Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ VIDEO iz Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana

VIDEO iz Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana

https://www.facebook.com/ukcljubljana/videos/392425161785574/UzpfSTEwMDAwNDQzNTI5NDg1MToxNzY2MDU4MTMzNTUyMDEz/

Video???ni ga!

“Enostavno ne razumem. Vsi govorijo, da smo mi ovce. Pa kje je kakšna ovca? Jaz vsak dan gledam tukaj ljudi, ki jih nimamo več kam “zlagat”. Kdo je zdaj ovca?”

“To je alarm, ali ga slišite? To je alarm na Infekcijski, ko vozijo COVID bolnike. To zvoni nenehno. A je letnik 1976 za umret, a je letnik 1986 za umret, ko govorijo, saj umrli bodo tisti, ki bi tako ali tako umrli. A je letnik 1978 za umret. Jaz mislim, da ni.”

Nadzorna medicinska sestra Intenzivne terapije Infekcijske klinike o stanju na COVID oddelku za televizijska poročila.

Aha je .Kako to mislila letnike ,da so tok stati ali letnico rojstva???

trikrat ugibaj

medicinsko osebje na robu meja zmogljivosti, delajo nepretrgoma, nekateri bedaki pa še vedno veselo širijo okužbo in organizirajo nekakšna zborovanja.

Naj podpišejo da se odrekajo bolniščnične oskrbe, da ne bodo odžirali kapacitet, ko pridejo na vrsto – aja to pa ne. Takrat bodo vsi ubogi moledovali za respirator – **** naj se

Ja toliko so stari.
In to je odličen primer inteligentnega ljudstva, ki ve več kot vsi znanstveniki, zdravniki, sestre….

Ojoj no, enkrat bo treba umret. Naj nehajo strašit ljudi, ker nihče več ne verjame.

Ja toliko so stari.
In to je odličen primer inteligentnega ljudstva, ki ve več kot vsi znanstveniki, zdravniki, sestre….
[/quote]

odlična opazka.

Ojoj no, enkrat bo treba umret. Naj nehajo strašit ljudi, ker nihče več ne verjame.
[/quote]

Da, sad bom ja (Andrej Despotovič) prilepio par videa sa youtuba, da vidite kako je sve to prevara a oni nas u stvari hoču čipirati. I sa 6G nam shekati možgane

Mislila je da so stari 1976, 1978 in 1986 let.

Ojoj no, enkrat bo treba umret. Naj nehajo strašit ljudi, ker nihče več ne verjame.
[/quote]

Pol, če ni nč s tem virusom in je sam ena mala gripca, pejd pa ti na intenzivo delat brez vse zaščite. A to pa ne a.


se zdi vam ni hudga, če maš cajt take videe snemat med delovnim cajtom. Pa sem resna in odgovorna – sam jaz se med svojim šihtom nikol nisem snemala za insta in fb, še šetala nisem na teh omrežjih niti minuto, pa ne delam z bolniki, kaj šele najhujšimi v času pandemije, ko je obremenjenost njih na najvišjem nivoju. Ženska se ima pa cajt snemat za družbena omrežja… ne nas zahebatvat no


se zdi vam ni hudga, če maš cajt take videe snemat med delovnim cajtom. Pa sem resna in odgovorna – sam jaz se med svojim šihtom nikol nisem snemala za insta in fb, še šetala nisem na teh omrežjih niti minuto, pa ne delam z bolniki, kaj šele najhujšimi v času pandemije, ko je obremenjenost njih na najvišjem nivoju. Ženska se ima pa cajt snemat za družbena omrežja… ne nas zahebatvat no
[/quote]

Omg. To je bilo pri oddaji Svet, ko jo je novinarka klicala.

Saj nihče ne misli, da na covid oddelkih lenarijo. Tisti, ki ležijo na teh oddelkih, so sigurno potrebni bolnišničnega zdravljenja. Človek z nahodom ne pristane tam.

Ljudje smo jezni zaradi drugih ukrepov, ki jih zdravstvo izvaja. Pa ne bom pisala o tem, ker se to lajna vsaki dan.

14 dni nazaj sem bila priča enemu primeru, ki ga ne odobravam. 5 minut pred naročeno uro pri zobozdravniku, sem v čakalnici izpolnjevala tisto “anketo”, kot jo mora vsak. Vrata v ambulanto za k splošnemu zdravniku so bila odprta, notri je bila sestra. Telefon je zvonil in zvonil, pa ni dvignila. Je to prav?


se zdi vam ni hudga, če maš cajt take videe snemat med delovnim cajtom. Pa sem resna in odgovorna – sam jaz se med svojim šihtom nikol nisem snemala za insta in fb, še šetala nisem na teh omrežjih niti minuto, pa ne delam z bolniki, kaj šele najhujšimi v času pandemije, ko je obremenjenost njih na najvišjem nivoju. Ženska se ima pa cajt snemat za družbena omrežja… ne nas zahebatvat no
[/quote]

Kaj ti to resno?
Pol spleta že 2 meseca nabija kak hoče met dejanske posnetke iz intenzivnih enot, da se kao prepričajo, da je to vse res. Zdaj pa ko imate posnetek, pa je problem, ker ima gospa kao preveč časa?

