Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Velika MON vojna

Velika MON vojna

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz vem☝, 02.02.2023 ob 13:04

Dajmo dajmo, malo bolj na poskok. Luna je že skoraj polna.

Ta baba bi bila idealna zate. Tebe oponasa zali ljudi, uporablja tvoje besede…🤣😅

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 02.02.2023 ob 13:06

Ta baba bi bila idealna zate. Tebe oponasa zali ljudi, uporablja tvoje besede…🤣😅

Ne mi zdaj druge podtikat. Ti si moja, si pozabila?☝️🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 12:49

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 12:39

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 11:38

Odgovor na objavo uporabnika
jokers, 02.02.2023 ob 11:01

evo…

konec vojne..

paaa, kaj reč…, hudo naspidirana energija obeh udelženk.., malo tud zabavna, ena z ip-jem druga, da se pač ne bo registrirala na novo, hehe..

bi pa vprašal javno atikin, če se ji da odgovoriti seveda…, če ne pač ne.., niti nočem, da se zaradi tega spet začne sranje s prepucavanjem in hvala bogu, če ste se ohladile….

Zakaj pravi srečanju obraz na obraz.. balkanska posla, kje je fora tega “balkanska posla”..  Za normalnega človeka je srečanje v živo najbolj pošteno reševanje konfliktov, sede, ali stoje  z rokami na mizi ali pač v luftu, da roke niso skrite da se razumemo.. Predvidevam da ti misliš za to……, kot balkanska posla z nekim skritim orožjem..

Se pa strinjam, da tukej človek javno ne more dat svojega maila v katerem se vidi ime in priimek. Pa brez zamere, ker sem dvignil temo, probejte ignorirat, če ne bo konkretnega odgovora na “balkanska posla” od te, ki sem jo vprašal, ne se spet vžgat…

MAil ki ga ima za zlagan profil bo cisto okej, nikjer ne pisem o mailu z imenom in priimkom

Da pa ona zahteva od mene ip in mi grozi z sodnimi pozivi ter mi podtika, da sem njen psiho bivsi bankir ter da sem balkanska mafija, ker bi se fejs tu fejs z njo s cisto vestjo soocila pa je pidn od podna. Nima ona energije, zgolj obup, da svoje svinjarine name mece. Evo svoj obraz svoj stas bi ji razkrila ime priimek a ona meni da sem balkanska mafija? Jaz postena zvesta pridna delovna pripadna?

E take babe so zlo sveta, ni cudno da ji je tip pobezljal v psihota..

Tip pobezljal v psihota?

On je kot psiho v zvezo že prišel s SOMom… Katero imaš pa ti definirano?  Katero obliko šize? Da vidimo, ali sta za skupaj, ali ne  🙂 Če se splača “leftovers” združiti 🙂 saj si pisala, da se boš začela metat za mojim bivšim možem 🙂

 

Sicer pa ti nisi njegova liga, če nimaš vsaj 8.000 netto na mesec na računu, odpadeš ko zajla z žice – zdaj so aktiane in v modi Arabke pristne- malo eksotike za spremembo;  kaj bo z eno tako Slovenko, revco sivo mišno, kot si ti. 🙂

 

 

 

 

A se sliniš po poslovnežiš? Out of your reach – morda glede alkohola ja, to bi bila ra.  Ampak finančno bi a še tvoje tastare ožel – bi si morala pri nih sposojat denar, bi ti on tako zaukazal – brez skrbi. ko bi ti crknil kak gospodinjski aparat, bi rekel, da si pojdi k svojemu sorodmiu sposodit 500 EUR.

 

Nisi njegova liga, niti pod razno – ker ti niti ne znaš prat denarja preko svojega sp zanj, niti ne znaš prevzemat nase kazni od njega, niti verjetno lopate ne znaš v roke vzet pa prešaflat celega parkirišča za 3 vozila – tako, kot sem jaz.

Ampak veš kaj edino ena stvar se ti ap ni uresničila v tovjih napivedi – da mi je vse pobral….  Revež bo, brez denraja, pa še kredit za 420.000 EUR ima od 2020… Ti dam telefonsko?

 

 

 

NO vidis in se kar trdis da ti nisi ti? To isto si pisala ze leta 20.. in mene tvoj bivsi ne zanima, jaz sem v stiku z postenimi, ti pa z svojo ligo mas prav 👍😁

Ne, nisem Zartrose – nikoli nisem tega pisala. Nikakor. Ti si spretna shizpo manipuatorka, ti si v glavi ustvarjaš svoje “lepljenke” kot minister Vizjak 🙂

– in obračaš besede – kar se dokazljivo sledi sedaj na forumu.

