Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Nikoli, draga! In že zdavnaj bi to lahko v živo doživela oba, če ne bi bila proti…

prav zdejle bi … in prej … in potem :-)))

ma kako morem biti taka…se bom kar po ritki;))

jaz pa že včeraj in potem spet!

cmokec sladek, čas me baše…uživaj še naprej, vrsta se ti daljša, men pa tlele kupčki rastejo…
ker pa si tko sladek, te nahitr mal po ušesku poljubčkam, nadaljujem po vratu, roke ovijem okoli tvojega pasu in stisnem boke tesno k tebi…mmm, si že kaj vroč?…in če naslonim še nogo na tvoj bok, bi nama bilo lepo?…
lp

ne, to bi te jaz, pa še spredaj še bolj!
Oh te fantazije, kar megli se mi pred očmi

Ti si en luškano prismojen norc!
:))))))))))
pa pa!

Oh, ljubica, pripravljenega imam, štrliiii! Kako rad bi jo otipa, poizkusil njen sok in občutil njeno toploto…

Le kdo me bo zdaj tako ljubkovalno klical in crkljal?!
Lepo se imej, ti moja tepkica zlata!

mmm, ma saj ti dovolim, lahk mal roke pod krilo popelješ, pobožaš rito in se počasi spustiš na bedra…in ko jih začnem širit, cukr, je čas za tvojga korenjaka…

Ampak jaz hočem v real!!!!!

tvoje želje niso realne…
tko da, lep bod še naprej in čao čao…

smrkkkkk! Čao moja nerealnica!

Nehi me zezat, bod mal resen prosim, pohota je v zraku, zato nehiva;))haha…ampak meni tako paše od zadaj, ga tko dobro čutim in ko me zagrabi za rito in..mmmmmmmmmm…nehiva!

Pa še iste želje imaš??? No, presenečenje spet! Kolikor se je sploh dalo videt, imaš čudovito ritko in telo sploh! Kako bi te zagrabil, ti glavo pritisnil navzdol in čisto celega v tebe, s prstom pa na gumbek….

Prav lepo vas je brat…

hahahaha. In kdo si ti? Pa ne Žan?

Ne ne, HALOŽAN 🙂

Tega ne pijem, hahahah

Maš rajš kakšne druge sokove,a?

ja, češpljeve, hahahaha

Hehe, še jaz!

KIR, pa kaj te tolko matra ta velikost?!?!?!?!?!?
Že stokrat smo ti napisale, da REEEEEEEEEES ni pomembna, dokler je v mejah normalnega. 3cm tiček je premajhen. Definitivno. 30cm tič pa je prevelik. Tudi definitivno.
Najbolj prav je verjetno res tisto, kar je povprečje – ravno prav za povprečno mucko! Pa kak cm v + ali v -, to še valjda gre skozi…… ekstremi pa, hja, al jih ne čutiš al pa te je strah, kje ti bo ven pogledal!

In meni osebno je všeč, če lahko moški pride vame do konca, da čutim, kako se tega tiča drži telo….. ne pa da imam občutek, da se nabadam na štil od lopate….. ki nima konca…..

Pa česa se bojiš???? Da maš prevelikega? Da maš premajhnega?
A hočeš ženske prepričat, da je edino tvoj prave velikosti?

Mucek, skoraj vsak je pravi. Kot je napisala Ničvečka – važno je, res je važno, kdo se tiča drži na drugi strani!

važno je, res je važno, kdo se tiča drži na drugi strani

lunca, tole bi pa jest za podpis uporabla … lahko???
izjava kot se šika 😉

Mah, seveda lahko!
Če pa je RES!!!!!
Pa upajva, da bo KIRčiju to KONČNO že šlo v glavo!

Jel me netko tražio

Pijem pusim i devojke rusim!

New Report

Close