Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek vidda petrovčič

vidda petrovčič

Zakaj Vida Petrovčič ne vodi nobene oddaje več, razen Polnočnega kluba?

Odžgala jo je ta tako opevana vlada. Po novem je na RTV tako, da če rečeš kaj čez kateregakoli politika te koalicije, si pečen. Njo, mislim, da je spodnesel Bajuk.

Zato ker ni ravno pogodu sedanji vladajoči koaliciji.

Zakaj pa misliš, da kar naprej gledamo tisti zagoveden Voduškov fris in poslušamo njegove aaaaaammmmmmm aaaaaaammmmmmmm aaaaaaaaaammmmmmm aaaaaaaaaammmmmmmmmm skozi cele oddaje? Ker Janšu samo še z nogami iz riti binglja.
(na hladno so ga dali šele zdaj, ker je bivšo ženo nabutal)

Ah, saj bo po 21. septembru bolje. Srčno srčno upam.

::::::::::)))))))))))))))

Vodušek je imel sceno z gosti v oddaji Vroči stol. Nekaj takega. Menda gosti niso vedeli, kdo vse je vabljen v oddajo in so potem težačili. Ženo je nabutal po moje zaradi jeze nad vsem svetom.

za Voduška je bil skrajni čas, da so ga skenslali, Petrovčičeve pa še pogrešala nisem, torej že prej ni bila sila markantna..

Voduška je odžagala pa Barbara Brezigar. A nič ne veste? 🙂

Saj bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno, kaj so naredili iz RTV.

Kaj ima pa Brezigarjeva z RTV?

Tukaj na kratko zakaj so odžagali Vido Petrovčič:
http://www.mladina.si/tednik/200642/clanek/uvo-manipulator–aleksandar_micic/

Ja, koga kaj, če je Janševa? Ona je bila tista, ki ji ni dišalo, da je ni obvestil točno, kdo bo v studiu. In ga je zatožila velikemu šefu. 🙂

Saj brez njega v tej državi nihče še prdne ne več.

same laži…Vido Petrovčič so iz konkretne politične scene prvič umaknili leta 1995.

Golobič se je tu (namerno?) zmotil.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

iz oddaj o politični sceni seveda

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

New Report

Close