Ti zrihtam telefonsko od bivšega, da se ti ne bo treb ahodit nastavljat pred vrata poslovnih stavb?

Katero vrsto šize imaš, še prej povej ?

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 13:13

Ne, nisem Zartrose – nikoli nisem tega pisala. Nikakor. Ti si spretna shizpo manipuatorka, ti si v glavi ustvarjaš svoje “lepljenke” kot minister Vizjak 🙂

– in obračaš besede – kar se dokazljivo sledi sedaj na forumu.

Ti zrihtam telefonsko od bivšega, da se ti ne bo treb ahodit nastavljat pred vrata poslovnih stavb?

Katero vrsto šize imaš, še prej povej ?

Torej si ločena? Si dovolj mlada, da bi bila zame, da te malo prevzgojim?🤣☝️

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 02.02.2023 ob 12:53

Zartrose, pod katerimi vse nicki je takrat v l.2020 pisala? Koliko mislis da ima ta promila v krvi? Kaj pa dela v sluzbi da ima cajt pisarit?

V temi ki sem jo prilepila prejsni teden me je napadala pod- poglej v ogledalo. Tam se vidi identicnost, njen prstni odtis tako jasno, da ga se slepi ne more ne vidt 🤷‍♀️

Tema je bila od yram/ mery kaj se dogaja na monu, avgust 2020.. sem jo prilepila prejsni teden gor, zdaj nisem na kompu, da jo ponovno

SEveda si, saj si isto zgodbo pisala leta 20 direkt meni in se po monu. Besede obracas ti v obupu, da bi ti uspelo koga pretentat.

Ne rabim cifre tvojga bivsega, si mi jo ze leta 20 ponujala z identicnimi forami stavki pa sem ti ze takrat rekla, da se druzim s postenimi.

Kake šize? A si psihiater da lahko komu to sploh reces? Nisi, ker pa se ti to valja pi mislih si pa ocitno ti umska pacientka, se itak vidi po zapisih, napadih  groznjah, lazeh… psiho in psiho, zato si bla pirocena s tem bankirjem, zdrava zenska se ne bi pecala z njim. Zato NE, nocem njegove telefonske.

Odgovor na objavo uporabnika
Gospa T., 02.02.2023 ob 12:45

A se ne bojiš da mi te bivsši stožil ko toliko trosiš o njem po forumu ali pa arkado prebil????

Gospa T,  -vam bom sarkastično nazaj odgovorila, ker mi je jasen namen vašega provokativnega vprašanja:

Mu boste vi povedala, ga poznate?

Nobene bojazni, niti za tožbo, tožim ga pa že tako ali tako jaz,  dobro pošteno kaže, ker so še pošteni sodniki v našem sodstvu – za marsikaj, kar mi je odvzel v zakonu in onemogočil; veste ni ne imena, ne priimka tega gospoda tukaj ( jaz ga ne navajam, niti ne kje dela, nisem nikoli navedla tega na MON), vaša domneva  o nasilju pa je lahko samo plod vaših domišljij. Dokazov za njegova grda dejanja v zakonu iz naslova izkoriščanja, finančnega in materialnega, je več kot dovolj – kar sem zgoraj navedla.  Že vse v sodnih spisih. žal za svoja navajanja, ki so neresnična on nima dokazov, jaz jih za svoja imam -tudi za 15+ let za nazaj. Ja, smo potrpežljive take žene,  mariskaj požremo, naredimo, se prilagodimo, odpovemo za njihov kariero. Ko pride kaplja čez robe, ko ni več morale in spoštovanja s strani takih poslovnežev, ko jih odnese in spodnese poslovni svet nekatere popolnoma ( finančno in nadvladujoče), moralen in nemoralen partner ne moreta več tvoriti družine.

 

Moj mož ni nasilnež, on “ubija” z nasmeškom, pokončno hojo in globokim vabljivim glasom naučena taktika; , tako da vas ne sme skrbeti, da bi mi kaj “prebil”, brez skrbi ne boste brali nič v “Slovenskih novicah”; veste, to niso tiste tipišne lovenske druđine, ki ste jih vi vajena   – ko berete v slovenskioh novicah, ko gredo narazen 🙂  – samo psihično , ekisistenčno in finančno, to pa je bil nasilen. In brez morale in stika z realnimi tlemi pod nogami. zato tudi je bivši mož.

