenih. Ti si zapela v Zartrose in IP.

Razlog??????

Tvoje blodnje v tej temi so nepomembne. Zastonj se trudiš s takimi provokativnimi navedbami tudi ti, kot pomoč prijateljem  na MON ki ste vedno “partners in crime”. Raje prenehaj zapenjati v moje poste in jih citirati. Najdi si svoj “chick fajt” drugje, ker si ga očitno prepotrebna – a si odpri prosim svoje teme. Hvala za razumevanje.

Glej, prijavila te bom in razposlala vsem ki imajo opravke s tabo.

Dost je malteriranj po forumih. Jasno?

Upam da ti pridejo na dom in vse zasezejo. Pa velko kazen nabijejo.

AVtorica šnelca – kaj ti meni groziš? Kaj boiš  ti mene prijavila? Zdaj boš pa še ti meni grozila?

Prijavi sebe, tvoje napadanje mene. Daj, pošteno – kaj si se imela ti zame za vtaknit, vmoje pisanje – poglej si, ti si se vtakniula v moje pisanje?  Kaj ti meni groziš? Vsemogočno boš ti meni grozila. Zapri prosim svoj kljun.

Zanima me kako pri moderatorjih dosezes da blokirajo uporabnike? Brisejo mlecne zdrobe in krofe? Kako to da moderator je tvojih misli, ne pa bolj na visjem nivoju od tebe? Mu drzis pistolo na glavi dokler stokas o propadlem forumu, te boli srce ob tem ali odhajajo penezi ce forum bo propadal.

Pa lepo prosim odgovori. Hvala.

Kaj se ti spravljaš name? A ker “reda ne moreš naredit v tej današnji srenji”, cepetaš?  Z nogami po tleh od togote? Ker me ne moreš utišat? Kaj se vtikaš ti v to debato?  Sem te prosila? Te je Zartorose prosila?

Lepo sem ti napisala, da se ne vtikaj v to temo.

Daj prosim, odstrani se. Ne provociraj. Zaradi vas takih je propadel ta forum , padel tako nizko.

Zaradi TEBE. Samo zaradi TEBE in tebi podobnih forum propada.

Ne odgovoris. Komunicirat torej ne znas. Petelinis se pa znas, verjetno zaradi promilov v riti.

Lahko menjavas nicke. Se te prepozna, zla oseba ostajas. Zapuscena od vseh, kot pudlica bevskas in tezis moderatorjev ter dirigiras. Pa kdo si ti? Ce ti ne pase ta forum, siroko ti polje. Kva si zapela v ta forum??? Al je edino kar imas??

Odgovor na objavo uporabnika
adijo pamet, 01.02.2023 ob 17:53

umiri se,,no!

Saj jaz sem čisto “chill”, brez skrbi :).

Samo ne bom pustila, da dve kuri MONa serjeta po meni, neupravičeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 17:57

Zaradi TEBE. Samo zaradi TEBE in tebi podobnih forum propada.

Ne odgovoris. Komunicirat torej ne znas. Petelinis se pa znas, verjetno zaradi promilov v riti.

Lahko menjavas nicke. Se te prepozna, zla oseba ostajas. Zapuscena od vseh, kot pudlica bevskas in tezis moderatorjev ter dirigiras. Pa kdo si ti? Ce ti ne pase ta forum, siroko ti polje. Kva si zapela v ta forum??? Al je edino kar imas??

Šnelca, zaradi tebe in tvojih tudi propada ta forum.  De facto.  Nič ne menjavam nicke. Atikin. November 2022. in nič prej, pod nobenimi drugimi vzdevki.  Dokaži mi tudi ti, da menjavam vzdevke, da pišem še pod kakršnimkoli drugim geslom. Dovolj.

Ne zapletaj se vame. Sem ti že napisala, vljudno prejle.. Lepo prosim ponovno: ne išči si v tej temi svojega chick fajta in se ne zapletaj  se z menoj, ker ga ne boš dobila.

Si ga od mene ne zaslužiš.  Ne cepetaj po mojih zapisih.

Božo PPP

PUSHI, PUŠI, PENIS

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 18:01

Šnelca, zaradi tebe in tvojih tudi propada ta forum.  De facto.  Nič ne menjavam nicke. Atikin. November 2022. in nič prej, pod nobenimi drugimi vzdevki.  Dokaži mi tudi ti, da menjavam vzdevke, da pišem še pod kakršnimkoli drugim geslom. Dovolj.

Ne zapletaj se vame. Sem ti že napisala, vljudno prejle.. Lepo prosim ponovno: ne išči si v tej temi svojega chick fajta in se ne zapletaj  se z menoj, ker ga ne boš dobila.

