Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Velikost spet

Velikost spet

Haha blagor meni ..če penostavim sem vse v enem…

Diskretnost napisal:

> Haha blagor meni ..če penostavim sem vse v enem…

Ne vem zakaj “blagor meni”, saj je vsem znano kako lepo znaš pisat. Zato odpri eno temo, pa boš videla kakšna gužva bo prec.

Drugi del stavka ne razumem popolnoma. Kaj si v enem …? Le zakaj, vse ti gre od rok, vse imaš pošlihtano, pa še taka lepa in prijetna dama si, da te človek mora imeti rad… Verjetno se sploh ne zavedaš kakšna sreča je to

Hm mislim, da ne misliva na isto osebo….

No pa se pejmo slepe miši naprej. Očitno misliš da imam tako malo soli v glavi!

Nimam pojma o čem govoriš?!

Seveda ne veš srce, ti nikoli ne veš! Pa čeprav bom prvi, ki bo ……..

Ma se vidva malo bockata;)?! Iz bockanja se res zna razviti marsikaj lepega…br jutr obema v tem lepem deževnem dnevu…
Kako si dragi??

Komaj čakam…..

Samo naj ti namignem, če boš tako diskretna in redkobesedna, nimaš kaj dosti šans pri našem Kir-u;))…hihi, le katera jih pa ima…vse in nobena;)) to bi moral biti njegov slogan..,

Misliš? Sem super, enkratno draga!

Kaj čakaš?

Ja? Se ti zdi?

Vse se da, če se hoče…

Definitivno

Prvega….

… ki bo zvedel?

Ne, pritisnil na pravi gumb….

Še sploh obstoja kakšen gumb? Glede mene mislim?

Aha, spet glavo v pesek…

Mar se jeziš dragi;))?!

Včasih, dragica!

men je všeč, če se jeziš, si potem še bolj seksi;)), no meni so všeč moski, ki znajo udart po mizi, nam pokazat svojo nadmoč v določenih trenutkih…takrat mu rečem, mater si seksi, me rajcas in pol ves kaj sledi;))

Ja??
In če se slučajno pelješ mimo mene in zagledaš to škatlo, ki leti po zraku, vedi da sem storilec jaz! Zaradi jeze samo. Bom še seksi pol, zelenookica?

ne , polej boš smotko moj, povabila te bom na kavo in razpričal se boš lahko, le kera te je spravila v tako agonijo;))

p.s. se ne splača delat take škode za nobeno ženščino dragi moj, še ne veš tega…sploh če je ekran LCD…na enga lubčka na noska za lepsi dan ali jutri..!

o hvala! Res je kar malo sonček posijal! Jaz pa tebi na ustka!

New Report

Close