 

 

Vse kar je bilo zgoraj zapisno je, res, obstrajo tudi vsi dokumenti črno na belem, da je bilo treba po zahtevi njegovi prati denar preko mojega spja – je tako zaukazal – za njegove prijatelje) Potem sem se pa uprla in rekla, ne ne bom tega počela. In je bilo hudo potem. Materialno in psihično. Ne fizično.  Izkoriščevalski odnos.

Bi vi bila še žena takemu gospodu?

 

Pa sarkazem in šalo na stran. Upam, da sem zadovoljila vašemu provokativnemu vprašanju.

 

Ajde Šnelo – vajina dogovorjena  “taktika” nakuckavanja ena drugi z namenom moje diskreditacije, oziroma vajinega nadrka, vama ne bo uspela – je pogruntan vajin dogovor.  Tako da – zastonj se truš in trudita takole blatit še dodatno, vidve. Alo Šnelca, sovjo temo, pa si štepaj tam svoj kolotek

Sem te že lepo oposorila, da se ne zaganjaj v moje poste,  po temi, ki jo imava s Zartrose . Zakaj se zaganjaš v to temo, ko krvoses? Odpri si svojo temo, pa štepaj. Ajmo.

Šnela, ne praskaj tam, kjer te nič ne srbi….

 

Glede lakohola pa – kar je tebi ljjubo, ne ponujaj drugim. Moj bivši mož je imel probleme z alkoholom, odvisen od njega.  A misliš, da sem ljubiteljica alkohola?  Brihtno pa ravno nisi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz vem☝️, 02.02.2023 ob 13:15

Torej si ločena? Si dovolj mlada, da bi bila zame, da te malo prevzgojim?🤣☝️

Vihrani, jaz prevzgoje in tepežka po tazadnji ne rabim 🙂

Sem pa v zvezi , ja – nič ne skrbi, a ne s Slovencem. Nikoli več Slovenca in moškega s temnimi očmi 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 13:21

SEveda si, saj si isto zgodbo pisala leta 20 direkt meni in se po monu. Besede obracas ti v obupu, da bi ti uspelo koga pretentat.

Ne rabim cifre tvojga bivsega, si mi jo ze leta 20 ponujala z identicnimi forami stavki pa sem ti ze takrat rekla, da se druzim s postenimi.

Kake šize? A si psihiater da lahko komu to sploh reces? Nisi, ker pa se ti to valja pi mislih si pa ocitno ti umska pacientka, se itak vidi po zapisih, napadih  groznjah, lazeh… psiho in psiho, zato si bla pirocena s tem bankirjem, zdrava zenska se ne bi pecala z njim. Zato NE, nocem njegove telefonske.

dej šizna ženbsak: vidiš, kako spet kozlarije na pamet pišeš:

 

kje jaz pišem, da sem se poročila z “bankirjem” ?  Piška, z nobenim bankirjem se nisem poročila, šiza.

Poročila sem sem s 30 letnikom, ki je bil ravno sveže ločen,  imel sp in  za 800 EUR  nižjo plačo takrat, kot jaz. Brez doma,  v najetem stanovanju, s 3 leta tarim Renaultom, kreditom za stanovanje še z nadaljna 4 leta , ki je pustil prvi ženi, kredit pa moral še odplačevat tudi svojima strašema zanj – sem ga tudi jaz odplačevala, ta kredit za  za stanovanje iz njegovega prvega zakona. Jaz sem bila money maker…. Kakšen bankir torej….

 

daj malo se kontroliraj, kaj pišeš – kjer se zapletaš v svojih navedbah in še kako dokazuješ, da lažeš – furt na furt…..

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 13:42

Vihrani, jaz prevzgoje in tepežka po tazadnji ne rabim 🙂

Sem pa v zvezi , ja – nič ne skrbi, a ne s Slovencem. Nikoli več Slovenca in moškega s temnimi očmi 🙂

Kurc to pol pa taka zveza in svetlooki moški, da imaš potrebo se nateravat cele dneve po monu.🤣

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 13:38

Ajde Šnelo – vajina dogovorjena  “taktika” nakuckavanja ena drugi z namenom moje diskreditacije, oziroma vajinega nadrka, vama ne bo uspela – je pogruntan vajin dogovor.  Tako da – zastonj se truš in trudita takole blatit še dodatno, vidve. Alo Šnelca, sovjo temo, pa si štepaj tam svoj kolotek

Sem te že lepo oposorila, da se ne zaganjaj v moje poste,  po temi, ki jo imava s Zartrose . Zakaj se zaganjaš v to temo, ko krvoses? Odpri si svojo temo, pa štepaj. Ajmo.