Si ga od mene ne zaslužiš.  Ne cepetaj po mojih zapisih.

Nikita,

Tipicen odgovor manipulatorja. Ne odgovori na tisto kar jo vprasas. Nisi zmozna za komunikacijo, ne drzis se rdece niti. Sebe prikazujes kot zrtev in pases depresivno epizodo propadlega mon lajfa.

Zanimivo, si od nov 2022 sele gor. Pa si mi iz prve servirala agente in Ip. Ocitno se spoznas na agente, ip in si veliko let na forumu. To da si zamenjal ime, lahko sebe farbas. Vsebina ista, le paket nov 2022. Se veliko jih je bilo in jih bo.

Kako kej lunine mene, si se pravocasno zadrzala, tablete so ti usle??😁

 

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 16:31

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 16:19

Kje pisem da si ti skartoroba? Nikjer. Ti si rdeca pajavka, ker si me leta 20 obtozila, da sem prodani rdeci pajac bankir aa iz ab, tvoj bivsi. In se prejsnji teden si pid atikin napisala, da se je taktat vrtela reklama od ab.. torej kako pa to ti sploh lahko ves, ce si bajage sele od novembra tu? Vidis, izdajas se vsakic znova. Premocno si si izbrala za svoje travme razpucevat, mene ne mores dotolc, sem pretrd oreh.

nobena rdeča pajack. Jaz sem tukaj od novenbra 2022. Prej pa nikoli nisem pisala to kar ti meni podtikaš – daj si že vbij v svojo razgreto betico, da me po krivem obtožuješ.  Ravno zato da boš to dokazala, je trebada  se prijaviš! Zakaj se ne upaš prijavit? Če bi govorila resnico, bi se brez težav in brez slabe vesti prijavila. Pa ne v stari profil… V novega – pa mi vse to piši potem. Ker dobro veš, da ko si prijavljena in mi boš to pisala, bo to potrditev tvojih laži.

Tvoje skovanke te dodatno postavljajo na laži.   Lej, lahko se prepucavava še cel dan, sem spuščena na tvoj primitivni nivo. Ampšak ne razumem pa, da si tako tupa, da ne dojameš, da nisem jaz tista oseba oz. osebe, ki jih ti navajaš, zo. njihove zapiose iz 2020 – si fejst pobrklala v vsej svoji vnemi. daj se malo spusti s svojega piedestala pa dojemi, da te je tvoje navajanje , kako dobvra so v povezovanju,  povezovanju in prepoznavanju pisanja forumašov , stilov pisanja tokrat precej vrglo na laž.

 

Meni so (ste) tudi danes že pisali po temah, da sem Viharc, Polarni pa ne vem kaj še vse – odpulilo se vam je, popolno,a…. Da isto piševa, Pa sploh ni res. Dej prenehaj že s svojimi nebulozami in neresnicami.  Pa jebomast, da se mi:  za resnico in pravico. Ker laži , neresnic in nepravice pa ne toleriram, sploh pa ne  nedokazanega blatenja na nekem javnem forumu.

HAhaha, daj enega pokazi ki ti verjame da si od novembra kle.. ga ni, ga ni!

Lahko lazes kolikor ces, se danes si mi vsem na oceh spet grozila z sodnimi pizivi, tako da te pizivam, da miga posljes. Ne bos ane ker tocno ves, da imam prav in dace se najdeva na sodiscu da se bo ta resnica razkrila.. tulelahko lazes, ampak pred sabo ne mores ubezat. Se mi kar smilijo tisti ki ti nasedajo ampak isto vedno privlaci isto, tko da ste si glih namenjeni 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 16:35

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 16:26

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 16:22

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 01.02.2023 ob 16:19

Here we go again.

Neverending story

Ne, ni neverending story – samo naj neha lagat in nepošteno obtoževati na javnem forumu. Dovolje je – uničili so taki ta forum, dobri komentatorji so odšli zaradi takih obtoževalcev, tudi zaradi takih laži. Pošteno  za resnico in pravico. In ker želimo  nazaj dober forum.

JAz te pozivam na srecanje, ti pa lazes dalje in tulis ip ip ip ip prijavi se v profil ip ip ip.. klasika ko se napadac dela zrtev in krivi zrtev da je napadac..

kakšno srečanje neki, to delajo primitivnci,  to so južnjaške mafijskee fore.

Pošteno,  pisno, sledljivo, z dokazi črno na belem, preko papirjev in IPjev.

