Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Jah tud mlade punce imamo v danasnjem svet velik obveznosti in zadolzitev..poglej sluzbo mam glih tko kt ti osem ur na dan, lansko leto sm mela po sluzbi se par ur faxa, pa sm redno da ne bo pomote…kar pomen da mam ze par ur vec obveznosti kot ti…potem k pridem domov so pa tud stvari za zrihtat, stanovanje se ne pospravi samo itd. Me zanima kok kej ti doma delas 😛

www.studentarija.net

Sej še nobenga nisem poskusla…

Cmoka…

To ti rečeš!

Ja???????????????????????????????????????????????????????????????

Pomagam pospravit stanovanje, kuhat, gradim hišo….. še kaj treba?

Dragi moj živiš v zblofdi in jaz nisem pravi naslov…žal

Najbrž ne! Smem napisat tvoje ime in priimek na ekran? Samo reci, pa bom!

Aha, strah ima velike oči! Če nisi ti, se nimaš kaj bat

Lahko apsolutno se boš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zmotil, resno ti govorim, samo upam da ne bo kdo oškodovan, res…..

In kaj boš naredila če zadanem???

Kir, ma kaj ti je ta pupa takega naredila, da na vsak način želiš dognat kdu da je…tole te pa ornk zvija vidim, si ku pijavka;))…

Malo pomisli, da res tukaj napišeš neko ime, priimek in to ni ta pupa, kaj pa polej..aaaa, ti povem, da to ni najbolj pametno, jaz se ne bi igrala s takimi stvarmi…premisli dragi, odločitev je pa itak tvoja, kot vedno…pa naj bo to špela marela ali berta golob…kaj bo potem drugače?!..
tole pa ratuje ko ena kriminalna zgodbica, me res zanima kaksen bo epilog…sam merki, da slucajno ne napises mojega imena madona, potem bo sele hudic, ko naju bo moj dragi bral;))..ali toja predraga…hihi

Ja no pol si pa res priden 😉

www.studentarija.net

No, nič bat, konec koncev tvojega priimka sploh ne vem. Sramota, samo tako je.
Nič se bat, dragica

Ona itak ne bo odgovorila, ker ve da jo še kako poznam!

Dragi moj se te sploh ne bojim, samo moti me da me menjaš z tebi zelo drago osebo s katero nimam nič skupnega…vsaj mislim, da ne

Ne poznaš me, ker če bi me sigurno sedaj ne bi tu visel…..

Ob tebi se res nimam česa bati, kot si že sam napisal…sem inkognita;))…
dragi pojdi ti mal stran od carunalnika, dons imas zelo napet dan vidim, raje poglej uno tojo fletno sodelavko pod kiklco, povej ji kaj sočnega in z njo pametuj, tukaj ti dons ne gre najbolje..na se en poljubcek za lep popoldne!

Nič

vidis to sem mu omenila ze prej..pa ni dojel, zal…no konec koncev pa lahko da si ti backa…najprej pomislim na njo…ampak cetudi si, briga me, ne vem pa zakaj je kir tako zapel…bo ze odpel…

Dragi KIR pa vidim, da imaš resen problem, ker se tiče tvojih ljubeznskih težav, moram vprašat primoža če mi zaupa tvoj mail, mogoče ti lahko pomagam…..če ne druzga en problem manj boš imel…

Lahko napišem tvoj priimek? Samo pazi, kar rečem, naredim!

Lahko ampak definitvino nisem oseba za katero me imaš!

:-)))))

Res ne vem, no če sem zgrešil, se ti opravičujem za vse napisane besede!
No, veš da zagotovo ne bi napravil tega, pa četudi si to ti! Morda pa igraš na to karto, kaj vem….

Zakaj si se “zapičila” točno v mene? Me res zanima. In tako neverjetno podoben stil imaš. Si jezna name? In katerakoli si že?

New Report

Close