Šnela, ne praskaj tam, kjer te nič ne srbi….

 

Glede lakohola pa – kar je tebi ljjubo, ne ponujaj drugim. Moj bivši mož je imel probleme z alkoholom, odvisen od njega.  A misliš, da sem ljubiteljica alkohola?  Brihtno pa ravno nisi.

 

Ma vso pravico od kar si me obtozila, da sem snelca. In prav je, da brani svojo identiteto pred ljigavko ki o svoji lastni laze, meni pa pidtika, da sem snelca, popay, wd, redna, julij, yram, ena juzna.. ma vsi stalni forumasi so jaz. Tko da ima vsak od njih pravico komentirat tvoj neutemeljen napad name, tvoje groznje name in tvohe lazi o meni. Ket vsi vedo, da niso jaz in jaz ne oni, to te pa dodatno postavlja na laz.

Da si mi vceraj podtikala alkohol pa mi je tudi jasno zakaj, zaradi pijancevanja tvojega bankirja in pucanja za njim, si vse to ze pisala leta 20.. itak da si ga zraven cugala tud sama, nobena zdrava al pa trezna bolna ne more bit s tipom  kot ga ti ze od leta 19 veselo opisujes po monu.

Torej a si sodni piziv ze pislala, jaz bi res rafa pisala iz svojega obstojecega profila.. ajde ti si grozila da bom s sodnim pozivom zacela, pa ga kar ni.ni 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 13:49

dej šizna ženbsak: vidiš, kako spet kozlarije na pamet pišeš:

 

kje jaz pišem, da sem se poročila z “bankirjem” ?  Piška, z nobenim bankirjem se nisem poročila, šiza.

Poročila sem sem s 30 letnikom, ki je bil ravno sveže ločen,  imel sp in  za 800 EUR  nižjo plačo takrat, kot jaz. Brez doma,  v najetem stanovanju, s 3 leta tarim Renaultom, kreditom za stanovanje še z nadaljna 4 leta , ki je pustil prvi ženi, kredit pa moral še odplačevat tudi svojima strašema zanj – sem ga tudi jaz odplačevala, ta kredit za  za stanovanje iz njegovega prvega zakona. Jaz sem bila money maker…. Kakšen bankir torej….

 

daj malo se kontroliraj, kaj pišeš – kjer se zapletaš v svojih navedbah in še kako dokazuješ, da lažeš – furt na furt…..

A Spet si lacna? Dej privosci si ze to pisko da bo mir tule gor.

Oja si pisala si si, ne mores mene pretentat.. ocitno svojega juznaka lahko ampak mene ne 🤷‍♀️

Vem vem, si pisala to ze leta 20, tudi o botru, ki ga je uvedel v biznis.. potem pa ti meni pidtikas mafijo?! Vidis, zgolj svoje frustracije in zgodbo skusas podtaknit meni.. a ne pali manipulatorka! Lahko naklofave ponovno 20 strani, kot si me septembra multinicno v tisti temi napadala, jaz mam dobre energije zadost, ti pa si zlobno filala cel teden, ko si se pritajila z mona z zadnjega napada name prejsnji teden.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 13:56

A Spet si lacna? Dej privosci si ze to pisko da bo mir tule gor.

Oja si pisala si si, ne mores mene pretentat.. ocitno svojega juznaka lahko ampak mene ne 🤷‍♀️

Vem vem, si pisala to ze leta 20, tudi o botru, ki ga je uvedel v biznis.. potem pa ti meni pidtikas mafijo?! Vidis, zgolj svoje frustracije in zgodbo skusas podtaknit meni.. a ne pali manipulatorka! Lahko naklofave ponovno 20 strani, kot si me septembra multinicno v tisti temi napadala, jaz mam dobre energije zadost, ti pa si zlobno filala cel teden, ko si se pritajila z mona z zadnjega napada name prejsnji teden.

Pa ti vidiš, da sta obe isti? Ti njej podtikaš rdečega pajaca, ona tebi eno južno bla bla bla… Ti ne moreš nehat viset na monu in se brezplodno oblakdat, ona tudi ne. Obe sta usekani, odvisni od družbenih omrežij in očitno brez službe in brez svojega lajfa. Utrgane babe skratka. Cele dneve samo mon, drugega ne poznata. zanjo sicer ne vem, ampak ti si tukaj od devetih, očitno boš še cel popoldan, pa včeraj si bila tudi ves dan…bolno do amena.

