Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Veliko sonca

Veliko sonca

Naredil se je lep in sončen dan. Sonček sije in vemo za koga. Muca preveč je kavice : – )).

Hej, živjo !
:))))))))))))))))))

Hojla živjo…uh ta nasmeh je pa sam zate…
Kako si uganil ob kavici..mmm pa še sladkam se ob tortici..
Uh kavice ni nikoli preveč zame veš,,pijem tako specialno…

Vračam VELIKKKKK SONČKA…pa veliko dobre volje****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober in lep nedeljski vecer,

soncek ze spi, zdaj naj luna poskrbi za vaso dobro voljo.. K.R., res sem vesel, da si se zacel pojavljat pri nas.. Celo nasega zajcija si zbezal na forum, pa ceprav na kratko..
Muca pa res poloka veliko kavice, hmmm, ob matematiki jo bo pa se vec…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

.. vam zeli vasa Marija.
Dober vecer vsem, vsem, čisto vsem.
Tudi tebi, K.R., in ….. hm, ne vem, kaj naj
ti izrečem za dobrodošlico… res ne vem.
Hvala ti v imenu tistih, ki so morda vsled
tvoje pozornosti trenutno v situaciji, ko ne najdejo pravih besed, da ti napisali to, kar želijo povedati. Jaz pa rahlo slutim, kaj ob tem občutijo, čutijo in kaj se v njihovih srcih dogaja. Zato in še za kaj ……K.R., bog ti polončkaj, hvala ti.
In – prisrčno dobrodošel!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nočni cmok za muco : – )).

Zajček ! : – ))

Tebi hvala !! Ob tej priliki naj ti povem. Zelo rad te berem . Hvala lepa za tvoje pisanje. Lepo in zvezdno noč : – )).

:))))))))))))))))))))))))))))))))) Zvezdna noč-…uaaaaaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…..sej, sej, sej, pa Oliverček, pa tista moja, ej,
ko ne morem in ne morem brez nje vsaj enkrat
na teden:

Živi živi živi se, nije lako mora se,
s tobom ili bez tebe …….
živi živi živi se……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9999

yah, Magazin rula tole !

ahooj knight rider – mava različen tajming – zato posiljam tudi sonček nazaj, naj ti sveti, naj sveti vsem:))

… on je rekel soonce;-)

New Report

Close