Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Verjeli ali ne Zemlja je ravna

Verjeli ali ne Zemlja je ravna

Res je, original poster. To delajo zato, ker imajo latentno toksoplazmo, ki jih sili kolektivno lagat. Vseskupaj je biološka napaka in se bo kmalu razrešilo, se pravi tudi glive nam več ne bodo žrle celice (akka staranje), ker bomo te glive uničili, potem, ko nam postane jasno to z latentno toksoplazmo.

mislim da je v obliki stožca, saj sem gledal tudi dokumentarni filem o tem!

Fak svašta majka rodi samo para neče.si babci z rok padu pa mas zdaj ploscate mozgane?

 

Tako je. In gravitacija ne obstaja. Ali veste, zakaj ljudje na drugem koncu zemlje niso obrnjeni na glavo, če je zemlja okrogla? Ja, zaradi gravitacije, ane? Lahko to razložite?

zanimivo, kako ljudje dejstva vzamejo za resnico in se nikoli o ničemer ne vprašajo. Ovčke cepljene, ste  se kdaj vprašale, če smo res nastali iz opic?

Lep pozdrav prebujenim. Spečim pa želim prijetno nadaljne kotalajsanje po okrogli zemlji.

dokazano je zemlja je ravna

probajte IZOTONIK iz Hofera najboljši je

 

ti si ovčica cepljena 

jutri 23.2.2024 me počakaj pred SNG Maribor in se bova zmenila    Marko ni ovčica

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lucija350, 19.08.2023 ob 19:50

Zakaj v norisnicah ne prepovejo interneta ?   Zakaj moramo take norosti prenašati ?  Ti imaš najbrž ravne možgane.

HAhahaha 👍👍

Mislim, da imaš kar prav. Sem prav pomislila na to, ko smo krožili nad Frankfurtom, kako lep je svet. Na eni strani čudovit kip svobode v lučkah, na drugi sydneyska opera, pa še celo kitajski zid se mi zdi, da sem videla, čeprav nisem čisto sigurna, ker so mi z leti malo opešale oči.

 

ARMAGEDON, ti si bebec in je škoda vsakega dokazovanja, ker itak ne boš razumel. Nekateri ljudje so pač omejeni in ti si eden izmed njih. Bogi.

ja lej, če ti natočiš pol steklenice vode in jo obrneš na glavo voda steče na drugo stran steklenice, če bi bila zemlja okrogla bi morjem reke, jezera ne tekle navzgor, al kako si vi okroglo zemljaši predstavljate, to nima nobene veze s težnostjo. Potem bi vse vode ko se Zemlja obrača stekle v vesolje. Ker pa je ploščata pa ne more stečt, ker je na koncu vedno suh material, ki deluje kot ograja. živimo v kupoli, tudi če kaj vode steče čez, se uplini dvigne kot oblak in pade nazaj na zemljo, tudi kadar so hudi vetrovi in veliki valovi je tako. Pa kaj vam ni jasno okroglo zemljaši, vse so nas narobe učili. Učili pa so nas tako, kot so barabe učile njih, tako kot mafija farmacevtska uči zdravnike in splošno javnost, da so bakterije škodljive, mi pa dejansko brez njih ne bi preživeli, saj imamo v telesu 4 krat več bakterij kot celic.

Odgovor na objavo uporabnika
kugadane, 31.03.2024 ob 16:28

ja lej, če ti natočiš pol steklenice vode in jo obrneš na glavo voda steče na drugo stran steklenice, če bi bila zemlja okrogla bi morjem reke, jezera ne tekle navzgor, al kako si vi okroglo zemljaši predstavljate, to nima nobene veze s težnostjo. Potem bi vse vode ko se Zemlja obrača stekle v vesolje. Ker pa je ploščata pa ne more stečt, ker je na koncu vedno suh material, ki deluje kot ograja. živimo v kupoli, tudi če kaj vode steče čez, se uplini dvigne kot oblak in pade nazaj na zemljo, tudi kadar so hudi vetrovi in veliki valovi je tako. Pa kaj vam ni jasno okroglo zemljaši, vse so nas narobe učili. Učili pa so nas tako, kot so barabe učile njih, tako kot mafija farmacevtska uči zdravnike in splošno javnost, da so bakterije škodljive, mi pa dejansko brez njih ne bi preživeli, saj imamo v telesu 4 krat več bakterij kot celic.