Takšna vprašanja, kje je ‘fronta’ nakazujejo zmedenost in konservativni odnos do foruma, kjer bi naj bili le dve možnosti stališča: črno-belo, levo-desno, spodaj-zgoraj, Zahod-Orient, elitnost versus sociala, objektivno versus subjektivno, staro-mlado, svobodomiselno-militantno, religiozno-ateisticno,katolicizem versus vse ostale religije, belec proti drugim rasam, pro et contra živinoreji, cepilci-anticepilci,objektivno-znanstven racionalizem in praktična, kapitalistična usmeritev versus ‘teorije zarote’ oziroma intelektualna gverilska mentaliteta, pismeni proti pol-pismenim, pro-tech kontra anti-tech, materija proti duhu in tako dalje po teh kategorijah ad absurdum, do absurda.

Če je nekdo tako zdolgočasen in prazen, da sam po sebi nima vsebine, ki bi ga opredeljevala, potem izziva ‘mejo’, da si jo tako sam začrta, iz slike argumentov za in proti nečemu, potem to govori o njegovem pomanjkanju ustvarjalnosti v življenju.  Tak človek postane pain in the ass. 

Človek je vse preveč raznolik, da bi ga bilo možno definirati zgolj po črno belih merilih. Prav nesmiselno in nenaravno je to filistrsko početje.  Po domače ‘predalčkanje’. Saj nismo vsi le preprosti in pravilni štirikotniki. Eni smo celo več-dimenzionalni. Težko nas je primerjati in standardizirati. In nas tudi ni potrebno.

Potrebno pa nas je spredalčkati takrat, ko nas je treba izkoriščati.  Potem nastopijo merila in prepovedi, s čemer se bojda zaščitimo pred samimi sabo.

Po mojem se nas tisti ‘zgoraj’ tako bojijo, da ne bomo lepega dne spregledali njihove igre, da naredijo vse, tudi vse proti-človeško, da bi ohranili človeškost tam, ‘spodaj’, kjer so jo sami poteptali, da nas dušijo, ko želimo izraziti svojo resnico, ko nas zadušila s svojo, splošno sprejemljivo lažjo, ki jim vedno znova prinaša izjemne dobičke.  In tustim ‘spodaj’ vedno znova primanjkljaje.

Moja fronta je kvečjemu med tistimi ‘zgoraj’, ki zavajajo in nadvladujejo tiste ‘spodaj’, katere je treba informirati o pravi naravi tistih ‘zgoraj’, saj jim iluzija mehanske sreče zastira pravo sliko. Toliko o tem dolgočasju.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz vem☝️, 02.02.2023 ob 13:50

Kurc to pol pa taka zveza in svetlooki moški, da imaš potrebo se nateravat cele dneve po monu.🤣

Si že slišal za “multitasking” sposobnost?

Nekatere ženske lahko počnemo več stvari hkrati, pa ne šlampasto –  zmoremo, smo se tudi strenirale in zorganizirale tekom let dela in družinskih obveznosti;  delo včeraj in danes nič ne trpi, vzporedno vse teče.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 14:25

Si že slišal za “multitasking” sposobnost?

Nekatere ženske lahko počnemo več stvari hkrati, pa ne šlampasto –  zmoremo, smo se tudi strenirale in zorganizirale tekom let dela in družinskih obveznosti;  delo včeraj in danes nič ne trpi, vzporedno vse teče.

 

 

Itak itak, sploh ni dvoma o tem☝️….,jaooooooooo🤣🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
kalamari, 02.02.2023 ob 14:15

Pa ti vidiš, da sta obe isti? Ti njej podtikaš rdečega pajaca, ona tebi eno južno bla bla bla… Ti ne moreš nehat viset na monu in se brezplodno oblakdat, ona tudi ne. Obe sta usekani, odvisni od družbenih omrežij in očitno brez službe in brez svojega lajfa. Utrgane babe skratka. Cele dneve samo mon, drugega ne poznata. zanjo sicer ne vem, ampak ti si tukaj od devetih, očitno boš še cel popoldan, pa včeraj si bila tudi ves dan…bolno do amena.

