Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Virus se že širi po ukc Mb

Virus se že širi po ukc Mb

Evo sta že zbolela dva zdravstvena delavca.Bravo za naše zdravstvo!
Kmalu bo več okuženih takšnih, ki ne bi smeli biti zaradi neodgovornih zdravnikov!

Starci boste kmal crknal. Prpravte se, zmolte, Treba je nrdit prostor na za nas mlade. Z reformo bo vec kesa vlozenga v socialn sistem za dvig socialnih pomoci. Nestrpno cakamo.

Se strinjam. Zaradi neodgovornega ravnanja zdravnikov bo štala. Gredo v Italijo in potem se delajo, da ni nič. Gredo drug dan normalno v službo in ogrozijo rizične skupine. Grozljivo nesramno obnašanje. Tak človek ne bi smel delati z ljudmi, saj mu je popolnoma vseeno za druge. Pejd v italijo in sam sebe okuži, a bodi potem doma tri tedne.

Tukaj se vidi prepotentnost zdravnikov, ker jim ovce to omogočajo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Naši zdravniki so pripravljeni na koronavirus kot dars na sneg.

Je pisalo da je zdravstvo na meji zmogljivosti. Okuženih pa uradno 8 in narejenih 500 testov 😹 kaj bo ko se jih okuži 15, kolaps.


Kje si dobila ta podatek?

Če puhoglavke in ministrski puhoglavc trobijo da ne potrebujejo karantene, da ni panike, čeprav prihajajo z okuženih območij, če niso ravno zboleli.

Daš 14 dni svojega dopusta? 3 tedne? Bolniške ti ne dajo? Kaj narediš – greš v službo in kužiš naprej.

To je ta država. Je*** je njim. ZZZS pa tudi ne bo reskiral svojega dobička, ki ga kuje na naših plečih.
Pa kapitalisti bodo ob prihodek če se objavijo izredne razmere. Turistične agencije že čivkajo da bodo propadle. Kaj pol, če bodo ljudje umirali, glavno da se služi.

Jaz pa enostavno ne verjamem.
Kar naenkrat so bili vsi zdravniki na smucanju v Italiji? Pa ne me basat!
Ni pa moznosti, da se je kateri od njih okuzil me delom predno je odsel?
Tud ta podatek: 500 je bilo testiranj ne pomeni, da je bilo 509 ljudi testiranih, saj so povedali, da so posameznike testirali veckrat! Torej so jih realno testirali mogoce 200

Ženska, kje ti živiš? Že v mojem krogu je pet družin, ki so smučale v Italiji. To je nekaj najbolj normalnega dandanes. Tam je bilo pol Slovenije.

Si do bolniške če zboliš s korono. Če si bil na okuženem območju dobiš 90 posto plačane osnove. Če se ti je be zbolijo vsi in firma v stečaj. Pri nas gremo tako v maloro, 3 dni smo že brez posla.


Ti oven, a se ne bi mal umiril?

Sem popolnoma miren, samo opozarjam, kakšen bananistan imamo🙂

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close