Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Visoki kriteriji samskih 40letnic

Visoki kriteriji samskih 40letnic

Klap klap in priklon do tal. Točno to je bistvo. Kaj si NE želiš in ne kaj si želiš. 🙂

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Kaj pa je tebe tako razjezilo? Svet ni ene barve, nihče od nas ni enak drugemu. Imaš poplavo žensk, ki jim je vseeno, koliko imaš pod palcem. Vzameš tako, za one druge se pa ne sekiraš in stvar je rešena.
[/quote]Evo šusa, takoj kaj se sekiraš, nihče ne sme govorit o vaši zabitosti in zmešanosti….jaooooo:-)

Vedno moramo ženske nižati kritarije, kdaj jih boste pa moški začeli? Vas resno nobena noče in je res taka kriza? Ker vas nobena noče, naj me kriterije spuščamo? Hahaha ja pa ja de. Kot je ena že napisala – starejša sem, bolj dvigujem kriterije. Vsak bedak pač enostavno ni primeren.

Klap klap in priklon do tal. Točno to je bistvo. Kaj si NE želiš in ne kaj si želiš. 🙂
[/quote]
Ko se tupoglavka klanja tupoglavki, ne veš pa katera je blj usekana. 🙂

Končno en dedec, ki pametno razmišlja.
Točno tako, če je ženska samostojna, zna poskrbeti sama zase, ji ni treba spuščat kriterijev. Namreč hoče ali kvaliteto, če tega ne dobi, lahko komot ostane samska.
In res, tiste, ki iščejo sponzorja, so ga že davno našle, ker niso sposobne same poskrbeti zase.
Isto seveda velja za moške. Samski moški, ki je preskrbljen, samostojen, se ne rabi jokat kako so ženske grozne, kake grozne kriterije imajo. Če bo dobil kvalietno žensko bo ok, če ne bo pa ostal samski in bo tudi čisto ok.

Pa niso vse ala Mirela, no….

Ženska, ki je samska, ker je ven iz zveze pri 35ih 40ih, točno ve, kaj ne sme novi partner imet 🙂


J ap kaj vas toliko moti, da se o tem govori? Dejansko je nekaj narobe pri babah, če imaš kar naenkrat na desetisoče večno samskih starih bab, za katere ni pravega, večina tehj pa še pove, da otrok pa ne bi nikoli imela. Sam zagotovo ne iščem ničesar med njimi, ampk zakj tako napadate, če se govori o tem ker je to dejansko postal družbeni problem, ne le vaš osebni, da ste malo čoknjene in zato trpite.

He, he, jaz imam dve opciji: ali kvalitetnega tipa ali pa ostanem samska. Na kraj pameti mi pa ne pade na pamet spuščat kriterijev. Raje samska kot s slabim tipom.
Se pa drugače strinjam z mehanikom glede cen fičkov :). S tem, da spadam v tisto kategorijo, ko recimo, da sem jaz fičko ocenjen na 3 jurje in tudi iščem 3 jurje, ne pa 20 jurjev in ne 2 jurja. Če nekdo ne da za fička, ki je vreden 3 jurje teh treh jurjev, ga za manj ne prodam. Imam možnost čakati ali pa za večno ga obdržati :).
[/quote]

Pa mas kaksno potrditev da si res tolk vredna? Pri teh letih ne vem kaksnega princa ne bos nasla. Pa se tega ne zavedas očitno


Ko se tupoglavka klanja tupoglavki, ne veš pa katera je blj usekana. 🙂
[/quote]

Vidim, da še vedno niste osvojili prve lekcije od najine debate zadnjič,da imate opravka z moškim. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Pa mas kaksno potrditev da si res tolk vredna? Pri teh letih ne vem kaksnega princa ne bos nasla. Pa se tega ne zavedas očitno
[/quote]

Hm, in zakaj bi me princi zanimali? Veš zame so princi in princese tisti, ki se jim ne da delat in živijo na račun drugih. So pa lepi to pa ja. Kaj bi s takim? Ga financirala ali kaj, zakaj že?
Verjetno še nisi dojel, da si komot privoščim, da sem samska. Ne rabim imet slabega tipa.

Ti resno misliš, da bo katera marala 40 letnika, ki bi ga mogla preživljat?
Ok, se zgodi brezposelnost in če človek resno išče zaposlitev, potem je ok.
Ampak, če nekdo pri 40ih še ni nič ustvaril, živi na račun drugih. To pa ne hvala.
Od moškega pričakujem, da je sposoben sam sebe preživljat. Ne rabim, da kdo mene preživlja. AMpak tudi ne rabim nekoga, da bi ga jaz preživljala. Pričakujem, da se računi delijo na pol. Vsak pol plača. Izjema je le to, kar sem omenila, da se zgodi brezposelnost in da intenzivno išče novo službo. Takrat ga seveda ne bi sterala in bi jaz plačevala račune.
[/quote]

Vsi vemo kaj pomeni financno preskrbljen. Kaj mecete pesek v oci. Lastniško stanovanje, vikend pa najmanj en avto visokega cenovnega razreda. Pa seveda ti nisi taka kao. To mi je naravnost za crknit smesno kako se sprenevedajo. Ja saj je logicno da ne boš iskala maminga sinkota ki ga bos prezivljala. Ampak da jasno poves da hočeš finančno preskrbljenega, oziroma bogatašs je pa smešno.
Kriteriji so cisto razumljivi, da so vecinoma materialne narave je pa žalostno

Jaz pa nikoli nisem razumela tega da nekdo hoče da drugi zniža kriterije. Torej bi bil ti vesel če bi te ženska končno spustila blizu ker je znižala kriterije? Bi se čutil ljubljen, zaželjen….čeprav bi se zavedal da je mogla orng znižat kriterije za to da te gleda?
Resno bi vas to osrečilo?

