Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek velike družine, vprašanje

velike družine, vprašanje

Glede na to, da je tukaj en kup zagovornikov velikih družin, vam bom povedala da je vse skupaj eno sranje! Sama imam 10 letno hčerko, rodila sem mlada, imava lep odnos. Leto dni nazaj sem začela zvevo z novim partnerjem, ki ima iz prejšnjega zakona KAR 3 OTROKE (17,15 in 12 let)!!! Ko so otroci pri bivši ženi ni nobenega problema, ko so pri naju pa ne vem več kaj naj delam. Sem tudi v 3 mesecu nosečnosti in sem popolnoma izčrpana. Partnerjev najstarejši sin je propalica. Nima službe, igra video igrice in se dobi s kakim sebi podobnim prijateljem. Izredno len, ko ga prosim da kaj postori me ozmerja. Partnerjeva 15 letna hči je problematična, katastrofa. Osnovno šolo komaj naredila, kadi, agresivna in zadirčna. Najmlajši pa je nesocializiran divjak. Ko smo skupaj samo še kričimo in norimo. Ta blesava velika familja mi pojeda pamet!!! Ne imejte več kot 2 otroka, vam polagam na srce

 

Sicer nimam otrok, ima pa moja sestra 3. Res je grozno, tut ona je zmeri zmatrana. Frocovje pa skače in kriči

Odgovor na objavo uporabnika
mama752, 23.09.2022 ob 00:47

Glede na to, da je tukaj en kup zagovornikov velikih družin, vam bom povedala da je vse skupaj eno sranje! Sama imam 10 letno hčerko, rodila sem mlada, imava lep odnos. Leto dni nazaj sem začela zvevo z novim partnerjem, ki ima iz prejšnjega zakona KAR 3 OTROKE (17,15 in 12 let)!!! Ko so otroci pri bivši ženi ni nobenega problema, ko so pri naju pa ne vem več kaj naj delam. Sem tudi v 3 mesecu nosečnosti in sem popolnoma izčrpana. Partnerjev najstarejši sin je propalica. Nima službe, igra video igrice in se dobi s kakim sebi podobnim prijateljem. Izredno len, ko ga prosim da kaj postori me ozmerja. Partnerjeva 15 letna hči je problematična, katastrofa. Osnovno šolo komaj naredila, kadi, agresivna in zadirčna. Najmlajši pa je nesocializiran divjak. Ko smo skupaj samo še kričimo in norimo. Ta blesava velika familja mi pojeda pamet!!! Ne imejte več kot 2 otroka, vam polagam na srce

 

In ti si sla z njihovim ocetom narediti otroka? Pri takem ocetu, mislis, da bo vajin otrok kaj drugacen kot njegovi starejsi trije?

Nič se bati…vse enkrat zraste,pač kdo je hotel imeti toliko pamžev,jih mora tudi obvladati,pa ne na pamet govoriti,da ne gre. O ja…vse gre,če pri nas funkcionira vzgoja s tremi otroki,lahko pri komu drugemu isto…ker mnogi imajo otroke samo za številko,saj se tudi ve zakaj…čim manj cele dneve viset na FB ju in podobnih straneh,tako bodo otroci tudi deležni starševe bližine,ne da so odmaknjeni in valda,da delajo vse po svoje…videno,že marsikje…

 

Lp

Zgornji moj post je bil namenjen osebi “ne bi hvala”…

Pozabil citirat njen post…

Za avtorico!

Je lahko tudi obratno. Poznam družino, kjer so trije popolnoma normalni otroci, pa oče tudi medtem ko ravno njihova mati ves dan visi na telefonu ali pa hodi k kolegicam in do kafičev.

in zakaj si se šla oplodit moškemu, ki že ima 3 otroke, s teboj bo imel pa še četrtega?

vaši otroci so odraz vas. in zapomnite si to že. ne vem kaj jamrate.

 

pa se nekaj je… dober lastnik ma dobrega psa… znači slab ima slabega.

Velika družina je nekaj najlepšega. Je pa potrebno veliko delat na vzgoji in odnosih. Da so otroci taki kot praviš da so, je najbolj odgovoren prav oče. Pa še, ko se iitokom podre primarna družina,  so večkrat rezultat problematični otroci.  2x kriv.

Mislim da to nima veze ali imaš dva ali tri. Imava tri, z vsakim otrokom pride ena odgovornost več.

Vidva skupaj pa jihboste imela celo pet 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Takoje, 23.09.2022 ob 07:36

Velika družina je nekaj najlepšega. Je pa potrebno veliko delat na vzgoji in odnosih. Da so otroci taki kot praviš da so, je najbolj odgovoren prav oče. Pa še, ko se iitokom podre primarna družina,  so večkrat rezultat problematični otroci.  2x kriv.

Tako je. Avtorica, večkrat preberi, mogoče boš pa zastopila.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 23.09.2022 ob 07:31

vaši otroci so odraz vas. in zapomnite si to že. ne vem kaj jamrate.

 

pa se nekaj je… dober lastnik ma dobrega psa… znači slab ima slabega.

