Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Visoki kriteriji samskih 40letnic

Visoki kriteriji samskih 40letnic

Taki moški so slabiči – ker vedo, da pri izkušeni, urejeni in v glavi organizirani ženski, ki ima za seboj že sobivanje s primerkom moške vrste 24/7/365x X ali XX nimajo šans brenkat po svoje.

Slabiči pa zato, ker se potem raje ozirajo in izbirajo med mladimi neizkušenimi 20+ letnicami, ki pa najprej iščejo sponzorja, kateremu bodo širile noge – in jasno, takim moškim to čisto odgovarja, da jih tamlade ne morejo niti ne poizkušajo prizemljit – veliko je lepih pa tupih mladih deklet, sploh take s permanentno presenečenim pogledom ( naštikanimi, umetno nafarbanimi obrvmi) in dvema levima rokama navznoter obrnjenima. Važno le, da si vzamejo čas za korenito oralno obdelavo 🙂
[/quote]A bejž no bejž, prvič, nobena ločenka danes ni kaj prida, ločujejo se zato, ker so popolnoma nezrele, neodgovorne, nesposobne, egoistične in bi še izkoriščale povrh, to je eno, drugo pa je govora tu o večno samskih starih babah, ki jih je ogromno in to kar naenkrat nastalo in še narašča. Tako da čedalje manj je vrednih bab in tupoglavk čedalje več, ta generacija bab 30 + je tak obup, da to še ni bilo nikoli do sedaj videno v zgodovini.

Je razlika ali tip reče, da nima las ali reče, da je pobrit. Tipi, ki so plešasti se izrazijo, da so PAZI TO: pobriti! Ha ha ha….
[/quote]

Taki ki imajo lase tudi nimajo cisto gladke glave, ko so pobriti, kot pa tisti ki so plesasti in si se tistih par las pobrijejo in mislijo da se ne vidi, da so drugace plešasti..kot recimo Poles peter.

Tipično nabijanje ega. Zakaj pa so samski moški luzerji in niso kot ve samske ženske višek človeške rase? Tipično zblojeno babje razmišljanje. Kdo vas potrebuje s takim razmišljanjem, da se svet okrog vas vrti in ne okrog sonca.


kaj meniš, da si mislim o tebi ob tvojem izboru descev in obsodbi vseh ostalih ☺
največ, kar bi ti privoščil je, da te osvetlim z lasersko lučko ☺
[/quote]
Eh, zate bi bila dobra, tud če zagotovo ni za nič in za nobeno rabo, še vedno bolš kot konfin, ki se ga poslužuješ. 🙂

Tipično nabijanje ega. Zakaj pa so samski moški luzerji in niso kot ve samske ženske višek človeške rase? Tipično zblojeno babje razmišljanje. Kdo vas potrebuje s takim razmišljanjem, da se svet okrog vas vrti in ne okrog sonca.
[/quote]Škoda sploh besed, da se trudiš, ker kje se bo tak čudaški šus videl, da sama dejansko ni za nič in je nihče ne bi prenašal niti en dan ne.


Eh, zate bi bila dobra, tud če zagotovo ni za nič in za nobeno rabo, še vedno bolš kot konfin, ki se ga poslužuješ. 🙂
[/quote]

pa ti si hujši kot, če bi te mamica fu.kala pred odhodom v šolo … a te je oči tudi ali samo učitelj ☺

Nisem imel občutka, da imajo samske 40 letnice visoke kriterije. Prej obratno. Je pa res, da je trg veliki, ponudbe kolikor češ, za kakšno bolj kvalitetno, se pa moraš potruditi izven trga.

Veš imam svojo hišo. Torej ne rabim stanovanja, ker me ne vleče živet v mestu. Vikenda tudi ne rabim, ker imam hišo. Kaj bi še z vikendom?
In ne vem kaj bi z avtom visokega cenovnega razreda? A veš, da mi je jasno, da je tipom drag avto podaljšek penisa? Drugače povedano, bolj zanič je v seksu, dražji avto kupi za kompenzacijo.
Mi je pa takoj, ko začne tip s takimi izjavami kot ti, jasno, da ima izjemno nizek IQ in še bolj nizek EQ. Posledično svojo finančno revščino krivi za svoj neuspeh pri ženskah. Niti toliko mu ni jasno, da ena samostojna ženska niti pod razno ne rabi to, kar ti naštevaš. Pač nizek IQ in EQ in posledično itak takoj odpadeš. Res pa je, da če bi imel stanovanje in vikend in drag avto, da bi dobil kako glupačo z lahkoto. To pa res.
[/quote]

In zakaj bi imel kišto, če lahko ima bmw,mercedesa za najmanj 70 jurjev. Ker moj partner recimo ima dolgega, plus dober avto.