Ti se šališ ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5552, 01.04.2024 ob 20:26

Ti se šališ ne?

ne, jaz se nikoli ne šalim, ti mi ne verjameš, ker so te narobe učili, tako pač je in tudi ne pričakujem da mi boš verjelo, ker takih ovc je na milijone, žal. Ko boste spoznali resnico bo prepozno

Zemlja je ravna,je zvezda v obliki pentagrama in ne hexagrama.Ravno zemlajši vedo da je ravna ne vedo pa do kam je ravna.Sami so bili na koncu,ampak jim je zmanjkalo baterije da bi slikali.Govorijo ogromno neumnosti.

Ravnozemljaši so troli ali pa face ki služijo na naivnih ljudeh.Se tudi njemu krčijo možgani ali pa služi na naivnih ljudeh.Je pa lepo spremljat koliko ljudi je vedno bolj naivnih in pod nivojem opic.

 

Naivnim opicam pa ne zna razložit kake oblike je zemlje,koliko je dolga,zakaj lahko s prostim očesom kot tudi s teleskopom vidiš postajo ISS,žarnica je tudi majhna ko pa sveti pa je svetloba velika.Zakaj žarnice ne vidiš na 100 metrov,ko pa jo prižgeš pa vidiš svetlobo,on vidi oblake za soncem,jaz jih ne vidim,vidim pa vsak mesec drug horoskopsk znak za soncem.Govori o piramidah,stonehenge,ne pove pa zakaj so bili narejeni,kdaj so bili narejeni in kaj predstavljajo.Ne pove kaj je great year.Primerja na milijarde let oddaljene galaksije,katera svetloba rabi milijarde let,da pride do nas in nekaj kar vidimo danes,je ta pozicija bila pred miljardi leti.

 

Planeti ki so nam blizu,nikoli niso na istem mestu in če sem lani videl saturn in jupiter moram danes gledat v popolnoma drugo stran neba.Tudi ostale galaksije,zvezde na nebu niso nikoli na istem mistu.Se spreminjajo.Tudi horoskospki znaki nikoli niso na istem mestu.

 

Zemlja je za njega ravna,ne pove pa kake oblike je.Je v obliki križa,Davidove zvezde,tpkovnice – ker imamo gore,nekdo je kavo polil in imamo blato,drugje je nekdo polil vodo čez tipkovnico,ali pa zgleda naš planet kot polulan kakec nepravilne oblike?

 

Govori o številkah 33,666,nima pa pojma o Fi,Pi in da se zato to vse pojavlja,ker ljudje želijo meti vse povezano z astrologijo,egiptom in zato imajo te številke na svojih zastavah,logotipih,znamkah,…

 

Veliko govori,nič pametnega z dokazi ne pove.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maj gad, 20.08.2023 ob 09:19

Odgovor na objavo uporabnika
Učiti se, učiti se in še enkrat – učiti se, 20.08.2023 ob 09:15

Odgovor na objavo uporabnika
v razmislek, 19.08.2023 ob 22:17

Odgovor na objavo uporabnika
ARMAGEDON, 19.08.2023 ob 17:10

Celo življenje nam trosijo laži o tem da je Zemlja okrogla in prav trudijo se da bi nam prikrili resnico. Poglejte si ogromno dobrih dokumentarcev na to temo, berite o tem. Živimo pod kupolo zato preboj v vesolje ni mogoč če vam še ni jasno. Če vam je všeč ali ne, to je resnica.

1. Hitrost gibanja Zemlje je 30.287 km/s.  Potuje skozi vakuum. A ni več v modi, da vakuum posrka vse vase?

2. Voda je vedno vodoravna. Kako naj obdrži vodoravnost v konveksni posodi? Na morski gladini lahko obstoj krivulje sami preverimo. Iz Pirana ob lepem vremenu vidiš Gradež. Po učbenikih znaša ukrivljenost Zemlje 8 cm na 1 km, zato bi Gradež moral biti 30 m za obzorjem in bi videli samo vrh najvišjega hotela Tiziano, ki je visok 40 m. Z dobro kamero in se teleskopom, usmerjenim v horizont, se odkrije marsikaj oddaljenega, kar se po učbenikih ne bi moglo videti.

3. Oblika Zemlje je opisana v Bibliji, torej ravna. Okroglo so nam vsilili Jezuiti.

Kako doživljamo svoje okolje, je odvisno izključno od programov, s katerimi smo opremljeni. Ja, v umu (to niso možgani) imamo naložena prepričanja, in v kar verjamemo, nas vodi pri odločanju, z odločitvami si pa pišemo usodo. Tako da se je brez veze kregat za oslovo senco. Če koga zanima, se naj sm prepriča.

