Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vitka-močna?

Vitka-močna?

Hoj! Mene pa zanima, če vas, moške, privlačijo samo vitke ženske (dekleta). Ali koga vzburja tudi malo bolj “prijatno popunjena”?

Mene.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

samo vitke!

Spider, ali si Jud?

Ne.Zakaj vprašaš?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Za spremembo tudi malo bolj elegantno popolnjene. Super suhice pa sploh ne!

večja ritka, več užitka :-))))

Šalo na stran…. meni je bolj pomembno izžarevanje osebe, ni blem kaka kila več, je lahko ženska ravno tak privlačna… Meni je pomembna erotika, ki jo lahko izžareva vitka in malo manj vitka, pri tem je bolj problem, da ene ženske to imajo v sebi, ene pa ne (mislim erotiko in erotično privlačnost). Saj veš, včasih ti je lahko pri kom všeč tudi prav kaj takega, kar bi kdo drug smatral za hibo.

oz, kot je nedavno rekla ena čudovita ženska ;-)… ni blema kila preveč, če jo znaš nosit

Kar tako – v uporabniškem profilu imaš izraelsko zastavo.

moske vzburja zenska, katera da vedet, da se ima rada, da se ljubi, katera izzareva vse to, pa sploh ni vazno pol al je debela al suha..vazno je da je na njej neki in da vse kar ima na sebi, v sebi zna nositi in da se tega preklet dobr zaveda!

Za hec, no.

Aja, Židi so obrezani. In če bi bil Žid, bi bil obrezan,obrezani pa ti niso všeč? Zato si vprašala?:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

mene zelo vzburajo prijetno popolnjene,trebuscek,velika zadnjica,prsi,mmm
kar bi

Ah, kje pa. Obrezan ali pa ne, nema veze. Vsaj zame ne. Vprašala sem kar tako, zahec.

Sara*, predvidevam, da si ženska. Če tako razmišljaš, te ima najbrž tvoj tip rad. Seveda ti dam prav, a težko se je dobro počutiti v svoji koži, če te nekdo vztrajno zavrača…

Povej mi še, kaj zate pomeni “močnejša ženska”?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Povedala bom poresnici. Vse življenje sem bila šlang, nekaj časa mogoče celo presuha. Zdaj, po tridesetem me je pa začelo “raznašati”. Počutim se blazno debela, čeprav po besedah drugih nisem (170/64). Joške do Koroške, trebuh…. Torej, jaz sem močnejša ženska.

po kilah sodeč se mi ne zdi prehudo

Saj res, daj povej zakaj imas izraelsko zastavo? BTW, moj fant je Izraelec in obrezan. Ko som ze pri tej temi.

Če imaš pri 170 cm 64 kil, nisi ne vem kako debela.

Meni so veliki joški itak všeč.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Evo,to je to, -mm. “Ni prehudo”. Je pa dovolj hudo, da…ne vem kaj. Meni so recimo prav všeč malo bolj nahranjeni moški. Za primerjavo, bolj mi je všeč npr. Robi Erjavec, kot pa ljigavi takozvani sanjski moški. A za kontradikcijo pa sama sebi takšna nisem všeč. Morda, ker se nisem vajena. Če bi prej dalj časa imela npr. 80 kil, bi se sama sebi zdaj zdela najbrž suha. Kaj pa vem. Pa saj se svet ne bo podrl (pa mene tudi nihče ne, ha ha).

Po moje te jebe to, da si bla dolgo, kot praviš, suha, zdaj ko te je malo več skup, pa se imaš kar za debelo.

Da nisi privlačna za nobeenga moškega, pa tud ne verjamem.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

170/64? Nič nisi predebela. Super si!

ne vem… težko je sodit, pri kaki ženski lahko zgleda 64 kg pri 170 dosti, pri drugi pa sploh ne… Vsekakor se mi to ne zdi neka taka teža, da bi si morala belit glavo s tem

Ejga fantje, super ste! Kar se tiče privlačnosti in moških – finta je v tem da vem, da sem še vedno privlačna za druge ( pogledi, opazke…), le za svojega moža nisem. In to me boli. Ker nisem ravno varalica, bom menda do smrti brez seksa ( če se ne ločim, seveda ).

a tebe pa nima rad? Pa te zavrača? Ja kaj pa še čakaš? Ali pa maš otroke, pa je to razlog?

To pa hudo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close