Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Draga moja tudi net ni več kot je bil včasih samo cilj zabave in sprostitve….danes je to stvar od katere so žal nekateri odvisni in so pripravljeni veliko tvegati za virtualne prijatelje….se strinjam s teboj da je resnično življenje nekaj drugega ampak ne razumem pa ljudi, ki si ves čas v življenje vsiljujjo svoj drugi jaz oz. hočem povedat na netu so to kar v življenju ne morejo ali nočejo biti /govorim za nekatere)…..itak pa je brez veze o tem razpravljat, vsak zase najbolj ve zakaj je tu…

Bom kr s to mislijo zaklljučila pa si jo lahko posvoje razlagaš:

Človeka najlaže spoznamo po njegovih obsodbah drugih. Mary McCARTY

Vidim, da bi o tem midve lahko pisale romane…sploh o tistih, ki živijo več jazo-v… to tudi mene moti….ampak kot si dejala, brezveze nucat čas za to…in tega se jaz drzim in me sploh ne zanima zakaj je nekdo tu…naj bo…net jemljem kot net in real kot real in hvala bogu nisem odvisna ne od enega , ne od drugega;))..ko je čas in želja,volja, kakšna zanimiva tema ali blebetanje v tri dni, včasih paše tudi to…ja takrat sem tu….ostalo pa v realu, trdno na tleh…tako kot ti draga moja!

Ja no ampak priden si samo ce si po pravici povedal..ce ni resnica drugacna in se samo zavalis na kavc ko prides domov 😛

www.studentarija.net

O pa ja!

Hehe vse bi rade mele najvecjega , pol k pa pride enkrat na vrsto je pa “Joj k lahko bol pocas, me boli” ” Aua, a lahko bol izy”….
Pol pa clovek ne ve , al uziva al jo boli !!!

New Report

Close