Kaj ti to resno?
Pol spleta že 2 meseca nabija kak hoče met dejanske posnetke iz intenzivnih enot, da se kao prepričajo, da je to vse res. Zdaj pa ko imate posnetek, pa je problem, ker ima gospa kao preveč časa?
[/quote]

pa seveda
gospa ki komentira vseh osem ur dela ko črna živina, niti enkrat ne pogleda na fb, niti enkrat ne čvekne kaj s sodelavko, niti enkrat si kavice ne privošči, kaj šele, da bi visela na monu in čvekala…. neeeeee kje paaaaaa

pa seveda
gospa ki komentira vseh osem ur dela ko črna živina, niti enkrat ne pogleda na fb, niti enkrat ne čvekne kaj s sodelavko, niti enkrat si kavice ne privošči, kaj šele, da bi visela na monu in čvekala…. neeeeee kje paaaaaa
[/quote]

Aja! To je te vrste gospa. Zdaj mi je pa vse jasno. 😉 😀 😀 😀

To je seveda kriminal, da se ne odgovarja na telefonske klice in dejstvo je, da eni ne odgovarjajo, še pediatri ne. Iz prve roke vem!! Ampak to nima veze z upoštevanjem ukrepov, no. Ne moreš reči, da ne boš ukrepov upošteval in da te ne briga kovid, ker eni zdravniki ne opravljajo svojega dela. Te zdravnike je potrebno prijavit in to je to!!! Ukrepe je pa treba upoštevat.

Omg. To je bilo pri oddaji Svet, ko jo je novinarka klicala.
[/quote]

kaka je to razlika, med delovnim cajto tako obremenjene in borbe za življenja se ima cajt javljat za televizijo. Svašta res no… sej ni čudno za isto medijsko hišo, ki je pred časi razlagala priča 56 letne bolnice v bolnici, ki so bi a v resnici od moškega pacienta ane… in tam je tudi dohtarca z imenom in priimkom tako brezsramno lagala v kamero za namene prispevka… lepo vas prosim no…
ne pravim,da bolnikov ni, in ne pravim da virusa ni, ampak tole strašenje in delanje apokaliptičnih razmer ima je pa tudi spotencirano – in temu ne verjamem. Seveda tem prav pride iz dveh vidikov – bolj bodo jamrali več nadomestila za delo v nevarnih razmerah bo, medijem pa to prav pride ker večja je apokaliptična novica, bolj bo odmevala…
dej mal zdrave mere v možgane pa bo…

Covid je po vseh državah. Da pri splošnem zdravniku NE odgovarjate na telefonske klice, ampak paciente obravnavate izključno online, je brutalno.

Situacije danes ne poznam. Lahko zagotovim le, da so desetletje nazaj tako dr, kot sestre delali ogromno.

Seveda saj umirajo vse vrste in starosti ljudi zadnjič sem videl novico da je umrl 20 letnik naravne smrti imajo druge bolezni… nismo vsi enaki kaj vam ni jasno to bi zdravniki lahko vedeli.


se zdi vam ni hudga, če maš cajt take videe snemat med delovnim cajtom. Pa sem resna in odgovorna – sam jaz se med svojim šihtom nikol nisem snemala za insta in fb, še šetala nisem na teh omrežjih niti minuto, pa ne delam z bolniki, kaj šele najhujšimi v času pandemije, ko je obremenjenost njih na najvišjem nivoju. Ženska se ima pa cajt snemat za družbena omrežja… ne nas zahebatvat no
[/quote]

Reportaža je bila po tv. Grda si!

Saj ni cudno, da smo tu, kjer smo, ko ljudje niti ne veste, kaj pomeni ‘letnik 76’!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤬🤬🤬

kaka je to razlika, med delovnim cajto tako obremenjene in borbe za življenja se ima cajt javljat za televizijo. Svašta res no… sej ni čudno za isto medijsko hišo, ki je pred časi razlagala priča 56 letne bolnice v bolnici, ki so bi a v resnici od moškega pacienta ane… in tam je tudi dohtarca z imenom in priimkom tako brezsramno lagala v kamero za namene prispevka… lepo vas prosim no…
ne pravim,da bolnikov ni, in ne pravim da virusa ni, ampak tole strašenje in delanje apokaliptičnih razmer ima je pa tudi spotencirano – in temu ne verjamem. Seveda tem prav pride iz dveh vidikov – bolj bodo jamrali več nadomestila za delo v nevarnih razmerah bo, medijem pa to prav pride ker večja je apokaliptična novica, bolj bo odmevala…
dej mal zdrave mere v možgane pa bo…
[/quote]

Dokler si tako nepismeno, je tvoje mnenje enako tistemu, ki trdi, da je Zemlja ploscata!

New Report

Close