🙂

Jaz ne visim samo na forumu MON – včeraj oddelano vvse službene obveznosti, res pa je, da mi mali otroci ne jokajo doma, ker so že polnoletni in na svojem;  službenih zadev e so bie vse popedenenane – sem sam svoj gospodar svojega časa;  zato mi nihče nima kaj očitat, če sem ob 2eh zjutraj morda na mon, ko delam službeno pa še s tujino ( časovna razlika)

 

Mesec varne uporabe interneta in pred nasiljem je: in še zato me je toliko bolj tale zadeva vzpodbudila, da se postavim zase in branim pred tako spletno nasilnico, ko se je tale Zartrose spravila name. Ne, ne očitam  primerjave in podtikanja  nekih regisgriranih drugih vzdevkov Ene Južne ipd., nima kaj javkat, ker so ji to tudi že drugi pisali, samo povzemamo predvidevanja drugih, ki so enako povzeli, da zna bit to tudi, kot še kateri drugi vzdevek – zato ker ni registrirana- ker so drubgi tudi ugotavljali, kaj vse še je pod katermi vzdevki. To ni moja domena.

Jaz ji  upravičeno očitam laži meni, sledenja po mojih postih, ustvarjanja nekega profiliranja mojega profila gede na zapise ( jasno, vsi vemo, da puščamo zapise na javnem forumu, ampak zloraba zapisov ali celo njihova priredba v korist prirejevalca z obračanjem vsebine in besed, ki dobijo pomen v korist obračalca, se pa ne sme početi); zato tudi odprta lopčena tema, ona pa serje po vseh drugih temah, da bi ji drugi pritjelvali, kako im aprav, in kako a “Atikin” njo napada. tipična metoda spiho manipulatorja. Tewga se pa ne bomo šli – ker ima ponovitveni vzorec, ker je to že počela forumašem, ki so šli s tega foruma, odšli (!). In se dela škoda, da forum tako proapda zaradi takih.

Njenega označevanja  in karakteriziranja z rdečimi pajaci, žaljenja in podtikanja glede mojega partnerskega živjenja, napleta laži o bankirjih,  da kaj sem se poročila z bankirjem,  pa se nikoli nisem poročila z bankirjem, ipd – zapisane prebrane  stvari obrača drugače, in navaja izkrivljeno in drugače iz mojih zapisov pod registriranim vzdevkom. To je problem. To je intenetno nasilje. To je srž vsega problema.

 

Da so na tem forumu trenutno 3 bully spletno nasilne ženkse, ko so med seboj povezane – si v temah pomagajjo napadat nas, ki si nas ne morejo podredit, ker so nam zavistne postov, kometarjev, življenja, kar so prebrale iz naših zapisov… To je problem.  Ker so internetne nasilnice, zalezujoče. IN kasno, se moraš spustiti na njihov komunikacijski nivo, tak rabi določen pingpong, da ga napsihiraš z resnico, da se sdam nalima na svoje laži, da neha….

Februar – mesec varne uporabe interneta je. Zato. Sem si vzela čas  včeraj , pa danes – da ji zaprem “Zartrose”  lažnjivi kljun, ker se že 3 mesece spravlja name na registrirano uporabnico z obtožbami. To je spletno nasilje.. Da se vidi, kaj počne na nekem javnem forumu – da so ljudje odšli zaradi takih. Ker moderacija foruma  deluje trenutno malo drugače. Meni ni probloem tiškat – znam hitro, z veseljem. Za svojo pravcio in resnico pa še toliko bolj, če je izvedeno internetno nasilje.

Ja, nekatrerim se nam trenutno da – ker  internet bullyji tega ne smejo početi. Pa ženska gor ali dol. Se nič ne gleda zato skozi prste.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 14:43

🙂

Jaz ne visim samo na forumu MON – včeraj oddelano vvse službene obveznosti, res pa je, da mi mali otroci ne jokajo doma, ker so že polnoletni in na svojem;  službenih zadev e so bie vse popedenenane – sem sam svoj gospodar svojega časa;  zato mi nihče nima kaj očitat, če sem ob 2eh zjutraj morda na mon, ko delam službeno pa še s tujino ( časovna razlika)

 

Mesec varne uporabe interneta in pred nasiljem je: in še zato me je toliko bolj tale zadeva vzpodbudila, da se postavim zase in branim pred tako spletno nasilnico, ko se je tale Zartrose spravila name. Ne, ne očitam  primerjave in podtikanja  nekih regisgriranih drugih vzdevkov Ene Južne ipd., nima kaj javkat, ker so ji to tudi že drugi pisali, samo povzemamo predvidevanja drugih, ki so enako povzeli, da zna bit to tudi, kot še kateri drugi vzdevek – zato ker ni registrirana- ker so drubgi tudi ugotavljali, kaj vse še je pod katermi vzdevki. To ni moja domena.

