Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Tvoje besede me ne ganejo, tako, da si lahko brez skrbi in upam, da si boš to tvojo drago hitro izbil iz glave, ker se ti utegne stanje še poslabšat….

Moje stanje tako dobro poznaš? Pa tud na vpr. nisi nič odgovorila

Tvoje stanje je še slepemu jasno, kar se tiče tvojih vprašanj mislim, da nisem dolžna odgovarjat na njih…al se motim?

Upam pa da res ni tako hudo s teboj, kot zgleda…če pa, pomisli na svoja otroka in ženo ti bo lažje, ker veš da te čakajo doma..

In jaz res na mojo srečo nisem oseba za katero me imaš….

Vse kar si napisala je MOŽNO!

Ne mislim da si dolžna, lepo bi pa bilo!

Hahaha življenje je tako kot ga živiš…….

No tega te pač nisem vprašal

Škoda, pa bi me moral…

Raje mi povej zakaj si tako hudičevo diskretna?

Tako mi paše….

Očitno, no pa se igraj naprej, jaz pa bom tvoje poste ignoriral

Živiš v zblodi………..ignor

morti ja, morti ne!

Bogi…

Ja.
In ti si prišla na ta forum izključno zaradi tega da bi se prepirala z mano? Le s čim sem si pridobil tako strašansko naklonjenost?

Edini moški si, ki se mu ljubi odgovarjat na pravokacije;))

Br jutr dragi, se še kar nisi pomiril, ti tale diskre… ne da spati;)), o jaz pa mislila da ne spis le zaradi mene…haha

Zdravo draga! Seveda zaradi tebe ne spim.
So pa tudi trenutki, ko zaradi neverjetno grdih dejanj nekaterih, samo to je druga zgodba in ni za javnost

Daragi moj kdaj boš dojel, da se motiš?!

Ko me boš v to prepričala, draga!

Dragi, te moram tudi danes učiti..ne dovoli ljudem da te ganejo, sploh ne tistim, ki te niso vredni in sploh ne nekemu netu-forumu, nekomu, ki je lahko tukaj vse, real pa je vse kaj drugega…dragi, dihaj dihaj z mano in dan bo lepši…naj te ne ganejo besede na forumu nekoga, ki si to želi, te provocira…imela sem te za bolj zrelega…uživaj s tistimi, ki se znajo hecat na tvoj nacin…

Te že poslušam, draga!

Nisem tvoja draga, a ti to res ni jasno?!

“JAZ” ne me narobe razumet ampak, mislim, da se mora v življenju vsak prvo zase brigat in če se le da ne vtikat v tuje zadeve. Tolažbo zna vrjetno tudi sam poiskat…..

Jasno kot beli dan, zdi se mi, da je to celo sreča zame! Samo nisem o tem. Prepiranje imaš očitno najraje od vsega.
In kako prav imam!

Diskretnost, se strinjam, ampak tako se naj bi dogajalo v realnem življenju,pa veš da se tudi tam povečini ne, da se vsi preradi vtikajo v druge stvari, samo v svoje ne, da sosed več ve o tebi, kot ti o sebi…in tako dalje…
Netna komunikacija pa je daleč od reala, tukaj si vsak lahko-upa dovoli-ti vse, tudi vtikati v druge, tolažiti…forum je forum, real pa real in če se že tam ne počne kot bi se moralo, kako lahko pričakuješ, da se bo tu, pa brez zamere;)) ampak življenja ne moreš primerjati z nekim “seks forumom”…

New Report

Close