Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Visoke pete in služba

Visoke pete in služba

Visoke petke <3
Jaz ne bi mogla brez njih. Pa naj bo na krilo, hlače, kavbojke ali pa obleko.

Sem pa mnenja, da je treba znat nosit tako visoke pete, kot tudi allstarke. Biti malo kameleona. Da ni dolgčas. V tem je smisel mode, svobodno izražanje pač, v katerega se v resnici nima kdo kaj vtikat 🙂

Zvenis kot en psihiatricen bolnik, ki zivi ves srecen v svojem svetu. Me veseli zate da te objektivizacija osrecuje. To je tut razlog,zakaj se zensk praviloma ne uvrsca med tabrihtne, ampak med sredstva za zadovoljevanje moskih.

Danes sem videla 2 ženski, gotovo zelo prijetni:
– debela ženska, velika jakna, črne oprijete hlače/pajkice/nekaj vmes, neviden prehod črne vštikle, robustna ogromna debela peta (meni te ekstra debele pete na zimskih čevljih niso lepe), zelo debela meča (brez tega bi rekla, da se je v bistvu dobro uravnotežila), počasna hoja ven iz avtobusa, meni je bilo malo žalostno.
– vitka blond ženska, visoke pete s čisto tanko petko, zelena usnjena (ali fake usnjena) oprijeta jakna, črno nagubano elegantno/igrivo krilo, tovornjakar ji je takoj ustavil, da je šla čez cesto.

Pete so zeloooooooo različne, meni recimo ne masivna ne špičkasta peta nista lepi. Itak je pa ogromno v energiji človeka … Osebno pa sem mnenja, da pete MORAJO biti lepe (meni), sicer jih ne rabim (pri športnih čevljih recimo ne, so na koncu pač flourescentni po možnosti). Estetskost je pogoj in nekako res asociirajo na seksi (asociirajo!), zato se sama izogibam takim, ki se mi zdijo očitno a-seksi. (debeli gumasti podplati pri zimskih variantah itd.) (pa čevlji, kjer se vidijo prsti, so mi po defaultu ogabni (nezaprte pete tudi), pač vsakemu svoje:)

Sicer pa uživam v določenih svojih petah. Včasih. Dam si jih gor samo zato, ker mi paše, in nihče me ne bo videl (tudi to se zgodi za kak opravek, čeprav tema je o službi). Saj kaj bi bilo pa najbolj zdravo? Da bi bili bosi verjetno? Pa lasje brez preparatov bi bili tudi najbolj zdravi, pa jih uničujemo toplotno itd.

No jest sem včasih nosila tud od 6 do 9 cm. S tem, da nisem cel dan na rit sedela. Ne glede na t.i. udobnost salonarja, so bile noge po vsakodnevnem nošenja utrujena. Sedaj če že obujem, so 3 do 4, nogam je pa tudi čist fajn. Glede na to, da še vedno ne sedim skoz na riti. In ne nosim vsakodnevno.
Če si pa po prebranem tu gor kdo mesli, da sem neženstvena in še vse kar je bilo zboldano napisan, pa to ni mok problem. Ne rabim niri kilometrskih joškov. Ali dokazovanja komu nasprotno.

Oja, sem jih kar prenosila, med 20in 30im letom. Sedaj jih pa obujem le še občasno. Pa še to preobujem v avtu, ko grem na kak koncert, dogodek, nisem v njih dlje kot uro na nogah, vmes tudi posedim……Zato, ker imam rada svoja stopala – sploh kosti nartnega loka, ki najbolj trpijo v obutvi z visokimi petkami nad 5 cm 😀

Vsaka ženska pač plača svoj davek nošnje previsokih pet za svoja stopala: ene ga še niste, nekatere so ga že, nekatere pa ga ne bomo, ker smo se pravočasno ustavile in prenehale z nespametnim početjem.

Ena soseda; operirana že na stopalu ravno zaradi pretirane nošnje visokih pet, problem ima, ke rima cac 15 kg preveč in je to dodatna obremenitev za sklepe- je šla celo po drugo mnenje na Hrvaško, se ni hotla tukaj operirat, ker so ji preveč “levite peli”, pa se še vedno tlači v visoke pete. In se bo – verjetno do takrat, ko ne bo mogla več na stopala stopit 🙂 Ampak – čisto njena odločitev in njen problem.

v petkah bejbam rit bolje šejka ☺ ♥

Sej, slečene so manj zanimive.

https://www.youtube.com/watch?v=Jf8dI6U-aIE&ab_channel=DigitalMimbar

Jih ne nosim. Vedno imam čevlje z rahlo povzdignjeno peto, najraje polno in udobno. SI ne predstavljam, da po cele dneve cepljam v visokih petah.

Sej zato jih nosijo. da bi v moških vzbudile f.ukfehtarske občutke.

Visoke pete in podloženi modrci so zadnje orožje že malo odcvetelih bab v lovu za dedci. To je tista zadnja šansa, skupaj z maskaro in pudrom, da privajo tiste zadnje f.ukfehtarje. Tiste ostanke pobirajoče, ki so celo mladost premasturbirali.

Zvenis kot en psihiatricen bolnik, ki zivi ves srecen v svojem svetu. Me veseli zate da te objektivizacija osrecuje. To je tut razlog,zakaj se zensk praviloma ne uvrsca med tabrihtne, ampak med sredstva za zadovoljevanje moskih.
[/quote]

Ok, Rambo 🙂

Mene pri petkah moti samo to, da ene v njih hodijo takole….bum, bum, bum, tras, tras, tras….in tole poslušat 8 ur ni fajn.

Če oblečem obleko, potem mi zraven pašejo petke. Parkrat na mesec to sigurno oblečem. Tako ali tako pa se v službi preoblečem in preobujem. Tudi pri zaščitni obvezni obutvi so, mislim da, 5 cm pete. Jutri lahko zmerim.

Kot da se konji sprehajajo okoli.

New Report

Close