Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vibra…

vibra…

mene pa zanima koliko vas je žensk tuki ki uporabljate vibrator, same ali pa med seksom s partnerjem?in tipi kako se to vam zdi?lep pozdrav

Midva z partnerko ga uporabljava in je čist kul

mi ga imamo, uporabljamo pa bolj redko.. Mojo nekaj moti pri občutku, ji ni preveč všeč :-((((

Zanimivo! Mojo tudi. Sem ji kupil noro dragega, večjega in debelejšega kot je moj, pa pravi, da je še najboljši moj… Le kdo bi jih razumel? 😉

Meni tudi ni všeč, tako, da sva enega že vrgla stran, ta novi mi pa tudi ne paše. Zanimivo, ne?

Kupil mi ga je mož, zabical, da če mi bo sedaj vibro slajsi od njegovga ga vrze skoz okn.Meni ni slajsi-boljsi..ker meso je le meso, je pa lepo se vcasih umes igrat z njim, pa naj bom sama ali u duetu, kompletu.
Je pa un ta “drag”, iz materiala, skoraj na obcutek kot meso, tako da, ce ga imas v vsebi, bi skoraj prisegel da je ziv, dobr je…

Uporabljava ga skupaj,uprabljam ga sama in je mwaaaaaaaaaaa

🙂

Poljub je kralj dotikov

thja… morda je pa to res dostkrat boj za filme… čeprav, eni ga pa veselo lin radi uporabljajo

Če sem odkrit, se tudi meni zdi da je plastika “motljiv element”, kakršna koli že je. Sem preizkusil tudi celo vrsto raznoraznih obročkov ipd. stvari, pa imam za nekatere občutek, kot da jih sploh ni, celo več, nekateri me celo destimulirajo. Tako, da če pogledam malo bolj realno, jo po drugi strani kar razumem!

Tvoj je topel,vibrator pa je mrzel,ane?

Res je! Vendar se ga pa prej da v toplo vodo zaradi tega ali pa ga segrevaš z roko.

Od kje tebi toliko časa? Za vse priprave….Nič otrok, nič obveznosti…A nisi nekaj omenjal ene hobije? Mogoče je sex tisti hobi?
Bi bila na tvojem mestu in se prepuščala užitkom spred pa zad.

kako pa to nardiš če maš tol velke sramne ustnice:)?

Si me verjetno zamešala za enega drugega “krenga”. Jaz sem šele par dni nazaj ugotovil, da se da registrirati in ti potem nihče ne more pisati pod tvojim nikom. Tako pa, da ti malo obnovim stanje: so otroci, je žena, časa za segrevanje vibratorja pa ni 😉

Hvala za razlago. Upam, da se ne bom samo opravičevala, kot se mi dogaja danes, ko mi je uspelo spet pridt mal pogledat na forum. Se moram mal v roke vzet.

he he, smo pač različni

meni pa paše vibrič, mislim da sem izbrala pravega :)))

pa niti ni bil tako strašno drag v primerjavi z drugimi

je pa res, da zdaj bolj počiva, se pač naveličaš kot vsake igračke injo pozneje primeš v roke, pa si spet navdušen:)))

ampak, čez pravega ga pa ni, absolutno!!! Pa ni treba da je večji kot vibrator:))))

lp

Ma dej povej kakšen je in kje je kupljen, bi jaz tudi za svojo kupil, malo za popestritev. Nekaj je že imela pa ji ni bilo všeč.

to mors uprasat mojga, jaz sm ga zacutila med najino igro, bilo je presenecenje, tko da skatle nism vidla je ze prej romala v smeti, vem le to, da je stal preko 25.000,00SIT in bil kupljen v eni izmed trgovin v stari Ljubljani

New Report

Close