Tipično nabijanje ega. Zakaj pa so samski moški luzerji in niso kot ve samske ženske višek človeške rase? Tipično zblojeno babje razmišljanje. Kdo vas potrebuje s takim razmišljanjem, da se svet okrog vas vrti in ne okrog sonca.
[/quote]

Slabo si prebral.
Nikjer ne piše, da so vsi samski moški slabi. Celo dva fajn dedca sem izpostavila, ki sta se javila v tej temi. Mogoče sem še koga spregledala.
Dejstvo pa je, da se je v temi usul plaz prostaški, hudobnih luzerjev. In že iz pisanja sodeč je povsem jasno, da so totalni luzerji.
In še enkrat. Daleč od tega, da bi bili vsi moški luzerji. Tudi med samskimi je veliiko fajn moških. Samo tisti ne jokajo in ne cvilijo kako smo ženske grozne, ker imamo kriterije. Še manj imajo potrebo po žaljenju žensk.
Ko vidiš, da se tip dere, cvili, cmeri, zmerja, žali… točno veš, da je luzer in da je zato tak prostak, ker ga nobena ne povoha. Še najbolj smešno pa je, ko kak ostareli ločenec lazi za 30letnicami.

In zakaj bi imel kišto, če lahko ima bmw,mercedesa za najmanj 70 jurjev. Ker moj partner recimo ima dolgega, plus dober avto.
[/quote]

Če te ženska ne pohvali, se moraš pa sam, a ne?
Hja, ne vem. Jaz ne vidim smisla v tem, da bi imela avto za 70 jurjev? Kaj bi z njim?
Ja no jaz, bi ga prodala, dala odpoved v službi in šla na potovanje. AL pa kaj takega. Avta pa res ne rabim tako dragega. Škatla je pač škatla.
Ne dvomim pa v to, da si ti tip :).

Veš moškim pri teh letih nič ne tik taka kaka biološka ura. Ženskam pa zelo. Sploh tistim pri 45ih, ki jim je že v bistvu odbila.
[/quote]

Ženski pa res ni problem najti enega samo zato, da bo dobila otroka.
Tudi tisti časi, ko bi morala rediti celega prasca za 1 klobaso, so že zdavnaj minili :)))

Jaz sem mlajši, pa bi se strinjal da imajo samske ženske problem z noro visokimi kriteriji. Pač vse mislijo da so vredne lepotca z ogromni tošlem. Pa dobro, imajo pravico do tega. Mene moti bolj odnos takih zensk do tistih ki ne padejo v kriterije. To je pa grozljivo nesramno. Mene sedaj obletavajo ženske, ki so me v preteklosti grdo zavrnile. Tisto ko te zreducira na nivo smeti, ali pa ti pravi da si ji nezanimiv. Dovolj pameten sem bil, da sem si take smse, sporocila lepo shranil. Danes lepo vsaki nazaj posljem njeno lastno sporocilo s pripisom, ko ugotovis da nisem tako slab, je prepozno. Vsaka ima pravicondo kriterijev. Sam vcasih pa res lahko razmisljate kaj delate. Smo vsi le ljudje. Pa vas mamo kljub vsemu radi

Ti si prav trg , pa “kvaliteta”, trot zarukani, ta res mora bit biser, ki si takega poželi. 🙂

Če si sam kvaliteten, se ti ne zdi, da bi imele ženske visoke kriterije. Spadaš očitno med redke ok dedce, ki pišejo v tej temi :).

Slabo si prebral.
Nikjer ne piše, da so vsi samski moški slabi. Celo dva fajn dedca sem izpostavila, ki sta se javila v tej temi. Mogoče sem še koga spregledala.
Dejstvo pa je, da se je v temi usul plaz prostaški, hudobnih luzerjev. In že iz pisanja sodeč je povsem jasno, da so totalni luzerji.
In še enkrat. Daleč od tega, da bi bili vsi moški luzerji. Tudi med samskimi je veliiko fajn moških. Samo tisti ne jokajo in ne cvilijo kako smo ženske grozne, ker imamo kriterije. Še manj imajo potrebo po žaljenju žensk.
Ko vidiš, da se tip dere, cvili, cmeri, zmerja, žali… točno veš, da je luzer in da je zato tak prostak, ker ga nobena ne povoha
. Še najbolj smešno pa je, ko kak ostareli ločenec lazi za 30letnicami.
[/quote]

Se strinjam. Imaš kup moških, ki imajo tudi sami visoke kriterije in hvala bogu zanje! Se zavedajo, da lahko veliko dajejo in to tudi pričakujejo.
In imaš seveda one druge, od katerih se ženska nauči, česa noče 😉

Če te ženska ne pohvali, se moraš pa sam, a ne?
Hja, ne vem. Jaz ne vidim smisla v tem, da bi imela avto za 70 jurjev? Kaj bi z njim?
Ja no jaz, bi ga prodala, dala odpoved v službi in šla na potovanje. AL pa kaj takega. Avta pa res ne rabim tako dragega. Škatla je pač škatla.
Ne dvomim pa v to, da si ti tip :).
[/quote]

Dej dej babe vidite dedcev dnar!