Ne vem no ampak jaz pa nočem nekoga ki je moral znižati kriterije za to da me lahko prenaša.
Sem ena tistih čudakinj, ki hoče nekoga ki hoče njo. Celo, z vsemi napakami in ostalim. Hočem kemijo in prijateljstvo. Sem že dovolj stara da vem da samo eno od tega ni dovolj. Hočem nekoga ki bo ponosen na mene, ki me bo postavil na prvo mesto isto seveda jaz zanj. Hočem nekoga ki bo videl mene, ne samo podobo mene ki je na voljo večini ljudi.

In se zavedam da obstaja možnost da ga ne najdem in ostanem sama. Tudi uredu. Bolje biti sam z upanjem da je tam zunaj nekdo s katerim se boš ujel, kot pa v vezi ki ti ne daje nič. Zakaj v vezo če se ne čutite? Da nisi sam. Ok. Ampak a res nisi sam če živiš z nekom ki te “ne vidi”? Jaz mislim da je to še hujša samota.


Kdo izbira, moški ali ženska? Moški je lahko brez kriterijev pa mu nic ne pomaga. Pač vsr 40 letne ločenke ste terne ki vas vsi hočejo. Zato je potrebno postaviti kriterije cim visje. In prav je da ste same, pa tut same se pokopajte, če ste materialistke.

Hm, in zakaj bi me princi zanimali? Veš zame so princi in princese tisti, ki se jim ne da delat in živijo na račun drugih. So pa lepi to pa ja. Kaj bi s takim? Ga financirala ali kaj, zakaj že?
Verjetno še nisi dojel, da si komot privoščim, da sem samska. Ne rabim imet slabega tipa.
[/quote]

Zakaj potem komentiraš? Tema je za tiste ki hočejo tipa. Če si raje samska pa ne pametuj potem

Vidim, da še vedno niste osvojili prve lekcije od najine debate zadnjič,da imate opravka z moškim. :-))
[/quote]
Eh, je čisto vseeno, kake pišeš si bolj brezspolno. 🙂 MIsliš, da res spremljam kdo je kdo pod vedno novim vzdevkom, ne da le berem in komentiram tisto kar je napisano in je blesavo. 🙂 Kja bi pa imel od tega, saj pod novim vzdevkom nisi nič pametnejše, kot si bilo pod prejšnjim. 🙂

Vsi vemo kaj pomeni financno preskrbljen. Kaj mecete pesek v oci. Lastniško stanovanje, vikend pa najmanj en avto visokega cenovnega razreda. Pa seveda ti nisi taka kao. To mi je naravnost za crknit smesno kako se sprenevedajo. Ja saj je logicno da ne boš iskala maminga sinkota ki ga bos prezivljala. Ampak da jasno poves da hočeš finančno preskrbljenega, oziroma bogatašs je pa smešno.
Kriteriji so cisto razumljivi, da so vecinoma materialne narave je pa žalostno
[/quote]

Veš imam svojo hišo. Torej ne rabim stanovanja, ker me ne vleče živet v mestu. Vikenda tudi ne rabim, ker imam hišo. Kaj bi še z vikendom?
In ne vem kaj bi z avtom visokega cenovnega razreda? A veš, da mi je jasno, da je tipom drag avto podaljšek penisa? Drugače povedano, bolj zanič je v seksu, dražji avto kupi za kompenzacijo.
Mi je pa takoj, ko začne tip s takimi izjavami kot ti, jasno, da ima izjemno nizek IQ in še bolj nizek EQ. Posledično svojo finančno revščino krivi za svoj neuspeh pri ženskah. Niti toliko mu ni jasno, da ena samostojna ženska niti pod razno ne rabi to, kar ti naštevaš. Pač nizek IQ in EQ in posledično itak takoj odpadeš. Res pa je, da če bi imel stanovanje in vikend in drag avto, da bi dobil kako glupačo z lahkoto. To pa res.

V to jih vodi skrajen obup :).
Ti še ne veš kako so se eni tipi pripravljeni poniževati, samo,da ne bi bili samski.

Si dvigujejo ego in ne kriterijev, kako so one zaželjene. Zblojene v glavi, ker kao one že ne bojo enega plešastega luzerja fotrale. Ha ha ha ha.

