Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vikend za zaljubljence

Vikend za zaljubljence

A imate kakšno idejo, kje bi preživela z možem vroč vikend za obletnico poroke. Hčerka bo pri noni, kam pa midva?

Hvala za ideje.

Dunja

jAZ BI ŠLA NA BOHINJ.

v Bohinj :)) bo bolj pravilno…..nočem bit nesramna, sam so me ornk oči zapekle….lep dan

Dober hotel z obiljem hrane(štiri zvezdice) in veliko posteljo.

Pojdita v Nebesa… :))

P.S.: Ampak so tudi cene nebeške. 🙁

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Vikend paket v Dolenjskih toplicah s crkljanjem v welness centru Balnea, priporočam Zeusovo ali jasminovo kopel, pa kake masažice … mljask 🙂
Tina

ta nebesa so mi že šest let misterij, kaj je na njih tako ekskluzivnega.

Vidim samo par “brunaric” sicer verjetno z vsem komfortom, ampak vizuelno mi sploh ne pašejo v okolje, ker mi delujejo preveč sterilno.

mogoče je kaj na razgledu?

Super je tud v hotelu Lek v Kranjski gori. Čudovita okolica, super sobe in resnično dobra postrežba.

Pa še dokaj ugodno napram Nebesom, ki so po poročanju tistih, ki so že bili, precenjena.

lp, ewy

Jez bi si zaželela tole…

Je pa menda to res luštno in svojega denarja vsedo razvajanje :

lp, ewy

Če denar ni problem, potem poskusita romantični vikend na Bledu – Hotel Lovec. Midva sva letos pozimi to preizkusila in moram reči, da bova verketno še kdaj, ker sva bila res zelooooo zadovoljna.

Nisem bila, tako, da ne morem komentirati. Me je pa, priznam, pritegnila reklama. Zakaj mi je všeč? Zaradi miru vse naokoli…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Hotel Golf na Bledu

jaz sem za hišo franko 🙂
ali pa za radence 🙂

Definitivno Hiša Franko, lačna sigurno ne bosta, sobe so lušne, lastniki zelo prijazni. Je pa narava res lepa, pa še reka Nadiža, ki je kakšen kilometer stran je primerna za kopanje v tej vročini.
Edini vprašanje je, če imajo v tem letnem času še kaj preosto.

Hvala vsem. Lani ob isti priložnosti bila v Hiši Franco (po nasvetu tu na forumu); priporočam.

Dunja

Kaj pa tole?

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

New Report

Close