Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vizija Slovenije po zmagi “leve” opcije

Vizija Slovenije po zmagi “leve” opcije

Udeležence foruma, ki so iz takoimenovane “leve” opcije sprašujem, kako vidijo Slovenijo sedaj, ko je zmagala vaša politična opcija. Kaj bi vi spremenili ali uvedli?

jaz osebno pričakujem več demokracije, manj cinizma in več skrbi za najrevnejše.

Kako lep dan je danes , sonček sije in ravno sem se vrnil z nabiranja kostanja , se že kuha mmmmmmmmm .
No nisem volil ne levih ne desnih , ker sem v bistvu volil kar oboje (DESUS) glede na to , da se Erjavc seli enkrat levo enkrat desno , no ali pa recimo sredinsko stranko.
Spremenil ?
Obdavčil cerkev !!!!!!

Benafleka odlikoval z rdečo zvezdo!

benaflek :
Tale dva ninej pa ens te sam zajebavata .
Moj predlog je edini resen .
Čeprav mislim , da si spet , ( kot po navadi ) odprl topick in se potuhnil za nekaj dni .

vsaka vizija je boljša kot vizij jj

jaz osebno pričakujem več demokracije, manj cinizma in več skrbi za najrevnejše.[/quote]

polne vreče denarja, da lahko vse to uresničimo … predvsem mislim
na to, da oskrbimo najrevnejše in tiste manj revne, srednje revne in
tiste ki so nekje vmes med vsemi revnimi.
Srednja klasa bo že kako.Nekako me tvoja videnja ne gredo v korak s stanjem, ki vlada v realnem svetu Slovenije.

zakaj, koliko ljudi živi na pragu revščine, ogromno, pa ne zato ker ne bi delali, delajo, pa ne morejo zaslužiti za dostojno življenje.

treba je dvigniti najnižje plače toliko da se bo dalo z njimi živeti brez socialnih transferov. Je to mogoče, ja je, potrebna je le temeljita spremeba plačnega sistema in sodelovanje vseh, torej države in podjetnikov.

koliko je še ostalo srednjega razreda, bore malo, v srednji razred se štejejo vsi z malo pod povprečno in malo nadpovprečno plačo, lahko rečemo da s svojimi plačami živimo slabo in slabo polnimo državno blagajno. Medtem pa je 5-10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi nadpovprečno bogatih seveda za Slovenske razmere.

realni svet je tak kot si ga naredimo in takšnega smo si naredili sami, čas je za spremembe in ovrednotenje dela na popolnoma drug način, če bomo dopustili da z nami manipulera peščica ljudi in nas razvrednoti do take mere da izgubimo svoje dostojanstvo, smo naredili največjo uslugo koncentraciji kapitala, torej vprašajmo se “si tega res želimo?”.

Pozivaš k revoluciji ninej?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ne bog ne daj!:)plačani smo toliko kolikor se cenimo!

upam da bo nova vlada za to poskrbela, vsaj Pahorja so polna usta nove plačne reforme, sicer pa bomo videli.

ne bog ne daj!:)plačani smo toliko kolikor se cenimo!

upam da bo nova vlada za to poskrbela, vsaj Pahorja so polna usta nove plačne reforme, sicer pa bomo videli.[/quote]

Pa kdaj, ninej, ti bo končno jasno, da ima Pahor polna usta vsega ampak kar dela, mu narekujejo drugi. Če bi bil taprav šef vlade in koalicije (ne smemo pozabiti da je SD osvojila trikrat več glasov kot Zares in šestkrat več kot LDS) bi razdelil vloge in funkcije, ne pa da jih ponuja in skoraj prosi da bi bil kdo predsednik DZ. Ostali si pa izmišljujejo kaj jim je všeč in kaj ne.

Seveda noben ne bi bil predsednik DZ. To je po moje garaška funkcija. Ves čas biti na sejah, slediti razpravam, miriti bunkeljne…

Ninej, to bo še hec, ko bodo delili ministrstva. Tukaj se bo vmešal še Erjavec s svojimi tremi ministrstvi.

“Ne boj, mesarsko klanje” se nam obeta.

ne bog ne daj!:)plačani smo toliko kolikor se cenimo!

upam da bo nova vlada za to poskrbela, vsaj Pahorja so polna usta nove plačne reforme, sicer pa bomo videli.[/quote]

Pa kdaj, ninej, ti bo končno jasno, da ima Pahor polna usta vsega ampak kar dela, mu narekujejo drugi. Če bi bil taprav šef vlade in koalicije (ne smemo pozabiti da je SD osvojila trikrat več glasov kot Zares in šestkrat več kot LDS) bi razdelil vloge in funkcije, ne pa da jih ponuja in skoraj prosi da bi bil kdo predsednik DZ. Ostali si pa izmišljujejo kaj jim je všeč in kaj ne.

Seveda noben ne bi bil predsednik DZ. To je po moje garaška funkcija. Ves čas biti na sejah, slediti razpravam, miriti bunkeljne…

Ninej, to bo še hec, ko bodo delili ministrstva. Tukaj se bo vmešal še Erjavec s svojimi tremi ministrstvi.