V to jih vodi skrajen obup :).
Ti še ne veš kako so se eni tipi pripravljeni poniževati, samo,da ne bi bili samski.
[/quote]
nou šit ☺☺☺.. a to “nalepko” dobijo tipi, ki krul z namišljenimi kriteriji niti zaznajo ne ☺

Čas je neka človeška izmišljotina, ki daje možnost manipuliranja.
Ta odnos ženske pohlepnosti nas kot narod izčrpava. Čez trideset let bo vsak drugi Slovenec star 60 let in tudi te pičke, ki danes nočejo več roditi.


J ap kaj vas toliko moti, da se o tem govori? Dejansko je nekaj narobe pri babah, če imaš kar naenkrat na desetisoče večno samskih starih bab, za katere ni pravega, večina tehj pa še pove, da otrok pa ne bi nikoli imela. Sam zagotovo ne iščem ničesar med njimi, ampk zakj tako napadate, če se govori o tem ker je to dejansko postal družbeni problem, ne le vaš osebni, da ste malo čoknjene in zato trpite.
[/quote]

Taki moški so slabiči – ker vedo, da pri izkušeni, urejeni in v glavi organizirani ženski, ki ima za seboj že sobivanje s primerkom moške vrste 24/7/365x X ali XX nimajo šans brenkat po svoje.

Slabiči pa zato, ker se potem raje ozirajo in izbirajo med mladimi neizkušenimi 20+ letnicami, ki pa najprej iščejo sponzorja, kateremu bodo širile noge – in jasno, takim moškim to čisto odgovarja, da jih tamlade ne morejo niti ne poizkušajo prizemljit – veliko je lepih pa tupih mladih deklet, sploh take s permanentno presenečenim pogledom ( naštikanimi, umetno nafarbanimi obrvmi) in dvema levima rokama navznoter obrnjenima. Važno le, da si vzamejo čas za korenito oralno obdelavo 🙂

imam občutek, da so vsi ti stari samski polni sami sebe, sebe ocenjujejo kot jack pot, kriteriji postavljeni visoko. Obenem jamrajo, da ni nič za njih…kriterijev ne spustijo. ok…..čudim pa se, ker po zapisanem v tej temi in drugih podobnih, je vedno naveden spisek želja, nihče pa ni napisal, kje je pripravljen sklepat kompromise. Vse je razumljeno, da mora izbranec/ka izpolnjevati vse kriterije vsaj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, nihče pa recimo ni pripravljen v primeru kemije, dobrega videza, pošlihtanega podstrešja itd, vendar z minimalcem, sprejeti kompromisa in vseeno iti v zvezo s takim….takoj se pojavijo dvomi, kdo bo plačal dopust na Sejšelih, kdo drage večerje itd….
enako velja tudi za kako drugo lastnost…..edini kompromis, ki ste ga taki sposobni sprejemat je po napisanem in opaženem, da je važno, da ima pod palcem konkretno, zraven je pa lahko kar izmeček oz. povprečen na vseh področjih, pa bo še vedno sprejemljiv……vse to kaže le na eno…na kaj, pa sami pogruntajte…. Sam sem mnenja da je prvi in najpomembnejši razlog za zvezo kemija med obema….potem nastopijo drugi faktorji….denar je načeloma precej na koncu seznama.

Dragi moški, tako vam povem. Če nimate malo pod palcem, pri toliko starih, nimate sans. Govorim pri toliko stari normalni. To sem doživel na lastni koži. Že nekaj let sem sam, ker mi je žena umrla. Kot vsak, sem so tudi sam zaželel nove ljubezni pp nekaj letih. In sem šel v druzbo. Pod palcem imam precej, vendar mi to nic ne pomeni, tudi ne kazem to navzven. Seveda sem poskusil pri razlicnih zenskah. Bilo jih je vec kot 10. Ene vrsto let samske, druge locene ni da ni. Seveda so me vse zavrnila. Za eno nisem mel prave barve oci, za drugo nekaj drugeg. Najbolj bizarni izgovori na svetu. V redu, sem pač sprejel. Vsak ima pravico zavrniti ce mu ni. Ampal veste kaj se je potem zgodilo. Vse, ki so me zavrnile, so me nasle ma spletu. In kar naenkrat sem postal zanimiv in oh in sploh. Realno vam povem. Pri 45 si nima smisla materialistke na glavo nakopat. Seveda vse trdijo da to niso, katera bo pa priznala. Raje uživajtr življenje po svoje. Ce vam ni ratalo ustvarit druzine, jbg se zgodi. To kar večina žensk pričakuje je popolnost. Ljudje pa nismo popolni. Seveda vse pravijo, one pa ze niso take.

Samo nazarin in watamaro sta ok dedca. Mogoče sem še koga spustila?
Ostali pa luzerčki, ki ne prenesejo misli, da si ženske lahko privoščijo biti samske.
Luzerčki bi radi ženske privezali za štedilnik in jih še prislili, da jim rojevajo potomce.


kaj meniš, da si mislim o tebi ob tvojem izboru descev in obsodbi vseh ostalih ☺
največ, kar bi ti privoščil je, da te osvetlim z lasersko lučko ☺

New Report

Close