Valda da želiš iti na boljše kot je bilo prej, če ne nima smisla iti stran. Da boš na slabšem kot prej hvala lepa. Varalice ne rabim.

Ker rade dajo, se jim čas izteka in želijo na hitro za nosit, obožujem to!

da ženske nimajo kriterijev ampak so nepo.fukljive, jim onegavljenje ne gre ☺ … ker pač lahko brez fu.ka preživijio vse življenje
psiho crklanje si pa same nudijo na babjih čvekih

Dej dej babe vidite dedcev dnar!
[/quote]

Kaj ti misliš, da bom si na vrat navlekla tipa, ki je brez keša in ga preživljala?
To so samo tvoje mokre sanje.
Jaz ne rabim tipa, da me preživlja. Imam zase dovolj denarja. Na kraj pameti pa mi ne pade, da bi jaz tipa preživljala. Vem pa, da so sanje marsikaterega tipa, da bi ga ženska preživljala in zato ves zgrožen cvili, da smo ženske materialistke, ker nočemo preživljat tipa.
Če si pri 40ih še nisi nič ustvaril, je pa res kriza. Mogoče te bo marala kaka stara in bogata. Če ti je že taka nuja žensko dobit.

Kaj ti misliš, da bom si na vrat navlekla tipa, ki je brez keša in ga preživljala?
To so samo tvoje mokre sanje.
Jaz ne rabim tipa, da me preživlja. Imam zase dovolj denarja. Na kraj pameti pa mi ne pade, da bi jaz tipa preživljala. Vem pa, da so sanje marsikaterega tipa, da bi ga ženska preživljala in zato ves zgrožen cvili, da smo ženske materialistke, ker nočemo preživljat tipa.
Če si pri 40ih še nisi nič ustvaril, je pa res kriza. Mogoče te bo marala kaka stara in bogata. Če ti je že taka nuja žensko dobit.
[/quote]

Js mam vse, ne rabm babe da me preživlja! Ko babe zavohate kaj vse lohk ponudim se vas je težko znebit!

Jaz sem ločena, samska 45- letnica in ti povem, da za luzerje, bedake, pijance in kretene nimam časa. Prav tako ne za tipe, ki nimajo nobenega cilja v življenju, nobene ambicije in posledično niso še nič dosegli. Ne mislim biti služkinja enemu tepcu, ki misli, da je kralj na betajnovi samo zato, ker sem samska in moram bit vesela, da sem ga dobila. Imam svojo službo, svojo hišo, sama lahko skrbim za otroka, ne rabim prav nikogar. Razen nekoga, ki mi v življenju pomaga, predvsem čustveno da mi je v oporo, ne pa, da me dol vleče.

So to previsoki kriteriji? Če jih ne dosegaš, vedi, da se ne bova našla. Prav tako boš moral pa tudi ti spustit kriterije. Samostojne, uspešne, urejene, pametne ženske pač ne boš dobil. Kaj pa misliš, da si? Samskih moških pri 35+ se pametne ženske izogibamo oziroma jih gledamo malo previdno. So sestre že sprobale in odšle. Verjetno z razlogom. Tako je pravilo. So seveda izjeme, ki pravilo potrjujejo.

Js mam vse, ne rabm babe da me preživlja! Ko babe zavohate kaj vse lohk ponudim se vas je težko znebit!
[/quote]

Ne štej mene mene zraven. Jaz se ne zanimam za tipe tvoje baže.

Raje sem brez vse življenje ali pa postanem lezba, kot da se onegavim s takim smrdljivim sluzavcem, kot si ti. Fu.k je fajn in super in v njem zelo uživam, ampak vsak magarac ni za vsako delo.

Js mam vse, ne rabm babe da me preživlja! Ko babe zavohate kaj vse lohk ponudim se vas je težko znebit!
[/quote]

No kaj pa loh ponudiš? Me res zanima, kako tak super tip ni našel ene super ženske zase. Povej kaj daješ, pa ti povemo, kaj si mislimo o tem.

New Report

Close