Jaz ji  upravičeno očitam laži meni, sledenja po mojih postih, ustvarjanja nekega profiliranja mojega profila gede na zapise ( jasno, vsi vemo, da puščamo zapise na javnem forumu, ampak zloraba zapisov ali celo njihova priredba v korist prirejevalca z obračanjem vsebine in besed, ki dobijo pomen v korist obračalca, se pa ne sme početi); zato tudi odprta lopčena tema, ona pa serje po vseh drugih temah, da bi ji drugi pritjelvali, kako im aprav, in kako a “Atikin” njo napada. tipična metoda spiho manipulatorja. Tewga se pa ne bomo šli – ker ima ponovitveni vzorec, ker je to že počela forumašem, ki so šli s tega foruma, odšli (!). In se dela škoda, da forum tako proapda zaradi takih.

Njenega označevanja  in karakteriziranja z rdečimi pajaci, žaljenja in podtikanja glede mojega partnerskega živjenja, napleta laži o bankirjih,  da kaj sem se poročila z bankirjem,  pa se nikoli nisem poročila z bankirjem, ipd – zapisane prebrane  stvari obrača drugače, in navaja izkrivljeno in drugače iz mojih zapisov pod registriranim vzdevkom. To je problem. To je intenetno nasilje. To je srž vsega problema.

 

Da so na tem forumu trenutno 3 bully spletno nasilne ženkse, ko so med seboj povezane – si v temah pomagajjo napadat nas, ki si nas ne morejo podredit, ker so nam zavistne postov, kometarjev, življenja, kar so prebrale iz naših zapisov… To je problem.  Ker so internetne nasilnice, zalezujoče. IN kasno, se moraš spustiti na njihov komunikacijski nivo, tak rabi določen pingpong, da ga napsihiraš z resnico, da se sdam nalima na svoje laži, da neha….

Februar – mesec varne uporabe interneta je. Zato. Sem si vzela čas  včeraj , pa danes – da ji zaprem “Zartrose”  lažnjivi kljun, ker se že 3 mesece spravlja name na registrirano uporabnico z obtožbami. To je spletno nasilje.. Da se vidi, kaj počne na nekem javnem forumu – da so ljudje odšli zaradi takih. Ker moderacija foruma  deluje trenutno malo drugače. Meni ni probloem tiškat – znam hitro, z veseljem. Za svojo pravcio in resnico pa še toliko bolj, če je izvedeno internetno nasilje.

Ja, nekatrerim se nam trenutno da – ker  internet bullyji tega ne smejo početi. Pa ženska gor ali dol. Se nič ne gleda zato skozi prste.

 

 

 

Mater al boste s črevami prešisale celo zaostalo defektno monovsko kuro in našega šizeka bosonogega darčija. To pa res mora bolet kot sol na rano, da nastanejo neskončni izlivi na javnem forumu, ha?……jaooooo🤣

 

Kaj imaš ti od tega? Ko se tako krvosesno zaganjaš in tipkariš laži po MON?  Kakšno satifkacijo doživljaš na MON, ko to počneš, ko takole najedaš MONovcem? Ko pišeš takole laži? A te samo to zadovolji še trenutno, ali kaj? Kaj rabiš – kaj ti zrihtamo – a moškega  rabiš ali kaj, da bo mir pred tvojim norenjem po MON?

Daj  dobronamerno – pojdi magari  na kolo pa se preguraj na njem,  sonce je zunaj že celi dan; odgoni ene 20ko, al pa od trgovine do trgovine, pa po opravkih –  boš mela več koristi, kot laži tukaj napletat po MON.

Danes je tovrstna rekreacija že za menoj, prav prijalo je –  zdaj pa službene ovbveznosti ,pa na MONu moram pazit,  da ne boš spet spuščala svoje rdepeoajacne frustre po drugih postih  na MON. Tukaj piši, tukaj si daj duška, če se že ravno na kolesu ali kje drugje ne moreš preluftat in prevetrit možgane.

Zartorse: mesec varne uporabe interneta  in nenasilja na spletu je. Če še ne veš. Upoštevaj to, prosim.

JAz njej to ne podtikam, ona je meni zato jo klicem rdeca pajacka, ker v multinocnosti njenih nikov mora imet en nik 🤷‍♀️

OH ne lazi spet. TI napadas,TI  grozi, TI podtikas..

Torej ta tvoja bla bla ponavljajoca se creva pod tisocimi niki so brezvezna, dej raje uresnici svojo groznjo da zacnem pisat iz svojega profila.