 

Kristus! Da leta 2023 nekdo take budaleščine prodaja, pri tem pa ne vidi dlje od svojega nosu….

Si že slišal za gravitacijo? To je tisto, da ti ne odletiš v vesolje in sa se voda ne izlije iz zemeljskega površja – voda v konveksni posodi pa to…

A si že kdaj slišal za nadmorsko višino – hribe, gorovje, planote, skratka neravno oz. nagubano površje…

Danes je lep sončen dan – predlagam, da prislonil uho na bližnjo travico in poslušaš, kako raste.

Tebi pa z lahkoto prodajo vse. Celotna zgodovina je laž! Zemlja ni okrogla tako kot so nas učili v šoli. Tisti, ki temu verjamete tudi zdaj ko ste odrasli ste vredni pomilovanja zabiti človeški izrodki.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvUtCd_hbpDlAnotP1BwW2NfWrsmrXAXWvmA&s

https://forum.krstarica.com/attachments/15681808-jpg.955270/

Itak, da je ravna. Poglej ven boš videl da gre vse naravnost.

Na koncu je pa slap. Na zgornji polovici ploskve je vse kar poznamo, spodaj pa vse kaj nam ni poznano. Vmes je pa skap, morje se zliva čez rob.

So erhalten Sie einen registrierten französischen Führerschein https://myglobaldocument.com/product/how-to-get-registered-french-drivers-license/

So erhalten Sie einen niederländischen Führerschein https://myglobaldocument.com/product/how-to-get-netherlands-drivers-license/

Kaufen Sie einen authentischen koreanischen Reisepass https://myglobaldocument.com/product/purchase-authentic-korean-passport/

Kaufen Sie einen norwegischen Führerschein ohne Prüfung https://myglobaldocument.com/de/product/purchase-norwegian-drivers-license-without-exam/

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 19.08.2023 ob 18:05

Pa mene briga al je ravna al okrogla.. konc koncu.. 🤷 kaj točno se spremeni zame, zate? Če je makar trikotna?

[/quote

ahhaha dober odgovor

Odgovor na objavo uporabnika
innerpeace, 04.01.2024 ob 10:25

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 13.11.2023 ob 21:30

hhahaha a ti nisi v šolo hodu a? a si že slišu za naso al kej tazga ki je šla v vesolje in posnela posnetke OKROGLE ZEMLJE

sej o tem je vsa fora. Sprali so nam možgane, vsadili namensko napačne informacije. Lažejo nas kot v šoli, na televiziji, Nasa itd..  Moja prababi se je v šoli učila, da je zemlja ravna. Imam doma te zemljevide katere je nosila v šolo. Zakaj je prišlo do spremembe učnega sistema ne vem. Ampak mislim da zaradi raziskovanja zemlje ,ker na njej nismo sami in je zemlja veliko večja kot si mislimo. In tako ljudi zadržijo v svojem kvadratku in preprečijo da bi ljudje raziskovali, ker mislijo da se bodo vrteli v krogu. Predstavljaj si da druŽbe NASA ne obstaja..si videl še kako drugo sliko okrogle zemlje?  Razmisli..

Za innerpeace… pa kdo ti ne dovoli raziskovat? Zakaj se ravnozemljaši ne odpravite na pot okoli sveta, pa dokažete, da je ravna? Kdo ti ne dovoli, da se vsedes v letalo in greš iz ene točke ravno in prideš do roba? Ali pa vzameš ladjo in plujes kot nekoč Kolumb?

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 29.04.2024 ob 23:55

Za innerpeace… pa kdo ti ne dovoli raziskovat? Zakaj se ravnozemljaši ne odpravite na pot okoli sveta, pa dokažete, da je ravna? Kdo ti ne dovoli, da se vsedes v letalo in greš iz ene točke ravno in prideš do roba? Ali pa vzameš ladjo in plujes kot nekoč Kolumb?

Sej raziskujejo, no kolko vsaj znajo po njihovih omejenih možganih. Samo pol po vseh poteh dobijo ven da je Zemlja okrogla😂
En je celo dal na yt kako bo dokazal z laserji da je ravna, zdaj slovi kot idiot ki si je dokazal nasprotno😂

Krompirjasta je

Nikamor ni treba doma na dvorišču imaš dokaz, da je ravna.

https://forum.krstarica.com/attachments/fb_img_1708281050119-jpg.1501061/

 

pic.twitter.com/2rfadtYwiT

— illuminatibot (@iluminatibot) February 17, 2024

Cepec, ki trdi, da je Gradež 375 km zračne linije oddaljen od Pirana, bi rad pametoval o matematiki?

New Report

Close