TOrej ti mene obtozujes mafije? Ajde potem me prijavi 😁 pa bova pred sodiscem vse dorekli.. meni v prid seveda, ket si podla laznivka

Odgovor na objavo uporabnika
telebani.co, 01.02.2023 ob 16:46

Ma odpuljena Zartosa je našla eno, ki tudi ne popušča, ko se jo zmerja s škartrobo in nekim pajacem. Una dva bebca, ki povsod vidita škartrobe pa neke pajace in zasmetita vse teme naj kar imata tole temo, pa naj tukaj nabijata. Bo boljše za vse.

HAha, ti pa slabo spremlas.. ta multinicnica mene napada ze od leta 20 in jaz nisem clovek ki nadilje pokoplje in ignorira, tako da jaz ne popuscam njej.. pizda me je obtozevala da sem njen bivsi bankirski moz, grozila mi je, se danes s sodnimi pizivi in laze laze laze oz kevka pi neno s svojo mozacastjo.. to je ziher en tip pa zato noce snidenja ne v zivo ne v mailu ne pred sodiscem.. mene bo pa obtozevala z mafijo. A ni sans da takim pizdam klonem, ne pa da ona meni ne popusca.. prejsni teden je pi fajtu z mano rabila cel teden ko je spet napadla, si je kremple nove gor lepila.. a đabe, đabeeee

V kateri temi se je pa tole zacelo?

Ker jaz nic ne razumem

NJen zapis je se kako pomemben, saj si me obtozila, da sem tudi snelca poleg popaya, wd, juzne, yram, julija, redne.. se danes si me tega obtozevala in ti mislis, da ti folk verjame haha.. le tisti ki me hocejo zbit ampak to nima veze z resnico.

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 17:08

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno330, 01.02.2023 ob 16:57

Škartroba je kr ena izmišljena oseba iz shizofreničnih Kokošijevih možganov. Vedno eni in isti tu gor izzivajo, sedaj se je našla tale atikin, Zartrose pa ni nič boljša. Bolnik Kokoši itak vedno izziva, Popay tudi kr ene trosi

Ne, nisem se nič “našla”.  Jaz se samo branim pred krivimi , neresničnimi, javnimi obtožbami Zartrose, česar ne podkrepi z dokazi, niti s svojo pošteno prijavo v  MON – da je tudi ona odtisljivo IP sledljiva….

Nima se kaj izživljat Zartrose izven profila nad  menoj s prijavljenim vzdevkom in mi lepiti svoje nebulozna predvidevanja iz preteklosti njenih travm očitno iz leta 202o na MON.  Jaz pošteno sodelujhem, ne žalim nikogar, vame pa se zaletavajo zavistno: Zartorse izven profila, Kokoši, Polarno Viharni,  in cel kup njihovoih alter ego vzdevkov, kot Anonimno in drugi neprijavljeni. Zavistno in izživljajoče. Ne vem, zakaj ne prenesejo in so mi tako zavistni….

 

TOrej kje se ti zatakne pri razlagah o mojem profilu? In ce vidis ip kot prijavljeno vidis tudi kot neprijavljeno. Tko da moj ip hoces iz drugih namenov, necistih namenov.

Daj mail, se ti not predstavim z imenom priimkom pa se ip ti tam napisem. Ajde, ce pa se to ponudbo zavrnes si se pacist zabetonirala v svojih lazeh, ker potrdis ze veckrat danes, da si lazniva manipulatorska napadacica. Pa pislji sodni piziv, skaterim tako radagrozis, bomo vse razcistili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 18:26

Nikita,

Tipicen odgovor manipulatorja. Ne odgovori na tisto kar jo vprasas. Nisi zmozna za komunikacijo, ne drzis se rdece niti. Sebe prikazujes kot zrtev in pases depresivno epizodo propadlega mon lajfa.

Zanimivo, si od nov 2022 sele gor. Pa si mi iz prve servirala agente in Ip. Ocitno se spoznas na agente, ip in si veliko let na forumu. To da si zamenjal ime, lahko sebe farbas. Vsebina ista, le paket nov 2022. Se veliko jih je bilo in jih bo.

Kako kej lunine mene, si se pravocasno zadrzala, tablete so ti usle??😁

 

Avotor/ica Šnelca:

 

ponovno te opozarjam – ne zaganjaj se vame;  sem Atikin, nobena nikita.

Manipuliraš po tem forumu samo ti. Že precej časa.

Prenehaj tudi ti s svojimi nebulozami.

Drugo opozorilo.

 

Zaradi vas takij je propadel in propada ta forum.