Pa povej nam, s kaksnim.namenom hoces moj ip, ko si vceraj cel dan blejala ip ip ip ip, mi hoces kako goljufijo podtaknit hmmmm?

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 02.02.2023 ob 15:05

 

Kaj imaš ti od tega? Ko se tako krvosesno zaganjaš in tipkariš laži po MON?  Kakšno satifkacijo doživljaš na MON, ko to počneš, ko takole najedaš MONovcem? Ko pišeš takole laži? A te samo to zadovolji še trenutno, ali kaj? Kaj rabiš – kaj ti zrihtamo – a moškega  rabiš ali kaj, da bo mir pred tvojim norenjem po MON?

Daj  dobronamerno – pojdi magari  na kolo pa se preguraj na njem,  sonce je zunaj že celi dan; odgoni ene 20ko, al pa od trgovine do trgovine, pa po opravkih –  boš mela več koristi, kot laži tukaj napletat po MON.

Danes je tovrstna rekreacija že za menoj, prav prijalo je –  zdaj pa službene ovbveznosti ,pa na MONu moram pazit,  da ne boš spet spuščala svoje rdepeoajacne frustre po drugih postih  na MON. Tukaj piši, tukaj si daj duška, če se že ravno na kolesu ali kje drugje ne moreš preluftat in prevetrit možgane.

Zartorse: mesec varne uporabe interneta  in nenasilja na spletu je. Če še ne veš. Upoštevaj to, prosim.

Zartrose, replicirano na tole, ker ni prijelo:

 

Zartrose izven profila 

02.02.2023. ob 13:56

A Spet si lacna? Dej privosci si ze to pisko da bo mir tule gor.

Oja si pisala si si, ne mores mene pretentat.. ocitno svojega juznaka lahko ampak mene ne 🤷‍♀️

 

Kakšnega južnjaka? Kje sem napisala, da je moj partner “južnjak” ?

Sem napisala , da moj  trenutni partner ni Slovenec – ti prilepim, dane boš spet lagala, da ni res? Zapletaš se v svojih lažeh in navedb ah, da se kar kadi.

 

 

– vidiš čisti dokaz – te bom lovila še našrej na to: kako ti obračaš lažnjivo besede- in to počneš v primeru tvojega napada name.. To sem ti končno dokazala in ti dokazujem, kaj in kako počneš – ker slejkoprej si se zaplezala v svojih lažnih navajanjih,  manipulativnem spreorbačanju besed, da je v tvojo korist – to je tvoja ustaljena praksa na MON. Zdaj imaš dokaz, kako in kaj pošneš.

Jaz nisem nič “lačna”. Lačna si samo ti, lačna pozornosti na MON. Zato nas nekatere napadaš takole grdo, kar počneš. Ker si nam zavistna. Pa se ti nisem ne vrgla na izvoli na tvoje prste, niti se ti nisem ti izpostavila, ali vsiljevala v tvoje poste, kot si se ti v moje. Ti si me zalezovalsko izbrala. To je tvoj problem.

Ja potem pa upostevaj svoj nasvet nadilnica jedna, ti nad mano izvajas nasilje ze od leta 20 jaz se pa branim. In ne bom dopustila, da lazes o meni in se delas svetnico in lazes da si zgolj dva mesca tuki. Tvoji zlocini se ne bodo pokopali in ravno v mesecu varnosti imam namen opozarjat na internet nasilnice. Ti se pa drzi svojga zdravila in v tem mesevu ne napadaj kaj meni spet podtikas svoje svinjarije.

Sem rekla lahko dpet 20 strani napadas, ne bos zmagala. Sla bos brusit kremplje in cez par dni ponovno napadla. Jaz pa vesce skoz odbijam vase napade, ne rabim umikov, ker sem pretr oreh za vas ljigavke nagnusne laznive hijenske.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 02.02.2023 ob 15:08

JAz njej to ne podtikam, ona je meni zato jo klicem rdeca pajacka, ker v multinocnosti njenih nikov mora imet en nik 🤷‍♀️

Zakaj “mora” nekdo imet pa tvoj nick – kdo si ti, da boš drugim nicke podeljevala  na MON?

 

Jaz nisem nikoli pisala kot multivzdevčno, niti ne pišem kot mutivzdevčno. Pobrkala si že mnogo stvari – tebi se dejansko že meša, od MONa. Kako zavajaš in lažeš, kakšna je tovja “taktika”,  imaš pa zgoraj na primeru “južnjaka” obrazloženo….

New Report

Close