Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Veselje!!!

Veselje!!!

ne važi se, ker boš lahko jutri ti jokal, zaradi slikc…
ves kaj, imas ženo v postelji in to je to, pa uživaj…ali pa ljubica, dve ženski ti pa potreben naokoli ej tega pa res ne razumem…pa kaksen moski pa si, je bila reklama za en deodorant…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem tak,da vas tu pripeljem do mokrote,doma pa ena uboga para…ah,brez veze
Lepa si

Dragi moj, tole tu je zabava, cvek brez veze…doma pa je drugo veselje in tako je prav!!! Ves kaj, ninat bom sla…gres ti tudi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če bi lahko v tvojo postlo šel,bi pa res zdaj nekaj dal…………
Nočka,bila si lepa sogovornica!
Sp

Ti sorči;) , moja postelja je hladna, ampak to mi tako paše in žal ti boš spal tam, jaz pa tu in lepo nočko, lepe sanje in ne dvomim, da se jutri bereva, beremo…Dvomiš ti????? Ne dvomi nikoli, ker to ni to, okej;)))

cmoka in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nočko draga,nočko!
Pa purana,kondorja al fazana pozdravi!
Lepa si
Sp

Ne kanarčka bom…nocka…lahko ga pa tudi k tebi spodim…;)))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close