Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Tudi jaz ne ;-)))

marjanca izpod klanca, nas mal nateguje na suho;))

Hoče nas mal, sam mislim, da še ona ne šteka da nas ne…

no, ok naj se malo zazlozim, da ne bo tako cudno :))))

moj ex je imel full velikega in me je vaginalno ZELO bolelo ,veliko manj pa kot analno in sva pac zato skoraj vedno prakticirala analo 🙂 in ja tudi to me je full bolelo samo pol sem pa kar na enkrat ugotovila, da mi pase :))))

ene imam pac nesreco z zelo malo luliko :))) (je zlo ‘plitka’ in ozka :(( in ja, to je tezava. ze pri ginekologu mi je full hudo.

ah no kaj zdaj?

in zakaj mi ne bi smelo biti vsec obratno? zato, ker vecini ni????

pa tudi ne pase mi ce me tip lize, a je to tudi toliko ne verjetno?

ah…saj res… mora biti rako kot je vam vsec, ce ne se kdo zajebava!

Tega nisem trdil nikoli in nikjer! Občutek pa sem in imam da nas hočeš mal…, no sicer samo moje osebno mnenje. Imej se lepo še naprej mala!

mah… imej obcutek kakrsen koli hoces! zaztakni si ga v rit!

Marjana, oprosti, če sem te s čim prizadela, to ni bil moj namen…uživaj z nami še naprej in le kje si pobrala, da mora biti vse kot nam paše, mi smo itak vsak patron zase-ne skrbi;))..mnenja se vedno krešejo, če ne drugače pa iz zezanja;))…

pa tebi itak paše dragi, če te kdo en mal;)), kaj se zdaj zgovarjaš…hihi, marjana dej ga še;))

Ej, sploh ti ne bi bilo potrebno razlagat, ti si napisala svoje, jaz svoje, ker si res prva ženska od katere sem slišala, da ji tako paše… ki ti tako paše in vse je enkrat prvič in gremo dalje…vsaj jaz;))

Nisi na moji strani??? Naj si vtakne prst tja, kjer ji najbolj paše in to taveliki in tadebeli!!!

Te teme sm pa prov navelicana ze…se na vseh drugih forumih je vsaj kej podobnga…

www.studentarija.net

Odpri novo temo, Rubyka! Boš vidla kako enostavno je napisati nekaj, kar še ni bilo predebatirano

eh, ja vem… moski imajo probleme s premalimi penisi zenske s preveliko vulvo ostale stvari ne obstjajo a ne 😉

ah saj ni vazno 😉

uzivaj 😉

Sj ne kritiziram…samo komentiram 🙂

www.studentarija.net

Pa vseen odpri eno novo, bo vsaj kaj za pisat :-))

Kdor zna, zna!

Ja? Zelo si diskretna!

Hvala

Ni za kaj!

Še kdaj….

Vprašanje samo kaj!

M. Kučan 1991: “Nič več ne bo tako kot je bilo!”
A teme ne komentiraš?

Kar se tiče velikosti je tako, seveda je pomembna samo če ga ne znaš uporabljati ti nič ne pomaga.Je pa tudi relativno to kaj je za ene velik k*****!?

aha.
In ” neznanje” je samo izključno njegova krivica?

Pol pa povej kaj znam?

New Report

Close