Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

že velikokrat predebatirana tema, ženski odgovori znani: velikost penisa ni pomembna, pomembna je tehnika…… bla bla bla. Še moja backa ni bila nič drugačna (ni pomembna velikost), potem pa vsakega vprašala kolikšnega ima….
A vsaka bi imela največjega!
Kaj pa vagina? Če je luknjica prevelika? Bi jo blo treba zašit? Ali pa smo moški manj izbirčni, važno je le da jo ima!

Moje mnjenje pa je, da je velikost pomembna; ne samo tehnika. Saj ti tehnika paše, sploh, če je raznolika, samo na koncu pa vseeno paše en konkreten bulafon………
:))

Jasno! Menda si edina, ki to javno in pri čisti zavesti, hahahah, tudi prizna!
Kaj pa glede luknjice misliš?

ja, baje imajo(imate) moški raje ozko………A res?

Le kako veš?!? Več trenja pride, hahahaha

Sam si ne belimo glave s tem, zato iščemo le take, ki imajo lulice! Aja, saj jo ima vsaka, hahahahah

važno je le, da ga ima :-)))

pa da ga zna uporabljat

pa da ga parkrat na leto zdepilira

pa da ga čutm prav tam in prav tako, kot mi paše

pa še najbolj mi paše, da ta ravnopravdolgindebelorgan pripada nekomu, ki ga …..
(ne upam napisat – vraževerna :-)))

… pa res, sam da ga ma :-))

poglej, očitno še nisem imela extremov, ne v + ne v -, ker se nad nobenim ne morem pritoževat…ampak obseg, ta pa nekaj pomeni…in če premislim, me 24 cm bolj straši kot navdušuje…
glede velikosti naših luknjic pa velja verjetno nekaj takega : če si se že enkrat zgubil, ne boš menda še enkrat v isto jamo ril…hehe…
lp

KIR, podvprašanje: je tista packa tam spodaj mogoče backa?!

No, nazadnje si vendarle priznala, hahaha

Nič jasno pa o preveliki luknjici

No, zelo realno in nazorno si odgovorila, ni kaj. Čeprav se še nikjer nisem izgubil, samo sprašujem če se to res zgodi enkrat

Ne, ker P ni B! Mislim da ne

LOL

Smotko!
:))))))))))))))

Zakaj smotko, ljubči?

se še ni noben pritoževal ;-)) in zgubu ne he he

Baje nam sploh ne pašejo veliki, ker prej povzročajo bolečine in stalno napetost, da ne bo šel pregloboko, da bi bolelo…tako da res ne vem od kje moškim misel, da imamo ženske rade velike,vprašaj malo ženske okoli sebe, in to vprašaj take, ki so res probale imeti v sebi velikane.
Če mene vprašaš je najboljsi uni srednji , mene bi motil le mali in ozek, ker bi se kot si že napisal, izgubil v meni in ga ne bi nič čutila.
In zato predvidevam, da ne čutijo ženske muce le moški z ozkim t…, kajti ne vem če je kje res kakšna lulika tako velika kot postonjska jama;))…največ užitka ti da debelina se meni zdi, ne pa dolžina;))…haha-neda Kir;))

A je tebi čisto vseeno, kakšan je ženska; sam da ima lulico?

ok mačkon, čuvaj da se ne izgubiš…no, moja bi te že zelo lepo objela in še lepše sprejela…

nisi pa prepričan, vidim…

lp

:-)))))) Skoraj, sam imet jo pa mora! hahahahah

Noben ostal noter? In čeprav je tako prijetno; jaz bi ga kar not pustu! hahahah

Glede tvoje? Sem ljubči sem!

to pač ne!!! je tko fajn, ko gre not pa vn pa not pa vn 😉

Ja, presenečaš me vedno znova! Ni kaj dodat in vedno imam zadnjo besedo jaz: prav imaš, draga!

mmmmmmmmmmm!!! Tebi tud?!?

glede Pjev in Bjev…
hehe, veš, ko moje noge objamejo sladko moško telo se ni še nihče izgubil…
lp

Ti si kar misli, da imaš vedno ti zadnjo besedo…misli..misli;))..
Presenečam, le zakaj…enkrat me bereš tako, drugič tako in nato sem jaz polna presenečenj, ampak to nč hudga, ti ob meni vsaj nikoli ne bo dolgčas;))neda???

Oh, ko bi mi blo to enkrat dano občutit!!!!

New Report

Close