Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vidim, da se je sekirati res

Vidim, da se je sekirati res

nepotrebno!
Dajmo kaj lepega reči – npr. kaj boste počele (počeli) za osmega marca?!
Jaz bom šla na večerjo s samo žensko družvo – pa saj je to naš dan, ne?! Dedci bodo pa otroke pazili, prav jim je, tralalalalalaala….
:-))

hmmmmmmm
prvo moram doživeti do osmega marca…….slabo kaže…mi srček bija 100 uro, ko se prmagujem, da bi prelomil obljubo, ki sem jo nekomu dal za jutri…. ampak upam, da me boš ti malo potolažila…..

za osmega marca …hmmmmm…nikakopr ne bom na svojo ljubezen pozabil…to bi bil smrtni grweh…..naj kar umrem, če bi se to zgodilo….

to da boš ti šla z deklicami na večerjo…to pa je malo sumljivo….kakor jaz vem je tisti dan polno avanturc željnih…decev mislim…in ali potrebuješ akkšnega bodygarda…..hihihi…ampak potem te bom tudi domov peljal tako preko albanije…hehhe….

cmokec…no vidiš..saj gre…..zvercka ja pa spet bolj zivahna in zaljubljena…….

cmokecccccccccccccccccccccccccccccc

leta letijo - iščem stevardeso.....

Na ta dan bom pa 100 km od doma v mešani družbi.en žlahtnik bo abrahama praznoval in ker bom sam par metrov stran od ljubice(seveda v družbi žene),mislim,da se ga bom kar nažlokal.Naj se ve naokrog,kdo je usranc!
Cenim te žverči!
Sp

… naj bo po tvoje, o zaljubljenosti – ne, tega pa res nisem govorila… a rabiš očala?!

:-))

Ja, potem se pa kar na pijanost izgovarjaj, ko boš namesto z ženo kar domov k ljubici zavil…:-))

Cmoka na lička, prijatelj moj!

A imajo v Egiptu še evnuhe(mislim,če bi to naredil,bi jaz začel bolj piskajoče govorit)
cenim te!
sp

Ti – nimam pojma. Zakaj pa ne bi v Sloveniji enega imeli?!
🙂

Zato,ker mislim še nekaj časa ŽIVETI in užiti vse prelesti tega usranga življenja,pa saj ti itak to že veš.
Lepa si in predvsem te cenim vedno bolj!
Sp

Veš kaj – PRAV IMAŠ!

Dajmo uživati – skupaj ali narazen, vseeno, glavno je, da smo!!!

Cmoka na lička, prijatelj moj!

Hvala!Tudi tebi enga cmoka na bjond lase in nosek!
Cenim te!
Sp

Ehm, hvala, sam nosek ni bjond…:-))

Cmoka na ehm – sivino! :-))

Pr nas gremo tud same babe ven…mate kakšen predlog? Moški stiptis ali je že to obrabljeno…???? napit se in dede zabavat…???
Nekaj si bomo že namislile?????????!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja, strip… no, ne smem preveč glasno, me bo kdo možu zatožil….:-)))

Drugače pa – pa saj veš, ženski pogovori…ki, žal, marsikdaj niso za moška ušesa…:-))))))

IHIHIHI

sama ušesa so me….bom puncka za nekaj trenutkov…
no kaj mi bosta povedli….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Da čaka en princ na belem konju in da te bo ugrabil, če mu ne izpolniš želje!

Dovolj?!
Cmoka na lička.

New Report

Close