Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Tvoj ima res 24 cm?
:)) al je to samo tvoja želja?

acjom napisal:

> Tvoj ima res 24 cm?
> :)) al je to samo tvoja želja?
>

Pridi pa vidi.

Pijem pusim i devojke rusim!

Ženska si moč(stisk) mišic regulira s rednim stiskanjem le-teh…..če redno vadi (keglove vaje) za mišice (predvsem po porodu) ni šans, da je “prevelika”…..

Tolk, da veš..;))

predvidevam, da maš zdaj vsaj kakih 15 mailov ;-)))

No, zdaj si me potolažila: hotel sem slišat, da je EDINO moj pravi! Hvala ljubica!

aha…………kje te najdem?
:))))))))

LOL

Vibriranje in znanje kako uporabljati bulafon.Pravilna zadovoljujoča tehnika…

no… kar napiši, kar napiši… ;-))))

Sem ti že dan prej napisala , da ne sanji, le od kje bi ti videl mojo rito ali slišal moj glas, dragi, prebudi se, dan je in nehaj sanjati, ma je pa lepo, da toliko misliš o meni, da se ti prikazujem že ne vem kje, halooo, zbudi se;))!

Jaz kar sanja (m) naprej. Kako lepe sanje!

Ko se boš prebudil, me pocukaj za rokav, da se prebudim še jaz;))!

Na mojem mailu.

Pijem pusim i devojke rusim!

Bom poslušal, hahaha

jaz imam pa rada velikega;))))), pa debelega tudi;))))))

točno takšnega, kot je tvoj Kirči;))))))))))

Roko na srce,raje imam 25 cm ,kot 10 😉

Verjamem pa,da je moškim bolje,ce je vagina ozka,kot razsirjena.:)

Mah kaj jaz vem… se mi zdi, da mi je bolje za vaginalno, ce je manjsi in tanjsi… pri anali mi je pa bolj vsec ce je bolj velik in debel 😉 :))))

a sem zahtevna?:)

Jest mam raj obratno 🙂

:)))

100 ljudi 200 cudi 😉

Res:)
Nisem si mislila,da bom kdaj prebrala tak odgovor:))))

🙂

ja, ocitno imam posebno anatomijo :))))

hehe, jaz pa tako kot jo imaš ti – gladko, vlažno, obrito in “s kupčkom”, kot smo včasih rekli :-)))

Očitno pri tebi še Štajerec s 24 cm odpade, kaj šele jaz??

Hmm, razumel bi če bi bilo obratno, tako pa? Tankega v vagino, debelega v anus? Po navadi hočejo ravno obratno, sicer sto ljudi, sto čudi…

Tudi jaz slišim to prvič iz ženskih ust…ma nenene, tukaj piše, kar pa piše, še ni rečeno, da je to res;)).
Ponavadi je ravno obratno aha…ampak tudi izjeme so, marjanca ti samo uživaj, take imajo moški najraje…ker si tako redka, ki velikega in debelega z veseljem spraviš v svojo rito;)).

New Report

Close