“Ne boj, mesarsko klanje” se nam obeta.[/quote]

Poslušta vedve ; vprašanje je kaj pričakujete ???? in ne kakšne funkcije si bodo delil ! JASNO ??
Predsednik DZ , garaška funkcija ??
Grem jaz za predsednika , teh devedeset pajacov bom že krotil in skrbel , da enkrat eden drugič drugi pride do besede .
Ves čas biti na sejah ?
A navadni ljudje , ki hodijo v službo pa niso ves čas v službi in to za 10x manjšo plačo .

ne bog ne daj!:)plačani smo toliko kolikor se cenimo!

upam da bo nova vlada za to poskrbela, vsaj Pahorja so polna usta nove plačne reforme, sicer pa bomo videli.[/quote]

Pa kdaj, ninej, ti bo končno jasno, da ima Pahor polna usta vsega ampak kar dela, mu narekujejo drugi. Če bi bil taprav šef vlade in koalicije (ne smemo pozabiti da je SD osvojila trikrat več glasov kot Zares in šestkrat več kot LDS) bi razdelil vloge in funkcije, ne pa da jih ponuja in skoraj prosi da bi bil kdo predsednik DZ. Ostali si pa izmišljujejo kaj jim je všeč in kaj ne.

Seveda noben ne bi bil predsednik DZ. To je po moje garaška funkcija. Ves čas biti na sejah, slediti razpravam, miriti bunkeljne…

Ninej, to bo še hec, ko bodo delili ministrstva. Tukaj se bo vmešal še Erjavec s svojimi tremi ministrstvi.

“Ne boj, mesarsko klanje” se nam obeta.[/quote]

a kdaj mi bo jasno, po dveh letih njegovega vladanja, takrat se bo začelo jasniti, jasno nam bo pa ob koncu mandata!:)

hahaha jon, jaz sem že odgovorila na vprašanje!:)

kandidatov je več kot dovolj, pri dveh treh namestnikih pa res ni zežko, kolikor vem ima celo omejen čas v urah, pa še plača je veliko višja od poslanske. Hehehe, takih kandidatov je veliko in dvomim da bo Pahor imel tu probleme, prej se jih bo moral odtepat!:)))

Pa kdaj, ninej, ti bo končno jasno, da ima Pahor polna usta vsega ampak kar dela, mu narekujejo drugi. Če bi bil taprav šef vlade in koalicije (ne smemo pozabiti da je SD osvojila trikrat več glasov kot Zares in šestkrat več kot LDS) bi razdelil vloge in funkcije, ne pa da jih ponuja in skoraj prosi da bi bil kdo predsednik DZ. Ostali si pa izmišljujejo kaj jim je všeč in kaj ne.

Seveda noben ne bi bil predsednik DZ. To je po moje garaška funkcija. Ves čas biti na sejah, slediti razpravam, miriti bunkeljne…

Ninej, to bo še hec, ko bodo delili ministrstva. Tukaj se bo vmešal še Erjavec s svojimi tremi ministrstvi.

“Ne boj, mesarsko klanje” se nam obeta.[/quote]

a kdaj mi bo jasno, po dveh letih njegovega vladanja, takrat se bo začelo jasniti, jasno nam bo pa ob koncu mandata!:)

hahaha jon, jaz sem že odgovorila na vprašanje!:)

kandidatov je več kot dovolj, pri dveh treh namestnikih pa res ni zežko, kolikor vem ima celo omejen čas v urah, pa še plača je veliko višja od poslanske. Hehehe, takih kandidatov je veliko in dvomim da bo Pahor imel tu probleme, prej se jih bo moral odtepat!:)))[/quote]

Se jih že otepa… hahahahahaha… Potrč in Golobič mu ne dasta spati, tako si želita te funkcije.

a kdaj mi bo jasno, po dveh letih njegovega vladanja, takrat se bo začelo jasniti, jasno nam bo pa ob koncu mandata!:)

hahaha jon, jaz sem že odgovorila na vprašanje!:)

kandidatov je več kot dovolj, pri dveh treh namestnikih pa res ni zežko, kolikor vem ima celo omejen čas v urah, pa še plača je veliko višja od poslanske. Hehehe, takih kandidatov je veliko in dvomim da bo Pahor imel tu probleme, prej se jih bo moral odtepat!:)))[/quote]

Se jih že otepa… hahahahahaha… Potrč in Golobič mu ne dasta spati, tako si želita te funkcije.[/quote]

a bejš no a spat ne more zaradi Golobiča?:)))

Ah kje pa, dej no, zaradi Golobiča pa ja lahko mirno spi…

Klinca bodo zrihtali, jaz nikomur več ne verjamem. Samo vem, da je moja denarnica prazna. Dobim par evrčkov 350€ in živi z njim. Komaj čakam kdaj bo plača, da si lahko kaj privoščim, da bom imela vsaj za kruh in mleko. Je to žalostno? Po moje zeloooooooooooo žalostnooooooooooooo!!!!!!!!
Jaz bi dala vsem politikom mojo plačo pa, da vidimo kako bodo živeli!

New Report

Close