Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Veselje!!!

Veselje!!!

Hey dragi moji!!!
Aria je tukaj vsa žareča, nasmejana in srečna ;))))
NAREDILA SEM!!!
Hura jupi… hvala da ste mi pomagali.
Čeprav mi je full žal za vse ostale sotrpine, ker je vse več ali manj vrgel :((
Nekaj izjem nas je naredilo.
Huh…je dober občutek :))))

Nisem vam mogla prej sporočiti, ker sem šla direkt iz faxa k babici(penzija je bila danes ;))))))))

Joj…Sharkon daj piši mi na mail, da se zmeniva za jutri. Upam, da še nisi odšel proti našemu koncu, da se ne bi mogla zmenit?

Ko se “raztovorim” in stuširam sem pri vas…vsa srečna in poredna ;)))

Nooooooo, kaj smo ti govorili?
Čestitam, pridna si bla. Kar tako naprej.

PS: kdaj pijemo? ;))

čauči

Hvala!
Pijemo pa takrat ko se srečamo. Upam, da bo to čimprej?!

… čisto čisto te bomo opili 😉
… da ne boš upala domov, pa boš pri xy (hm hm) morala prenočit ;))

Ne, ne to pa ne. Pol pa bom na koncu kje sama obležala :(((
Ko nobeden ne bo hotel prespati z mano :((( Smrk smrk…
Jaz sem bolj sigurna vase, če sem total pri sebi 🙂

ja…res je dobr filing, ko clovk izpit nardi…hmm…dooolg ze ni blo tega filinga pr men:)

Super je ta občutek!

>> dooolg ze ni blo tega filinga pr men

zivalcam v kletki…mislis mojim 3 zenam?:))

Čestitam!Sicer je pa samoposebi umevno,da si nardila,a nas nisi videla zunaj,kako smo imel nože na gumah od prfoksovega avta ;-)))
lepa si arči,
Sp

Čeprav smo ti že prej napovedali, le poslušala nisi.
Pridna!

Evo, danes pa bo hudic, vse poredne, vse srecne, mama mia ne vem kdaj se bo koncala tale noč, arci cmoka, bravo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti cuker sladki…ti me vedno nasmeješ :))))

Ma sem poslušala, samo sem dvomila v svoje sposobnosti :))

Hvala cukerček sonček! A ti si tudi danes nagajiva? Hm… Fantje pazite se! Nevarnost preži ;)))

Arči, tukaj si, ti je tušek pasal, si bila kar malo predolgo tam, veš… in takole na uho, sami sva, sprevržko pa se vrne po oglasih, no cez nekaj minut, baje… cmoka, si srecna kaj, frajerka saj si lahko …

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niti se nisem zavzela za čas. Malo sem uživala 🙂
Kaj pa se je danes kaj dogajalo tukaj? Ste se zabavali?

Arči, danes sem bila bolj na soncku in sem sem pa tja spegala, malo smo bili žalostni, no žverčka je bila…sprevržko je naznanil da se mu s…., kot vedno, helci je nazadnje odsla skesano s…., skratka tema je bila poredna in neumna kot vedno…saj ves nasi dialogi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pol pa je danes en tak čudno poreden dan…
Vsi nekam na sex napeljujete(jo) :)))))))))

Arči jaz sem se zavarovala, beri opozorilo spodaj levo…kot na tabletah, saj ves pred uporabo preberite…ali se posvetujte… jaz pa imam opozorilo in pika!!! Pa saj si ti tudi nagajiva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sex brez vsega je nič,vse brez sexa pa totalni nič!

nič plus nič je pa kaj…nekaj je…kar si sam naredis…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

(o)(o) a tako?
To so pa od Helči joški,saj tako slikco je zadnjič poslala…
Lepa si
Sp

ima pa full velike kolobarje

:))

Dragi, a ti zelo pogrešaš helci, sam tako vprašam, ker non stop helci a si že, a še nisi, a pomagam…no saj je lepo da pogrešaš, saj tudi jaz pogrešam nekoga…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem samo FOUŠ!To sem napisal že petkrat in če bo treba,bom še dvajsetkrat!Fouš sem ji,ker nekje nežno(al pa ne) fu*a!
Jaz pa ne bom in to je to!
Poleg tega mi je pa še slikco poslala :-))

New Report

Close