Res je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne vem zakaj vse velike družine metat v isti koš. Poznam veliko družin z več kot tremi otroki, pa so čist ok družine.

sicer prepozno zate, ampak, da si po 1 letu poznanstva  3 mesece noseča z nekom, ki ima 3 razturane otroke? A misliš, da ni nič za odgovoren tvoj partner? Tudi ti si se odločila za veliko družino, mar ne? Tvoj otrok bo imel 4 polbrate/polsestre. Ko si se zapletla z očetom 3 otrok, bi razmišljala. Sedaj pa sprejmita odgovornost, pa tudi tvoj partner naj po oče v pravem pomenu besede svojim otrokom iz prejšnjega zakona. Najbolj fajn je jamrat in vsepovprek obsojat. Začnite se odraslo obnašat.

Po mojih izkušnjah je ravno obratno. Otroci iz velikih družin so ponavadi bolj potrpežljivi, strpni in raje pomagajo en drugemu. Dosti manj egoizma in razvajenosti. Žal si naletela na primer, kjer so razpuščeni in podivjani. Ni pa to pravilo. Nikakor ne.

partnerjev sin je propalica, ker pri 17 letih nima službe, igra video igrice in se dobi s kakim sebi podobnim prijateljem. 

 

daj malo to dodelaj no.

in zakaj pri fakin 5 otrokih delata šestega?

Te moti, da morda bivša od tvojega dobiva dodatek za veliko družino? Tvoja sončica je pa seveda zlata?

Moj ima tudi veliko družino od prej in so bili za moje standarde katastrofa ma sem jih porihtala.

Tudi sama sem rajši za manjše družine, ker otroke lažje vzgojiš. Poznam pa nekaj večjih družin in so vsi otroci prav vzorni. Ogromno zavisi od staršev.

Je pa tvoja situacija recept za katastrofo. Moškega komaj poznaš in greš za nosit z njim. S tem da veš, da ima že tri problematične otroke, ki jih očitno ni znal vzgojiti. Res misliš, da se bo čudežno spremenil in se vajinem posvetil z vsem srcem in razumom, ki je tudi potreben pri vzgoji? Upoštevaj, da bo tudi tvoja hčerka zdaj zdaj v puberteti, ki tudi pri pridnih in ne problematičnih otrocih prinese marsikakšen prepir in siv las. Ti pa si utrujena že zdaj. Kako se vidiš z dojenčkom, svojo pubertetnico in tremi nevzgojenimi pubertetniki ter partnerjem, ki zadeve očitno ne obvlada?

 

Blesava tukaj si samo ti. Zakaj pri svetem križu bi si želela partnerja  s 3 kot praviš problematičnimi otroci in z njim še dva? Si si sama odgovorila. Kaj si psica? Kdo še kar rojeva in rojeva.

Primer poznam prijatelj se loči, prej dva odrasla, spozna novo 20 let mlajšo. Pogoj, da sta skupi, da nimata več otrok-ona, ker jih on ne želi. Ona to sprejme, čez 4 leta skrivno zanos. Pustil jo je, ker njegove želje ni jemala resno.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 23.09.2022 ob 09:13

partnerjev sin je propalica, ker pri 17 letih nima službe, igra video igrice in se dobi s kakim sebi podobnim prijateljem. 

 

daj malo to dodelaj no.

in zakaj pri fakin 5 otrokih delata šestega?

pa če ti rečem, da je fukjena baba, vse fukjeno.

Odgovor na objavo uporabnika
budala babja, 23.09.2022 ob 17:29

pa če ti rečem, da je fukjena baba, vse fukjeno.

kak se zgoni tako zanos. veš ono, na sebe vlečemo sebi enake. poglej njegove otroke, takšni so tudi tvoji.

 

Odgovor na objavo uporabnika
LOL183, 23.09.2022 ob 09:49

Te moti, da morda bivša od tvojega dobiva dodatek za veliko družino? Tvoja sončica je pa seveda zlata?

Moj ima tudi veliko družino od prej in so bili za moje standarde katastrofa ma sem jih porihtala.

Ker “dodatek za veliko družino” je pa tako visok, da pokrije (vse) stroške, ki nastanejo?

Ekonomistka in pol…

… očitno bo treba vzeti v roke še malo literature s finančnega področja.

    https://aeq.si/otroci-so-podoba-svojih-starsev/

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 23.09.2022 ob 07:28

in zakaj si se šla oplodit moškemu, ki že ima 3 otroke, s teboj bo imel pa še četrtega?

zato, ker je gnila v betico.

 

Odgovor na objavo uporabnika
budala babja, 23.09.2022 ob 17:53

zato, ker je gnila v betico.

 

pa zato, da se bodo ti vseprek pomešani, čez deset, 20 30 let poparčkali, incestirali in slovenčki izumrli

https://images.app.goo.gl/PQFRywdsqJnpracYA                               to si preberte …in ozavescene starse ,prebujena druzina,otroci  nas potrebujejo,knjiga o otrocih,izstekani najstniki in starsi ki stekajo,in obvezno tudi.zdrav otrok ljubezen starsev,najina ljubezen ,ohraniva najino ljubezen…

New Report

Close