Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vikend je za nami,vam…

Vikend je za nami,vam…

bo ostal v spominu po kakem vročem ,norem,vznemirljivem,po možnosti avanturističnem dogodku?

je čimprej za pozabit , so bili tihi dnevi in še tišje noči

samo rekreacija. kako je bilo na Š.G.? sem se kar po tebi ravnala in šla v petek plavati, sobota na roglo smučati, včeraj pa sem kolesarila, LP

se pravi Š.G. je nadomestilo za seks? aj, jaj, jaj

Super je bilo na Š.G..Gor sem bil 2x v pe.in so.,včeraj pa sem vadil hitro hojo po sončnem vremenu.Lepo,da si športala.Torej sva športala oba-Tudi ponoči,kajne:-)

ja eni se športate, eni pa šankamo

Si nasankal izgleda čez vikend?

ne ponoči sem bila sama, je bilo brez rekreacije, po novem sem slamnata vdova, ali kako se že temu reče in zato se po novem rekreiram, da pozabim na sex oz. uživanje v dvoje. :))
za tebe pa dam roko v ogenj , da si bil vroč … :))

ne sem se šankal

ja jaz bi tud šel do kolen v vodo za njega…. če je le dovolj topla

in kako je bilo za šankom, produktivno? 😉

verjamem, da bi šel, za prijatelje si je teba vzeti čas in Ondi je vsekakor tvoj prijatelj 🙂

ostal bo v spominu 🙂 po ……mrku:)))))

so padle težke debate, moram iti enkrat na leto mal za šank, da se spet spomnim zakaj že ne hodim rad tja

najboljši kar jih bom kdaj imel, sem bil v otroštvu tak sam, da mi je mama obesla kost okoli vratu, da se je vsaj naš pes igral z mano

če ne hodiš rad, zakaj pa potem greš ? pijača, družba al kelnarce, kaj je torej razlog? 🙂

je tvojemu mrknil? al so vam elektriko izklopli? al si gledala lunin mrk?

danes pa si res čist melanhoničen, te pridem potolažiti? 🙂 no če rabiš kako ramo za jokanje? 🙂

Tako nekako je bilo.Torej mi je žal za tebe,da ni bilo tudi tako.

nič naj ti nebo, bom vse not spravila, he-he-he, amo še ne vem kdaj :))

Poganjal rakete po grlu v družbi sexi kelnarc:-)

Nadoknaditi bo treba.V gorski koči morda?

Pa je ta lunin mrk in luna vplivala nate?

ne, ne ko mi je hudo stopim pred ogledalo in 10x ponovim a marin can face anything

bo doma čist OK, samo sveče bom prižgala 🙂

New Report

Close