Končno je še Šnela našla nekoga, da bevska in tuli nanj.:)))))

Tole je “saj ni res, pa je”.

Trije zadetki (Zartrosa, Kokoš in Šnela) so našle eno, ki ji gre na kurac da jo zmerjajo s svojimi 20 let starimi paranoidnimi izmišljotinami v obliki pajacev, viharjev in bogve česa.

LOL LOL LOL

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 19:08

TOrej kje se ti zatakne pri razlagah o mojem profilu? In ce vidis ip kot prijavljeno vidis tudi kot neprijavljeno. Tko da moj ip hoces iz drugih namenov, necistih namenov.

Daj mail, se ti not predstavim z imenom priimkom pa se ip ti tam napisem. Ajde, ce pa se to ponudbo zavrnes si se pacist zabetonirala v svojih lazeh, ker potrdis ze veckrat danes, da si lazniva manipulatorska napadacica. Pa pislji sodni piziv, skaterim tako radagrozis, bomo vse razcistili.

 

Zartorse – prenehaj se smešiti po javnem forumu.

Nehati boš morala slejkoprej s svojimi nebulozami meni, boš morala svoj lažnjivi kljunček zapreti. In se javno opravičiti.

 

in še enkrat: nobenega mejla ne bo, ker ni to merodajno – niti srečanj v žiuvo, ker ne podpiram balkanskih poslov – ti pišem to že tretjič. Dojemi.

Tadvanajsto opozorilo tebi, danes: piši še kar ti naprej svoje nebuloze in laži, kolikor želiš. Se nabira na kupu.

 

Zaradi vas taskih je propadel in je tako na nizkem nivoju danes, ta nekoč odličen forum.

 

Odgovor na objavo uporabnika
telebani.co, 01.02.2023 ob 19:14

Končno je še Šnela našla nekoga, da bevska in tuli nanj.:)))))

Tole je “saj ni res, pa je”.

Trije zadetki (Zartrosa, Kokoš in Šnela) so našle eno, ki ji gre na kurac da jo zmerjajo s svojimi 20 let starimi paranoidnimi izmišljotinami v obliki pajacev, viharjev in bogve česa.

LOL LOL LOL

Hvala, ker razumeš.

In hvala za strpnost in potrpljenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 01.02.2023 ob 18:52

HAha, ti pa slabo spremlas.. ta multinicnica mene napada ze od leta 20 in jaz nisem clovek ki nadilje pokoplje in ignorira, tako da jaz ne popuscam njej.. pizda me je obtozevala da sem njen bivsi bankirski moz, grozila mi je, se danes s sodnimi pizivi in laze laze laze oz kevka pi neno s svojo mozacastjo.. to je ziher en tip pa zato noce snidenja ne v zivo ne v mailu ne pred sodiscem.. mene bo pa obtozevala z mafijo. A ni sans da takim pizdam klonem, ne pa da ona meni ne popusca.. prejsni teden je pi fajtu z mano rabila cel teden ko je spet napadla, si je kremple nove gor lepila.. a đabe, đabeeee


Obrekovanje
159. člen

(neuradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na spletnih straneh ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

(3) Če je tisto, kar se neresnično trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z zaporom do dveh let.

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 19:16

Hvala, ker razumeš.

In hvala za strpnost in potrpljenje.

Ja, saj. Zagotovo nas je takih tukaj kakšnih 40, ki smo že slišali da smo škartroba, pajac, motenka…, skratka neki nadimki, ki jih nikoli nismo poznali, ampak se nam ne da bost s temi zadetki, nima smisla, mon je njihov lajf. Glede na to, da pridem sem dvakrat na teden za kakšno uro ali dve, se res ne mislim z njimi ubadat. Bolj ko mešaš drek, bolj smrdi, saj veš. Je pa zanimivo, da so našli nekoga, ki jim parira, hehe.

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 19:14

Zartorse – prenehaj se smešiti po javnem forumu.

Nehati boš morala slejkoprej s svojimi nebulozami meni, boš morala svoj lažnjivi kljunček zapreti. In se javno opravičiti.

 

in še enkrat: nobenega mejla ne bo, ker ni to merodajno – niti srečanj v žiuvo, ker ne podpiram balkanskih poslov – ti pišem to že tretjič. Dojemi.

Tadvanajsto opozorilo tebi, danes: piši še kar ti naprej svoje nebuloze in laži, kolikor želiš. Se nabira na kupu.

 

Zaradi vas taskih je propadel in je tako na nizkem nivoju danes, ta nekoč odličen forum.

