Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vitka-močna?

Vitka-močna?

To pa je potem čist druga stvar. Mislim, da si zanimiva, zato glavo pokoncu!

napaka…. uživaj življenje, dokler ga lahko. Itak ne veš, kaj on počenja.

Jep. In da odgovorim še -mm-ju spodaj, ja imava otroke, pa tudi jaz nisem ravno tip, ki bi se zlahka odločil za ločitev. Saj, nekoč se nisva zaman imela noro rada, kajne? Seveda so še druge težave…morda je teh par kil preveč samo moj pesek v oči, da lahko ignoriram resnične probleme.Kaj pa vem. Ne bom vas več morila z svojimi zakonskimi problemi, saj drugače sem zelo veselo, družabno, glasno in krohotajoče se bitje. Saj veste, ko začneš govoriti o težavah, jih je kar naenkrat veliko. Ko pa spiješ kako pivo v družbi prijetnih ljudi, se ti pa zdi, da bi lahko boga za jajca prijel.

kile garant niso problem

Lana, ti sama si tista, ki odločas kdo bo ob tebi! Če se ti ne boš imela rada, si privoscila najbolje, vse lepo, skratka cim manj napacnih ljudi okoli sebe, potem ne pričakuj, da bodo to delali drugi, namesto tebe.Kako je lahko nekdo ob tebi, ki te nenehno zavraca…takim jaz ne pustim blizu, ker se imam prevec rada…ja in zenska sem aha;)
Lana trpimo itak vsi-obcasno… vsak mora kdaj in kdaj kaj pozreti, potrpeti, najveckrat v zakonu, daljsem obdobju z nekom, pa otroci in tko dalje…to še razumem, da potem enostavno trpis, prenasas vse to, če pa to ni to, pa kaj zavraga se delas ob takem cloveku?! Čeprav sploh ne bi smeli nikoli trpeti, prenasat nekoga, ki nam dela ne lep dan,ampak tak je zivljenje, del tega smo,absolutno pa si ne smemo dopustiti, da je takih dni veliko, to ubija cloveka, njegovo duso!

Absolutna resnica, sara z zvezdico. A navada je železna srajca in ni lahko zbrati pogum za totalno spremembo po toooolikem času. Poleg tega se bojim, da bom potem še bolj nesrečna in osamljena.

Maš prav, ne ni lahko, toliko tezje če so tu otroci,ampak v nedogled vse to, enga dne bo pocl in takrat bos mela vsega dost in bom sla,verjem!Želim ti le, da potem zazivis, kot si zelis…

Vitke me sploh ne vzburjajo. Morajo biti dovolj seksi.

po mojem ne boš, če je res tako grozno, kot slutim da je

osamljena pa ne boš, nenazadnje imaš otroke, ki te izpolnjujejo… Ej, met tipa, ki noče seksat s tabo!!???

New Report

Close