Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vlada z odlokom ukinja Gasilske veselice !

Vlada z odlokom ukinja Gasilske veselice !

Vladanje z odloki je po muserci kaj že, zuakonodajn o pobalinstvo ali  kako se je že izrazila in da ona tega ne bo dovolila in da ne bo tiho…

Ne vem se morda motim, sem morda slep ali gluh, slišim jo prdeti, ne slišim pa da bi se v tej zvezi kdaj oglasila, pa ja ne da se ne upa ???????????????????

Pa dobro no. Kwa je to zdj? Vse vas že moti. Znovi, veselice, sosedje.

 

Golob ne vlada z odloki, ker ima pač večino v parlamentu in ne rabi, lahko komot zakone sprejema. Če tu pa tam kak odlok sprejme, je to nekaj drugega, kot če bi 2 leti samo preko to delal, pa vsake par dni drugega, tako kot nefunkcionalna JJ vlada npr.

Se vidi, da ne razumete  bistva pri “vladanju z odloki”, kaj je dejanski problem. Me ne čudi.

butasta vlada in nič drugega. Zaradi zadrtih tečnob, se kmalu ne bo nič dogajalo. 3 krat na leto bomo že zdržali. Tale vlada bo odletela

Golobu se več ne pleše.  To je bilo ob nesposobnosti vodenja države tudi za pričakovati.  Če ne bo plesal gospod Golob, potem ne bo nihče!

Odgovor na objavo uporabnika
Oreo, 27.03.2024 ob 06:51

Golobu se več ne pleše.  To je bilo ob nesposobnosti vodenja države tudi za pričakovati.  Če ne bo plesal gospod Golob, potem ne bo nihče!

Točno! Skupaj v dobrem in slabem, tako se dela pri tistih, ki skupaj držimo. Zakaj pa niste plesali, ko je bil cajt za ples.
Posle jebanja nema kajanja.
Kacin bi rekel, plešite, dokler še lahko😀😀😀

Dragi ljudje! Dokler se boste kregali kdo je boljši levi ali desni in dokler boste nasedali na floskule ene in druge strani se v tej državi ne bo spremenili NIČ! Vse kar je trenutno v parlamenu je za zakopat v gnoj. Ni važno ali je to GS SDS ali pa SD. Vsi so isti! Golob bi pač decibele meril, Janša je pa imel policijsko uro. Že tu se vidi, da so isti.

Tisti ki vas pa moti hrup veselic in gostilniških zabav pa spizdite živet v divjino! Pa sploh ne hodim po veselicah. Ampak sem pa vesel za druge, da se imajo lepo.

Madona, smo občutljivi! Zakaj bi zdaj pogrešali veselice? Saj pa vas je Janša dve leti treniral, da bodite doma in niti k sorodnikom na obisk niste smeli iti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7530, 28.03.2024 ob 06:09

Dragi ljudje! Dokler se boste kregali kdo je boljši levi ali desni in dokler boste nasedali na floskule ene in druge strani se v tej državi ne bo spremenili NIČ! Vse kar je trenutno v parlamenu je za zakopat v gnoj. Ni važno ali je to GS SDS ali pa SD. Vsi so isti! Golob bi pač decibele meril, Janša je pa imel policijsko uro. Že tu se vidi, da so isti.

Tisti ki vas pa moti hrup veselic in gostilniških zabav pa spizdite živet v divjino! Pa sploh ne hodim po veselicah. Ampak sem pa vesel za druge, da se imajo lepo.

Ah ja , ko gre lavakom vse v rit so vsi enaki, ko jim paa dobro kaže je pa grd samo Janša in SDS.

Priznajte raje da ste zasrali s tem plesom, katerič že šestič če se ne motim ste izvolili povsem nesposobno vlado, zato ne vpijte kako da so vsi enaki !

New Report

Close