 

Od nov 2022 si gor, pa ves da je bil prej odlicen forum?😂🤣😅😄

Ja, no…tezka krimicka si kot pravi zartrose. Da ne znas Nikita prebrat za nazaj.

Upam da se te izsledi in vsa tvoja izzivljanja tu. Od IP dalje.

Sem se sele ogrela, a ves.

O meni je bilo dolgo pisano vsega od zalitev do podatkov. Tako da ne bo lahka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 19:37

Od nov 2022 si gor, pa ves da je bil prej odlicen forum?😂🤣😅😄

Ja, no…tezka krimicka si kot pravi zartrose. Da ne znas Nikita prebrat za nazaj.

Upam da se te izsledi in vsa tvoja izzivljanja tu. Od IP dalje.

Sem se sele ogrela, a ves.

O meni je bilo dolgo pisano vsega od zalitev do podatkov. Tako da ne bo lahka.

 

 

še zate – tatjetjič že danes:
Obrekovanje
159. člen

(neuradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na spletnih straneh ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

(3) Če je tisto, kar se neresnično trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z zaporom do dveh let.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
telebani.co, 01.02.2023 ob 19:36

Ja, saj. Zagotovo nas je takih tukaj kakšnih 40, ki smo že slišali da smo škartroba, pajac, motenka…, skratka neki nadimki, ki jih nikoli nismo poznali, ampak se nam ne da bost s temi zadetki, nima smisla, mon je njihov lajf. Glede na to, da pridem sem dvakrat na teden za kakšno uro ali dve, se res ne mislim z njimi ubadat. Bolj ko mešaš drek, bolj smrdi, saj veš. Je pa zanimivo, da so našli nekoga, ki jim parira, hehe.

😉

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 19:39

 

še zate – tatjetjič že danes:
Obrekovanje
159. člen

(neuradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na spletnih straneh ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

(3) Če je tisto, kar se neresnično trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z zaporom do dveh let.

 

Manjkajo podatki o imenu, priimku in naslov, potem bo morda obrekovanje popolno.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 01.02.2023 ob 19:43

Manjkajo podatki o imenu, priimku in naslov, potem bo morda obrekovanje popolno.

Misliš, da si tudi tukaj duhovito? Tudi slučajno ne.

Kdo te je prosil, da se zaganjaš vame ? Jaz ne. Jaz te ne potrebujem, si mi samo v napoto in oviro, dodatno.

Ponovno: ne zaganjaj se v moje poste, kaj me zalezuješ, me citiraš? Kaj skačeš ti vame?  Odpri si svojo temo, pa si ustvari tam svoj chick fight.

Ponovno: obrekovanje je kaznivo dejanje.

JA saj, manipulatorka je in tocno ve, da je vse res kar sem napisala.

Tudi to od novembra dalje je tako za lade pivleceno, ker ne bi smela vedt ne za reklamo a banke ne za barco ne za boljsi forum, saj ta razlicica je prisla maja 2021.. ne ona vse to ve ceprav je bajage komi dva mesca in pol gor haha haaa..

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 19:46

Misliš, da si tudi tukaj duhovito? Tudi slučajno ne.

Kdo te je prosil, da se zaganjaš vame ? Jaz ne. Jaz te ne potrebujem, si mi samo v napoto in oviro, dodatno.

Ponovno: ne zaganjaj se v moje poste, kaj me zalezuješ, me citiraš? Kaj skačeš ti vame?  Odpri si svojo temo, pa si ustvari tam svoj chick fight.

Ponovno: obrekovanje je kaznivo dejanje.

SEveda si ti to prosila, ko si me obtozila, da sem snelca.. tako snelca popilnoma upraviceno se pred tabo brani saj si jo obtozila necesa mar ni res!

Torej si si sama kriva.. joj bi blo krasno da ti zacnejo se popay, wd, julij, juzna, yram, redna pisat da oni niso jast.. mabi te v hitrem postopku zbrcali z mona..ker taki kot ti kvarite forum!

 

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 01.02.2023 ob 19:41

 

😉

Ja vidve si kar mezikajte to ne pomeni, da ne obstajate.. 🤷‍♀️.. lahko koga pretentas, ampak sebe ne mores. Kljub tisocerim lazem je resnica se vedno taka kot je in obupno poskusas zrtev prikazat kot napadalca, ker tale multinik branis.. zaradi moskega. Resno, ker je tok tup, da ti naseda? V njegovo dobro bo, da te skensla, da ne bomo tule spet brali, koksmo zenke slabe! Pun kufer mam ze tega da zaradi vas prasic vse veljamo za slabe!

New Report

Close